Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bazina: Mě se líbí, jak mluvíš o logice a filtrech ale nic si neprokázal. Tu formuli ví jen Meta a sebejistě bez důkazů tady obhajovat, že v tom není žádná levota bez $$ v pozadí (ať už je v tom Meta nevinně nebo ne) je hodně naivní. Na to totiž stačí ještě jednodušší loigka - důvodné podezření.
  • Ad meta: není třeba v tom hledat žádnou konspiraci, to je úplně normální. Většina agregačních serverů má samozřejmě průměry vážené, protože recenze (třeba na film) letitého kritika z New York Times mají prostě větší hodnotu, než blog náctiletého nadšeného uživatele ČSFD. Prvním filtrem je to, že se "všechny" recenze v potaz neberou, což je samozřejmě opět naprosto logické, konkrétně Metacritic má nějakou prestiž a tu si hájí tím, že cíleně vybírá, koho zařadí (proč je tam tedy právě Level by mohla být další otázka, ale to už je příliš subjektivní věc). Pak má svůj algoritmus, který má zohledňovat právě významnost média, pokud ti nevyhovuje, ukazují tam i součty pozitivních, neutrálních a negativních recenzí a v neposlední řadě hlavně ty recenze, takže si to klidně vyděl sám... Nějaká představa toho, jak to Ubisoft nebo někdo "magicky ovlivňuje z pozadí" je směšná, Metacritic by se to hrubě nevyplatilo, zejména proto, že by se na to velmi snadno přišlo. Prostě by všichni říkali, že ta hra je dementní, ale na Meta by měla 89. Pak by je už nikdo nebral vážně a logicky ani další úplatky by neměly smysl...
  • Jack1947
    cOŽE ? *7*
  • Pro tip: Pokud má 98% průměr a skoro samý desítky ode všech, tak si asi 10 zaslouží. Určitě víc, než klon Monster Huntera s nesympatickou hrdinkou... *7* breč dál
  • Já tu ale neřešim, jestli si GTA5 zaslouží 10 nebo ne, já tu řešim, že si Horizon nezaslouží 10, což je pravda, tak už přestaň brečet sony ovečko a odvádět pozornost na jinou hru. Fakt zoufalý tohle... *7*
  • mikezz
    V kategórii Best Soundtrack ma minulý rok nepotešilo nič viac ako perfektný Solar Fields (znova!) v Mirror's Edge Catalyst. Nezabudnem ani na prácu so zvukmi v Inside.
  • dobře, tak pak GTA IV si zaslouží 10, protože má průměr 98% a všechny weby ji daly 10. Lol ty ji magorr dele
  • delo nezvlada
  • Už praskla. Notuje si tu pod třema nickama. *15*
  • Je pravda, že ta Olejníkova recenze TLG je docela dobrý omyl. Hru jsem si koupil minulý týden a je to super. Určitě bych se dle recenze neřídil...
  • Hra, která má minimálně ve 3/4 recenzí 8-9 s tím, že má svoje mouchy a není dokonalá je jasná desítka, protože jí dostala od pár pochybnejch webů. Jasně... líbí se mi, jak si opět dokázal svůj fanatismus. Hra ještě nevyšla, ale ty už víš, že 10 je ok, protože to napsal nějaký Playstation Lifestyle... hehe. Sony ovečka v plné kráse... *15*
  • n další PC fanatik, který nikdy nezakopl o konzoli a trolí tu už roky. *15* *15* *15*

    Já nechápu, jak vám takové srance jsou přes držku...
  • bože ty jsi debilL dele, tak ještě pomaleji, recenze jsou venku, hra ovšem ne, takže jak doprdele práce můžeš vědět, že si ta hra nezaslouží 100%.
  • to jsou dva lidi pod x nicky. Jeden z nich je Del0 a druhý bude někdo podobně slabomyslný
  • vím, že občas používá Herp, ale v tomhle případě je to "ehmm" a "jjj" a bůh ví, kdo ještě. Na tebe to samozřejmě nebylo:) On totálně zmagořil...
  • Horizon nevyšel, ale už jsou recenze. Kdo je tu kkt? Ty si tak slabý troll, že slabší už snad jen Femťáček. *15*
  • pise clovek co je tady znamej jako klasickej stredoproudar :-)
  • Mně se líbí, jak si tu PC klika snaží namluvit, že TLG je nějaké zklamaní a berou dle recenze, která byla na úrovni dětského blogu. Ta hra je jiná a ne všem nesedne, to beru, víc ne. Pro někoho to může hra roku, pro někoho to může být např. zajimavá zkušenost ale zklamání vůbec...
  • "Dele nepřeháníš to? Denně tu trolit... "


    To jako Bazina/ehm ??
    A nebo to bylo na mě?? (Delo občas používá nick Herp, to je trochu něco jiného než Derp)
  • "Moment, teď sem četl tvůj druhý post. Chceš říct, že to score není jen čistě aritmetický průměr ze všech recenzí? Wtf. "

    Jo přesně tak. Hodnocení na metacritic není žádný aritmetický průměr. To hodnocení vypočítávají nějakým "magickým" vzorcem.

    Jako by nestačilo, že hodnocení hodně zkreslují "ty desítky, který si ve většině případů hra nezaslouží a jsou z pochybných webů".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit