Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Best of Nejlepsi nakup zajice v pytli ve sleve 2016.
  • Chickaree
    Jojó, Factorio a RimWorld. Moc dobrý hry.
  • Mart9
    Nejzajímavější na téhle kategorii je ten pohled do minulých let. Třeba na to, že nejlepší early access hrou roku 2015 bylo Space Engineers. No a teď máme rok 2017 a .... *15*
  • chápu proč je early access výhodné pro vývojáře, ale nějak nechápu, proč bych někomu měl dělat beta testera a ještě mu za to platit? Navíc si kazit dojem nedodělkem? Ale tak každého věc, do čeho investuje peníze a čím tráví svůj čas.
    • DwaR
      záleží na tom... ja som si rimworld kupoval niekedy v októbri? a to už tá hra bola plne funkčná, s morom obsahu, nenarazil som na žiaden podstatný problém (nedorobené preklady nepočítam) a po celý čas hrania som sa kráľovsky bavil. tých pár eur bolo investovaných dobre. naviac, hra mi ostáva aj po vydaní, tak v čom je problém? iné veľké štúdiá si zo mňa robia betatestera a ešte mi do očí tvrdia, že kupujem 100% plnú a vyladenú hru - pozdravujem batmana a všetky day one patche s obsahom 50+GB.
      rovnako to mám aj s kickstarter projektami. proste investujem do niečoho, čo sa mi páči a čomu verím. akurát k tomu mám prístup skôr, ako je to na 100% hotové.
      • Chickaree
        Tak, tak, early access (e.a.) není jen o tom zaplatit a dělat betatestera, jako spíš dostat možnost se podílet na vývoji - samozřejmě v principu.
        Je spousta her, které se z e.a. asi nikdy nedostanou právě proto, že vývojáři hráčům naslouchají a tak pořád něco mění - hra pak nebude hotová, dokud vývojář neřekne dost. To je samozřejmě v kontrastu s faktem, že je ale i spousta vývojářů, kteří něco dají do e.a., na oko něco pošolíchají, shrábnou peníze a už o nich nikdo neslyší.
    • homosexual_registered
      neplatíš za výsadu testovat hru, ale za výsledný produkt. Který tak dostaneš ve slevě.
  • jenda84
    když se řekne early access vybavim si hype kolem DayZ a následně 50E hozenejch jakoby do hajzlu *1*
    • jamar28
      Už jsem to hezky dlouho nezapnul. Je to pořád stejně na houno?
      • Pamatuješ jak tam bylo jedno auto a pak dvě? No tak už tam zas neni ani jedno <3
        • Chickaree
          Já ještě pamatuju žádný auto (3 roky zpátky?) *1* Takže co nového? *3*
  • U early access je určitě na místě obezřetnost. Poprvé jsem ho vyzkoušel a naskočil do day of infamy, ale to hlavně z důvodu předchozí zkušenosti s Insurgency takže jsem +- věděl co mohu od vývojářů očekávat, protože NWI jsou ukázkovým příkladem péče o hru. Z počátku (léto) bylo Day of Infamy ještě v alpha stadiu a nebylo to ono. Jakmile přešla do bety posun byl znatelný a poslední dva updaty posunuly hru zase o kus dál a přibyly velmi vydařené mapy. Aktuálně plná náhrada za insurgency, které jsem prozatím odsunul na druhou kolej, ale těším se na Sandstorm :)
  • Tak tady mě rozesmál už název....a taky to, že nevyhrálo DayZ *15*
  • DwaR
    určite rimworld, ktorý aj napriek EA má obsahu viec, ako veľa iných !plných" a ukončených projektov.

    factorio ma zatiaľ úspešne míňa, i keď vyzerá extra nádejne. rovnako ako medieval engineers.

    som rád, že model EA vznikol, napriek všetkým jeho nedostatkom vypustil do sveta niekoľko vynikajúcich hier ktoré by bez neho možno ani nevznikli, resp. by neboli tak kvalitné. a ako píše miestny registrovaný medveď, veľa "oficiálne" vydaných titulov je v dnešnej dobe skôr beta verziami. tu to autori aspoň priznajú a nepredávajú mi zajaca vo vreci.
    • Chickaree
      Factorio doporučuji, pokud máš rád složitější puzzle hry s akčními prvky = poskládej to tak, aby to fungovalo + ubraň to.
      Je to docela skvělý pocit, když po hodině pitvoření začne z první sériové výrobní linky vyjíždět hotový výrobek ve větším množství *1*
  • homosexual_registered
    De facto je early access termín, který lze uplatnit i pro větší či menší množství děl, které čerstvě po vydání (jež je díky mediální masáži všemi bráno za konečné a to pravé oficiální vydání) nejsou plnohodnotné a potřebují hutný patch. Je to fenomén, který se v herní branži nevyskytuje jen poslední léta. Prožíváme ho již řadu let.

    Je pak úžasné sledovat názory lidí zde v diskuzi, kteří beztak nemají problém s akceptováním těchto latentních early accessů a ty přiznané berou snad jako nějaké šváby, obtížný hmyz, kterého se rok sumírující žebříčky nemohou (a nesmějí) dotýkat.

    Jak hloupé.
    • Chickaree
      Ano, je smutné, že tzv. AAA tituly vydané v termínu za 50€ jsou hratelné až po 3 měsících patchování, mezi tím co některé early access hry za jednotky € jsou v pohodě hratelné již od jejich uvedení.
  • TheGGG
    aspoň že to nevyhrál nějaký open world zombie survival... z těch mě bolí hlava, když to vidím na steamu...
    • Jsi nemocný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit