Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tady se musím hodně ovládat, abych nevybouchnul. Hrozil jsem se, že Rocket League vyhraje čtenářskou volbu sportovní hry, když z nějakého důvodu byla v kategorii, ale nenapadlo mě, že to vyhraje i u vás.

    Důvod je naprosto jednoduchý, když se řekne sportovní hra, je to hra, do které je přenesený reálný sport a ne nějaká autíčka. K akčním hrám ani RPG jsem neměl co říct, protože jsem takové hry loni nehrál, ale sportovní hry hraju 20 let každý rok a tohle je výsměch.

    Navíc ve výběru úplně chybí NBA 2K16, i když je to každý rok skvostné zpracování jinak trapného sportu.

    Pro mě je best NHL 16.
    • Zrzzek
      Tady s tebou musím nesouhlasit. Sportovní hra to je, sice arkádová, ale je. Jaký jiný žánr by to měl být? To je jako kdybys řekl, že třeba Mario Kart není závodní hra, protože je blbost, aby na sebe auta střílely bombičky a banány a já nevím co.

      Sám jsem taky hlasoval pro NHL, ale to, že kategorii vyhrálo Rocket League mě nepřekvapilo. Velice úspěšný titul, nejspíše také velice zábavný... Zatím jsem se k tomu nerozhoupal, ale možná taky pořídím...
      • Promin ale podle tvé logiky je opravdu sportovní hra i ten Zaklínač 3. Běhá se tam, skáka a dokonce na koni tam máš zavody, které když vyhraješ maš i odměnu ve vylepšeném sedle. Tudíž je to sportovní RPG!!!!


        PS: NEVĚŘÍM tomu že někdo Rocket League hraje déle než 2 měsice a stále ho to baví.

        PSS: Atomic Bomberman je taky sportovní hra? Nebo bombičky mohou střílet ve sportovní hře jen auta? ( To je reakce na tvou logiku s mariem)
        • Hraju RL od vydání a, představ si, pořád mě to s kumpánama baví, možná ještě víc, než na začátku, protože už jsme sehraní a docela válíme. Divný, co? ;)
        • Veskoslav
          Další, co nepochopil....Tak si se Martem sedněte někam do parku, zhluboka se nadechněte a pak si možná uvědomíte, co všechno je sport. Mimochodem na jakém principu je Zaklínač a na jakém principu je RL? Jestli nevidíš rozdíl, tak promiň, ale inteligence tě asi minula obloukem.

          P.S: Zaklínač klidně může být sportovní hrou, pokud by jsi hrál závody koní a nic jiného:) Gwint jsou karty jako "poker" a to není považováno za sport v současné chvíli.
          • Kdo tě nutí v Zaklínačí dělat něco jiného než jen jezdit na koní??:) Ono v zaklinači mužeš skakat i přes zabradlí, z kopce ba dokone i koutouly, Boxovat!!!! To je vlastně středověká RPG olypiada !!!


            PS: Je v Rocket League rozhodčí??

            A ja nemusím nic vydychavat ja sem se tomu zasmal pro mě je to velice dobrý vtip. Vubec mě to neštve. Jen to prostě není sportovní hra.
            • Zrzzek
              Tak jinak. Mart9 napsal, že to jako sportovní hru nebere, protože do míče nekope člověk, ale šťouchá auto. Já jeho názor respektuji, ale prostě s ním nesouhlasím. Ať do toho míče kope člověk, kůň, ať do něj šťouchá auto, pořád je to sportovní hra. Proč to podle tebe není sportovní hra? Odůvodni to prosím.

              PS. "Rozhodčí" je vlastně hra samotná, protože ona sama rozhodne, zda byl míč celým objemem v bráně nebo ne. To, že v nhl nebo fifě běhá animovaná figurka je úplně jedno...
            • Veskoslav
              Sportovní hry musí mít rozhodčí?;) Ale nějak jsi zapomněl zmínit, že ty tvoje vypsané věci se nijak nehodnotí, nedostávaš za to naprosto nic a není to pro postup hrou důležité. Což u RL tak trochu je poněkud důležité dávat takové ty věci, no góly.

              Mimochodem takové ultimate frisbee se taky hraje bez rozhodčích. Tím pádem to není sportovní hra?
      • Mart9
        Je to prostě ve mně, já se omlouvám.
    • Ty se musis ovladat, abys nevybouchnul kvuli nejakemu bezvyznamnemu vyhlaseni nejlepsi hry? Tak to mas asi vazny zdravotni problem *15*
      • Mart9
        Bohužel ostatní vyhlášení byla sranda, ale tady to nemůžu vydýchat *9*
        • To nevadi, nemyslel jsem to zle, preji brzke uzdraveni / uklidneni. *4*
  • Mart9
    Když to tak čtu, tak tahle volba asi bolí hlavně nás, kteří sportu rozumí a sami ho aktivně provozují.

    Chápou to ti, kteří neví, co je ofsajd.
    • Coffin.Corner
      Já myslím že bolí hlavně ty, co mají nějaký problém s egem... *3*
    • BangMeInBangladesh
      Myslíš ten sport v klikání si palců? oooo jak jsi dobrý. Veskoslav -67, tvuj zblept +67, asi náhoda.
      • Sr_Lobo
        Z dlouho dobejsiho pozorovani s nim musim souhlasit, ze to spis dela nejaka Vecoslavova NEMESIS, kera si asi mysli, ze mu tim nici jeho zivot *15*
        • jj, maniak co má celý pokoj polepený fotkami Veskoslava, výstřižky s jeho příspěvky a v rohu oltář nad kterým se uspokojuje *1*
      • Mart9
        To kliká nějaký borec, kterému tímto děkuji.
        • borec? spíš ubožák
  • Proc tady ty ankety berete tak vazne? Vzdyt sou to nazory par lidi kteri nemajiv herni branzi vubec zadne kredit a sou spis s politovani. Tenhle web preziva z minulosti, a nejaka anketa radoby hernich novinaru tak pusobi spis vtipne. Jedine koho recenze se tady daji cist je Slavik.
    • Tak si na to vzpomeň až na tenhle web, co přežívá budeš zase smdradit ty svoje noobský odkazy o autíčkách, který nikoho nezajímaj.
    • Veskoslav
      Řekl multinickový LV. Nemáte nějakou zase automobilovou virtuální kuřbu jako minule, kdy jste jezdili s notebookem po městě v autě a měli potřebu psát na games? A proč sem tedy lezeš? Proš nejdeš na skvělé EG? Hrej atd.? Máš tolik na výběr, ale furt tu hniješ:)
  • Vtip tydne !! :D Takto jsem se dlouho nezasmál.

    Tohle je vážně nečekané. To se vám hoší povedlo

    PS: jen řekne mi někdo prosím co je to vlastně vůbec za sport? Auta s balonem?

    PSS: Jen nemít v nominaci NBA je trošku ostuda. On je tam vlastně z 5 nominací 4x "fotbal"
  • Wicther 3 jízda na koni a s Yennefer na jednorožci.
  • tady podle mě není co řešit. rocket league zaslouženě
  • nekromant33
    Sportu nerozumím, ale nadsázka a neafektovanost mi není cizí, proto u mě také letos zvítězila tato zábavná arkádová sportovní hra.
    • Mart9
      Tak přesně na tebe byl mířený můj příspěvek v 10:38.
      • nekromant33
        Staré české přísloví říká: "Aby ses nepos*al."
  • Ja som spokojny,rocket leg by mal dostat este aj celosvetovu cenu za mier kedze je to prvy funkcny multiplatformovy titul kde hraju aj ps a pc spolu pripadne proti sebe viac takych titulov!
    • Ještě WarThunder, ne?
      • "Funkční"

        Někdy by u Derp Thunderu mohlo být pochyb.
        • funguje dobře, až na ten podělaný matchmaking, který tě s IS-2 jako nejlepším tankem v listu hází proti Mausům, Jagtigerům, T-54 1951 apod, ale zas ta radost, když se ti nějakou haluzí podaří takový prase sejmnout *1*
  • Fifa stagnuje, pes se lepsi ale nestaci to a nhl je v podstate mrtva serie. Nejlepsi je nba 2k.
  • Spravna volba *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit