Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mně zklamal Civilization VI ost... hlavní téma je úžasný, naskočila husí kůže, ukápla slzička a tak podobně, ale pak během hraní mi pořád hraje Kalinka na balalajku nebo co a to jsem hrál za Sumery (Gilgameš)........... docela otrava........ Doom soundtrack je úžasnej, ani ne tak úplně na poslech, ale perfektně se tam hodí. Jeden z nejlíp sedících soundtracků, co jsem slyšel. No Man Sky má některý skladby hodně dobrý, ale tam dojem kazí samotná hra :D Ostatní nevím, nehrál jsem/neposlouchal.
  • Kde je Samorost 3?
    • maros.goc
      snáď nepovažuješ tie pazvuky za hudbu
  • Coffin.Corner
    Právě poslouchám soundtrack Doomu a připadá mi to jako bych poslouchal Fear Factory...
  • Spades
    Za mě jednoznačně DOOM. Není to teda nejlepší soundtrack roku, jen protože by zněl dobře, ale protože je navržený přesně pro hru. Není to jedna skladba co hraje přes celý level, ale obsahuje spoustu rifů, přechodů, úrovní apod. a hra je pak dynamicky skládá za sebe podle toho co se děje ve hře.

    Jdeš a najednou na tebe něco vyskočí a ty tomu ustřelíš brokovnicí hlavu? Tak se zahraje rif. Přestal si střílet? Tak se přehraje přechod do ambient.

    Tohle je první hra která toto dělá. Nemyslím tím něco jako combat music, ale doopravdy to, že se mění hudba podle toho jak střílíš. S každým výstřelem a s každým glory killem se hudba mění. To tu doopravdy ještě nebylo a v tom je DOOM soundtrack naprosto geniální.

    Jako dodatek, tohle je super dokument o genialitě DOOM soundtracku:
    https://www.youtube.com/watch?v=7X3LbZAxRPE
  • Přidal bych pár tipů:

    Chris Remo - Firewatch
    Paul Ruskay - Homeworld: Deserts of Kharak
    Andreas Waldetoft - Stellaris
    Takeshi Furukawa - The Last Guardian
    • Já bych ještě přidal soundtrack z RimWorld.
  • kulhy_parici_spici
    + za čestné uznání Oxenfree – ten mě hudbou unášel do hry
  • Za me rozhodne American Truck Simulator.
  • Jedině DOOM. Tohle jste pokakali.
    • je to jen nazor ty kakoši *3*
      • Já vím, ale pěkně mě nakakal. :)
  • Nejvíc jsem si užil soundtrack u Banner Sagy 2 a Abzu. Škoda, že Abzu ani nezmínili.
    Hudba Austina Wintoryho mi vždycky sedne a pouštím si ji i mimo hry.
  • Firingo
    Za mě určitě Civilizace po shlédnutí intra když na mě spustila ta úvodní skladba v menu... to jsem byl uplně na měkko hned jsem jsem si hru zamiloval dřív než jsem ji vlastně začal hrát. Kvalitní hudba dokáže zcela změnit zážitek ze hry *2* Vítěz je taky super i když tato hra mi nějak zcela unikla, takže nemám nic proti *1*
    • Ano i ne,
      určitě prvotní znělka je něco co člověka absolutně chytí za srdéčko a donutí - doslova donutí, nás přihlížet na hru jako na pohádku.
      Ale když se opakuje 4564x dokola, už její kouzlo vyprchá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit