Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zase bude v diskuzích nablito, už se těším na místní exoty jak budou zase urážet každého, kdo hlasoval pro Zaklínače :D
  • Tilwaen
    Jeden velký popkorn, prosím
    • Chim
      *9* No právě. Mám pocit, že tyhle články vznikají jen kvůli zvýšení návštěvnosti. O hledání skutečně kvalitních her tady vůbec nejde.
      • Tilwaen
        Každoroční ankety nejlepších her jsou jako vánoční cukroví. Je s ním hrozné práce, nikdo ho vlastně nežere, ale k Vánocům už zkrátka patří a neměly by bez něj tu správnou atmosféru.
        • Chim
          To je poměrně zajímavé a musím říct že i trefné přirovnání.
  • Fallouta jako mobilní hru. Vtip večera.
    Asi To hlasující málo hráli a nenarazili na opakovanost a dojici f2p.
    • Ja myslim ze pro vetsinu lidi to byla hlavne jedna z mala mobilnich her kterou tenhle rok hrali ale jinak uplnej souhlas ta hra je odpad.
      • Zrzzek
        Hele asi tak, nic moc jinýho jsem na mobilu nehrál...
      • Ne, není. Ale o tom jsme tady už diskutovali.
        • Mozna to neni nejhorsi hra na svete ale nezaslouzi si byt ani ve vyberu nejlepsich peti her tohohle roku natoz ji vyhrat.

          Problem tehle kategorie je ze vetsina lidi nehleda dobre hry na telefonu protoze chteji akorat zabit par desitek minut v autobuse nez dojedou do skoly nebo do prace coz Fallout dokaze a navic to udela zadarmo.
          • Ne, Fallout je dobrá hra i na normální hraní ale o tom jsme už diskutovali. Btw zkus to na Survival.
            • Jj bud je muzu po osmi hodinach poslat zpatky s gearem co nestoji za moc nebo muzu pockat den a pul protoze vim ze to taky prezijou a nebo si muzu zahrat nejakou hru kterou zapnu kdy ja budu chtit a radsi si ji koupim rovnou nez abych si pak musel prikupovat priblbly roboty co za me budou oklikavat policka.
            • btw to je tak težky si ohlídat, že po cca 6-8 musíš poslat dwellery domu? proste pošli ven jen jednoho, nebo všechny naraz ve stejnou dobu a po tech cca 8 hodinach je zas pošleš zpatky...
            • nic nemusíš oklikávat k tomu tam jsou ti roboti kteri ti to sbiraji sami. vylevelovaný a vybavený dweller vydrží v pustine i mesic reálneho času (nevím jestli se sám vráti nejsem si jistej ale videl jsem videa na YT kde to zapli po mesici a dweller porad žil). Proste vylepšuješ vault, dwellery a farmíš gear co bys ješte ksakru chtel po mobilní hre?
              Navíc na tom porad delaji a pridavaji updaty
            • Zvysena obtiznost nenapravi to ze musis oklikavat elekrarny abych z nich dostal elektrinu a posilat domu dwelery z pustiny protoze ti na pozadi bezi nejaky hodiny ktery rikaj jak dlouho tam byl a jestli se uz vygenerovalo vic nahodnych nesmylu ktere ho zabili. Naopak to celou situaci jenom zhorsuje a podtrhuje co je na ty hre spatne a proc uz si ji nikdy nezapnu.
              To cele je spatne hlavne z toho duvodu ze kdyby tam oklikavani eletraren a posilani dweleru zpatky z pustiny nebylo tak na ty hre vlastne neni co hrat.
            • Hrál jsi to na survival? Pokud ne tak nemáš o čem diskutovat. A stejně se na ničem neshodnem.
            • Je to jedna z tech her kterou jsem hral opravdu poctivou chvili a dosahl ceho dosahnout slo a muzu s klidem rict ze to podle me proste neni ani nahodou dobra hra a ze me vubec nelaka ji znovu do sveho telefonu instalovat nebo ji hrat. Navic od te doby co tu hru nemam tak mi konecne zase nezamrza telefon... nahoda? Mozna... a mozna taky hra od Bethesdy.
  • Kozy
    Kdo čekal jinej výsledek? *15* Ale ten náskok mě překvapil.
    Akorát teda Fallout Shelter nejlepší mobilní hra? Lidi, lidi...
  • Jsem rád že se dnes uživí hodně rozdílné RPG hry jako Zakínač, Pillars of Eternity nebo Dark Souls.
    Která je lepší pro většinu mě nezajímá, stačí když vím co chci já. *3*
  • No Zaklínač 3 to vyhráva u hráčov ,sice mňa to nebavilo ,ale ja som asi výjimka!!! Viacmenej som to aj takto tipoval :))
  • je super videt, jak naprosta drtiva vetsina ctenaru se neshoduje v nicem s hrstkou pravidelnych komentujicich
    • jako už pár let. Kdy že to AC vyhrál nebo byl druhý ve čtenářské anketě?
  • Koukám na ty počty. To vážně hlasovalo tak málo lidí?
    • Mart9
      Dost lidí podle mě odradila nutnost vyplnění jména, příjmení a emailu. Běda, jestli mi přijde nějaký spam.
  • Vojta_Ilavsky
    Nic nepředvídaného, překvapil akorát Fallout Shelter, že by taková blbost vyhrála nad Larou Croft jsem vážně nečekal, ale co už..
  • fallanga
    Jsem spokojen. Občas jsem hlasoval jinak, ale to nemění nic na to, že jsem spokojen. Dobrá práce lidi. Je dobré si občas připomenout, že místní trollové ve skutečnosti tvoří menšinu.
    • Naprosto souhlasím. Vždy když si čtu např. Del0va moudra ztrácím důvěru v lidstvo. Ale hlasování ukázalo, že naděje v lepší svět (a lepší diskuze) ještě existuje *15* . Jinak ve většině kategorií souhlasím, soundtrack (Ori) a pár dalších kategorií bych vybral jinak ale s vítězi vcelku nemám problém.
      Propast za Witcherem je možná až moc velká, na to kolik vyšlo letos kvalitních her. Nicméně i já sám jsem pro něj hlasoval, takže nač si stěžovat *3* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit