Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nioh? Já myslel, že je řeč o RPG...
  • Každej rok nemůže bejt posvícení. Zato letos Torment, Original Sin 2, South Park, Kingdom Come (podle všeho), Nioh, Mass Effect, Mount and Blade 2 a osobně jsem ještě docela zvědavej na Elex. A podle mý křišťálový koule by minimálně půlka neměla dopadnout vůbec špatně. Plus se vždycky může vyloupnout nějaká překvapivá hitovka, jako Stardew Valley loni, nebo Undertale předloni.
  • +1 za dobrý vtip *3*
  • já mám třeba vlastni definici rpg - je to hra, kterou moje máma nepochopí za 10 minut. *4*
  • Špekulácia bych neřek, příliš to nevystihuje pravej význam tohohle slova, řekl bych spíš klep, fáma atd.
  • Já jsem pořád v první lokaci, vysbírám všehny kytky, minerály, odnesu je do tábora a když se vrátim, jsou tam vyspawnované znova.. se svou kompulzivní poruchou sbírat vše se dál nedostanu *1*
  • jj hromada lidí nedohrála Inquisition dodnes *3*
  • Overhype zaklinace od hrosice Trojanove sklizi uspech a nevyhraneni panicove ji slepe nasleduji
  • homosexual_registered
    kvalitní RPG ti vydrží roky. Není třeba mít každý rok velkou sklizeň. *3*
  • Každá hra má gameplay, kromě interaktivních filmů. Ledaže by sis sám ve své hlavě definoval, co je gameplay, v tom případě v pořádku, ale nikomu to necpi prosím.
  • jj, dokonce to má i nějaký gameplay *3*
  • To byl teda slabý rok vám řeknu pánové
  • me se libi grim dawn asi proto ze ostatni sem nehral :D
    treba to napravit!
  • 0011
    V jedničce se mi líbilo, že když se člověk propracoval k maximálnímu levelu, tak jsem zničil BoS a ty mutanty na konci (kromě bosse) ostnatým boxerem *1* jediná hra ze série fallout, kde mě bavil skill unarmed (ve F4 mě zas bavily meče).Já měl vždycky radši baldury než fallout, ale jednička fallout je naprosto výjimečná hra. Jinak asi skoro každý openworld omrzí, já mám ve skyrimu skoro 200 hodin a to jsem ho hrál jednou, když nepočítám testováni modů, asi se k němu nebudu vracet, ale nepovažuju to za vyhozené peníze, mmnt kecám, na switch si to určitě koupím
  • h0p3
    V tom máš recht a sám jsem to několikrát říkal. Kdyby se F4 jmenoval místo toho Skyrim 2287, ani neceknu. Ale jmenuje se to Fallout, takže očekávám nějakou úroveň inteligence a logiky v té hře. Skyrim je debilita, kde jsem se rád ztratil v tom světě a běhal po dungách, dokud jsem se jich nepřejed a neměl gear kterej jsem už nechtěl vyměnit. Zbytek mi přišel vážně špatnej.

    A ano, co se týče F3 a FNV, tak máš naprostou pravdu a proto, to co jsem uvedl, jsem schopnej F3 odpustit. Protože jsem potom dostal masterpiece v podobě FNV.

    Dvojka ti nesedla? Já jsem teda Tactics hrál co vyšel Wasteland 2, protože ten mě vůbec nebavil a akorát mě naladil na Tactics. A říkal jsem si, co bych dal za remaster, hlavně kdyby vyladili ovládání, který mi přijde už hodně outdated.
  • 0011
    Ale není vůbec za co, potěšení na mé straně, vždycky rád někomu zkazím radost *1* ne jako vážně NW2 bych si taky nechal líbit, ale nechápu na nadávání na 4ku, kdyby se to jmenovalo Nuclear Wasteland simulator XY tak by to nebylo tak hejtovaný a bez 3jky by zas nemohli notoričtí pokračovači (alespoň v období předkickstarterovém) obsidian vydat NV, já jsem rád, že vyšlo aspoň to, i když nejlepší fallouty pro mě vždycky budou jednička a tactics
  • achjo..tomu se dnes říká rpg?
  • h0p3
    Mmm.. takže se nemám zbytečně těšit. Dík
  • Fordzy
    To ne, ale když to píšeš u každého článku který se zmíní o iso, tak už to začne působit jako Obsedantně kompulzivní porucha. *3*
  • Přesně. Už to jsou lidi naprosto otravní s tím Zaklínačem. Nejotravnější hra historie. Cpou to pořád všem pod nos...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit