Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    1. Zaklínač 3: O víně a krvi
    2. Deus Ex
    3. The Dwarves
    4. Grim Dawn
    5. Ember

    Z navrhovaných redakcí jsem žel bohu nehrál nic. FF jsem naposledy ještě hrál pomalu v "izometrii", DS není můj šálek (ale edice k 3. dílu vypadala skvěle), Tyranny se chystám během roku, Stardew Valley jde zcela mimo mě (raději Dont Starve např.) a Salt and Sanctuary je dle redakce 2D DS, takže takže jde mimo mě.
    • funza
      Deus Ex zbonuju ale ten poslední to byla hrůza oproti Human Revolution.
      • Veskoslav
        Tak mě třeba více bavil a to mám HR dojeté dvakrát. Ale asi jsem spíše v té menšině, co jej řadí před HR. Nevíš, jak to je s DLC pro posledního Deus? Stojí za to?
    • "Z navrhovaných redakcí jsem žel bohu nehrál nic." - Jsme hrozné rádi, že to víme. Co z toho vyplývá? Že si sipeš popel na hlavu protože nás nemůžeš učarovat svou oduševnělostí?
      • Veskoslav
        No já bych si s"y"pal být tebou popel za zcela něco jiného:) Chápu, že prostě ty a AAA za každou cenu proti mě chcete něco napsat:) Takže si můžeš taky hačnout na píseček a můžete si ty bábovičky rozmlátit navzájem:)
    • A rupla....
      • Veskoslav
        Jdi si fňukat jinam. Ty prostě chceš za každou cenu vyvolat hádku. Proč bych měl pomlouvat hru, co jsem nehrál a akorát mám rád FF filmy a staré FF hry a od čísla FF X to šlo zcela mimo mě. Ale jak říkám, tvá nutkavá potřeba za každou cenu vyvolat hádku či se snažit vyprovokovat reakci je až moc okatá, takže si zase hačni na píseček a rozbíjej si své bábovičky, protože to neudělá nikdo jiný za tebe:)
  • Takový vyhlášení jsou mi putna, protože každý má jiný vkus.
    Ale web o hrách by se měl tvářit že je objektivní a hodnocení co přidělují hrám má nějaký smysl.
    Proto teda nechápu že vyhraje hra co dostane 8/10 nad hrou 9/10.
    • Hero má pravdu, u recenzí je napsáno "hodnocení redakce", takže hodnocení hry roku by nemělo jít proti číslům v recenzích, jinak je to error.

      Jsou dva modely - buďto u recenze hlasuje celá redakce, ale pak samozřejmě hlasují i redaktoři, kteří hru nehráli (viz staré Lukášovy vzpomínky, jak dával 10/10 Oblivionu). Druhá možnost je, že web/časopis se přestane tvářit jako redakce a začne se prezentovat jako "platforma", kde své individuální názory prezentují vypjaté osobnosti - a tím pádem recenze vyjadřuje jen názor jednoho autora. Tento přístup je férový, ale méně atraktivní, takže proto asi máme na games tohoto kočkopsa.
    • Kozy
      Možná proto, ze recenze je od jednoho cloveka, kdezto tohle je za celou redakci?
      • U hodnocení u hry je napsáno "Hodnocení redakce" a u těchto Best of je napsáno "Nejlepším ... za rok 2016 se podle redakce Games.cz stává:"
        Je mi jasné, že to dělá jeden člověk, ale pak by teda neměl mluvit za celou redakci.
        Jde jen o princip.
    • Si to napisal, pretoze kazdy ma iny vkus. Top hra roka nie je o hodnoteni, ale o konsenzuse v ramci redakcie... Akokolvek sa sudnemu cloveku obcas moze zdat blby :)
  • No výborně - Final Fantasy XV není vůbec špatná volba, příběh jsem dohrál před třemi dny. Problém té hry je, že je ukrutně nedodělaná a je vidět, že ji hodně přepisovali a předělávali. Ale otevřený svět je krásný a když si zvyknete na MMO fetch questy, zjistíte, že v systému hry je celkem zábavné je dělat.

    A příběh FF15 je krátký, ale podle mě velmi povedený. Vlastně se mi líbil asi nejvíc z posledních dílů. Jen škoda, že se nevykašlali na otevřený svět a neudělali radši 40 hodinový příběh, pokud možno v původních intencích Versus - co jsem slyšel, mohl to být ještě lepší příběh, než jsme dostali.

    Ale celkově dobrá volba!
    • Na FFXV je dobré čekat dle ohlašených DLC a updatů, pak to bude 9 záležitost, je trošku smutné, že to vydali po 10 letech nedodělané, ale tak aspoň, že to vydali...
      • flash789
        10 let bylo od oznameni, ne ze na tom 10 let pracovali, byla tam mnoholeta pauza kdy se nedelo vubec nic, takze vyvoj toho co vyslo se scvrkne treba na nejakych 5-6 let od prvnich navrhu versus verze.. Skutecna prace na te podobe hry co ted je budou treba 3-4 roky.
        • vždyť jo, ale rok tomu ještě chybí, to všichni víme, že ano?
          • flash789
            to mozna i vic, kdyby melo bejt takovy jaky to chteli asi mit...
  • achjo..tomu se dnes říká rpg?
    • jj, dokonce to má i nějaký gameplay *3*
      • Každá hra má gameplay, kromě interaktivních filmů. Ledaže by sis sám ve své hlavě definoval, co je gameplay, v tom případě v pořádku, ale nikomu to necpi prosím.
        • já mám třeba vlastni definici rpg - je to hra, kterou moje máma nepochopí za 10 minut. *4*
  • Samozřejmě, že nejlepší je Stardew Valley
  • 0011
    Final fantasy jsem nehrál, za mě bych se rozhodoval mezi Deus Exem, který až na slabší konec měl perfektní hratelnost a Pokémon Moon, nebo když už to v redakčním výběru nevyhrálo ve strategiích tak Fire Emblem Fates. Dost lidí tu zmiňuje zaklínače, ten tu imho nemá co dělat - nezapomeňte, že je tu i kategorie(aspoň loni byla) nejlepší DLC/datadisk, tam patří a pravděpodobně to i vyhraje
    • Přesně. Už to jsou lidi naprosto otravní s tím Zaklínačem. Nejotravnější hra historie. Cpou to pořád všem pod nos...
  • To byl teda slabý rok vám řeknu pánové
    • Každej rok nemůže bejt posvícení. Zato letos Torment, Original Sin 2, South Park, Kingdom Come (podle všeho), Nioh, Mass Effect, Mount and Blade 2 a osobně jsem ještě docela zvědavej na Elex. A podle mý křišťálový koule by minimálně půlka neměla dopadnout vůbec špatně. Plus se vždycky může vyloupnout nějaká překvapivá hitovka, jako Stardew Valley loni, nebo Undertale předloni.
      • Nioh? Já myslel, že je řeč o RPG...
    • homosexual_registered
      kvalitní RPG ti vydrží roky. Není třeba mít každý rok velkou sklizeň. *3*
      • jj hromada lidí nedohrála Inquisition dodnes *3*
        • +1 za dobrý vtip *3*
        • Já jsem pořád v první lokaci, vysbírám všehny kytky, minerály, odnesu je do tábora a když se vrátim, jsou tam vyspawnované znova.. se svou kompulzivní poruchou sbírat vše se dál nedostanu *1*
  • me se libi grim dawn asi proto ze ostatni sem nehral :D
    treba to napravit!
  • No, ja som dal sancu Grim Dawn a kto ma rad diablovky, tak si pride na svoje. Pribehovo, na to ze to je diablovka, tak je to celkom slusne. Kazde spustenie hry konci tym - este sundam par potvor a konec - takze hra sa podarila :) Za mna, urcite si zasluzi byt v nejakom tom rebricku a odporucam :)
    • Este dodam, ze tak ako v Diable, tak aj tu je super pocit z kazdej jednej rany a to aj vdaka zvukom, tie su v tejto hre proste uplne paradne! Kazdy uder si vychutnate :)
      • Veskoslav
        Vyzkoušej i Victor Vran.. Sice trochu jednodušší než GM, ale také zabaví:)
        • díky za tip, vôbec to nevyzerá zle :)
          • Veskoslav
            Je hodně v akcích a dá se sehnat za levno. Není to špica mezi ARPG hrami, ale hraje se příjemně, dohraje se za 5-6 hodin a za cenu do 10 euro to podle mě stojí.
            • Victora jsem teď koupil v humble bundle za dolar, super hra, 19 hodin na dokončení, asi jsem si to užíval *1*
  • Za mne
    Farming simulátor
    Football manager 2017
    The Sims 4 City Life

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit