Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Journey Down: Chapter One
  • Bude i zklamání roku? Hlasuju pro Battlefront. *5*
    • Fallout 4, na to ostatní jsem se tak moc netěšil, takže mě to nemohlo zákonitě tak zklamat, ale na F4 jsem se těšil
  • Pre mňa jednoznačne SOMA, asi jedina hra, ktoru som vlani aj dohral, konečne hra pre dospelych, ako niekto si mysli, že keď ukaže v hre cecok, ako V Zaklinačovi je to hra pre dospelych...zahrajte si SOMA.
    • Soma ale nebyla nějaké velké překvapení. Frictional Games dělali dobré hororové hry se zajímavým příběhem už od první Penumbry.
      • předchozí hry byly ale laciné lekačky bez smysluplného příběhu. SOMA je spíše sci-fi než horor, ale má parádní příběh a s Bloodborne nejlepší story roku, proto je to překvapeni, jelikož dokázali udělat smysluplnou hru a ne lacinou lekačku.
    • souhlasím. Výborná hra je SOMA a souhlasím i s tou "dospělostí" u Zaklínače.
  • Radkaa
    Life is Strange nebo DiRT Rally, který ani není v nabídce.
    Redakce plná konzolistů. *10*
    • "a já nána si myslela, že svět je objektivní"
      Hail to the consoles, baby.
  • Vogon
    Mě nejvíce překvapilo Contradiction, skvělá britská krimi FMV adventura. Především mě překvapily dobré herecké výkony.
    http://store.steampowered.com/app/373390/
  • Rocket Leaguje jsem zkusil a vůbec mě to nechytlo, taková blbinka, kterých jsme dřív za starých dob hrávali plno, akorát možná ne ve 3D :D Navíc kopírka Top Gearu :)
    • kopírka Top Gearu...tak to je nejubožejší dovětek co jsi mohl přidat... ukaž mi podobnou hru na téhle úrovni

      sám to nehraji, ale odsuzovat hru, že něčím "kopíruje" televizní produkci... je fakt pěkná kravina
      • Chim
        https://www.youtube.com/watch?v=_tkwWD_BWWQ
  • jendabek
    Chybí tu Dirt: Rally :)
    • No mňa Dirt: Rally ani moc neprekvapil. Ja som čakal, že to bude stáť za to. Sú to Codemasters, závodné hry majú v krvi.
      • nightborne
        Asi tak, Dirt Rally je pecka, ale rozhodně ne překvápko =).
  • slavek.skara
    Já myslím že tady se většina hráče shodne s redakcí.....Until dawn byl rozhodně největším překvapením roku v pozitivním světle a i mně se moc líbil :)
    • Ja jako souhlasim s tim ze je to super hra, sice hodne kratka, ale fakt povedena.
      Ale prekvapeni to podle me teda nebylo vubec, vzdyt to bylo oznameny roky dopredu a profilovalo se to jako svym zpusobem revolucni horrorovka. A Sony to dost propagovalo predloni kdyz oznamovali svoje PS4-only tituly na nadchazejici rok.
      Podle me Until Dawn proste splnil ocekavani, zatimco Life is Strange bylo to opravdovy prekvapeni, tam nikdo nepocital s tim, ze se z toho vyvine takova pecka.
      • Naprostej souhlas Bart... naprostej..
      • blbost, od Until Dawn všichni čekali naprosté fiasko, ta hra neměla skoro žádný hype. Od Life is Strange všichni čekali lesbickou hipsteřinu a všichni dostali lesbickou hipsteřinu, tak sakra jaké překvapení?
        • Ty si vôbec Life is Strange hral??? Čo tu furt trepeš o lesbách. Tam si mohol z hlavnej hrdinky a jej kamošky spraviť lesby to áno ale aj si nemusel, kludne mohla byť hetero a mať románik s jej kamošom Warrenom. Tam máš možnosť volby ak o tom nevieš. Rovnako aj v Mass Effect si mohol z hlavného hrdinu spraviť gaya.... Tak tu netrep aspoň blbosti, A Life is Strange je ďaleko lepšia ako Remember Me, to bolo také nič moc nízkorozpočtové ale Life is Strange sa im dosť podaril a nie je to lesbická hra tak tu nemel kraviny
        • O tom nic nevim, mozna tak Tiscali cekalo fiasko.
          Ja se na UD vcelku tesil uz nakou tu dobu, PS3 a PS4 exklusivky tohodle typu jsou totiz vetsinou dost zdarily takze jsem zadny fiasko necekal, a co jsem sledoval na zahranicnich portalech tak jsem zdaleka nebyl jedinej kdo se na to tesil.
          • pár lidí se možná těšilo, to bylo všechno, já čekal průměrnou hru, dyť námět bylo strašné béčko a ještě filmová hratelnost, to nemohlo přece dopadnout dobře, ne? A ono to docela fajn hra je.

            Life is Strange? Dle mého strašný nesmysl, daleko horší hra než Remember Me, který měl lepší příběh, lepší hrdinu i lepší soundtrack...
            • tak konec nebyl nesmysl, spíše to bylo typické sci-fi vyústění, ale rozhodně je to jako celek daleko lepší hra s parádní vizí budoucí Paříže. Life is Strange by nikdy jindy nemohl uspět, než v této době. Snad se dočkáme Remember Me 2 a lesbickou hipsteřinu pohřbí...
            • No tak to se neshodnem, me teda Remember Me pribeh moc nechytnul, zvlast ten konec byl peknej nesmysl a remixovani vzpominek tam bylo dost nesikovny a nudny, to se mi pretaceni casu v LiS libilo vic.
              Soundtrack a hlavni hrdinky jsou v obou hrach dobre zpracovany bych rek.
              Navic kdyz ty hry srovnam s konkurenci... Remember Me je dost prumerny ve svym zanru, to si radsi dam DmC nebo tak. LiS je ve svym zanru minimane silnej nadprumer.
  • Co máte proti Simcity? Sice malé mapy a nepovedený start ale dobrá hra. Naopak, v podobě Cities jsme dostali sice funkční, ale variaci a kopírku milionkrát viděného s nulovou odvahou přijít s něčím novým nebo posunout žánr někam.
    Já Simcity sem tam zapnu a bavím se skvěle.
  • Until dawn bylo dobrý ale neskutečně mě nasral konec at se snažíte jakkoliv působí hrozně usekle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit