Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty hraješ fotbal? PES18 je letos víc fotbal než fifa.
  • sorry, ale kdyz zapnu pes2018 tak to je jak krok o pet let dozadu a kdyz zapnu fifu18 tak vim ze hraju 18ctku, graficky, pohybove, chovani hracu atd atd... jasna fifa... zajmalo by mne kolik lidi tady hralo(je) fodbal aktivne... rekl bych ze nula, jak pan recenzent
  • Ale je tam NBA! Jestli se u nas neco NEhraje, je to Madden a NBA. NHL byla leta na spici, spolecne s FIFA, ale pak nam to prestali delat na PC. :/ A na konzolich to taky upadlo.

    Kazdopadne nechci tem hram upirat kvality, jak Madden, tak 2K NBA, jsou paradni. Jenom nasinec to moc neoceni, pac tydle sporty u nas nemaji tu... tradici. Ani v realu, ani v digitalu.
  • Tak je pravda, že v rámci objektivity tam mohli dát třeba Madden 18, protože v letošním roce došlo fakt k podstatným změnám, které vedou jenom k lepšímu hraní.
    (ne jako ve FIFA, kde přepracovali penalty a řekl bych, že to je změna k horšímu)
  • palacinka
    sleduju NFL a UFC
  • Anketa: jaký sport se vám nejvíce líbí na sledování, potažmo jaký sport děláte vy osobně?
  • Pyre tam patří zasloužene.
  • tak hlavne ze tam je pyre a nie nejake nhl
  • cumpi3
    Ja nerikam, ze to je cistokrevna arkada, ale ze to je arkadovejsi nez pred lety...
  • FIFA 18 je největší paskvil co muže existovat,PES 18 je sice hratelnější než fifa,ale zase tam spoustu věcí není.Vubec hry od EA jsou rok od roku horší a jen se snaží hrabat prachy na úkor kvality.
  • up_er
    Buď hrajem úplně jiný hry, nebo jeden z nás nepozná, co je to arkáda.
  • Mart9
    Opravdu mi připadá úsměvné, že se tu dokonce několik lidí diví, že tam není Madden, když tam přitom není ani NHL!
  • Mart9
    Já bych to rozdělil na pětiletky. PES jasná dominance mezi cca 2004 - 2009. FIFA jasná dominance 2013 - 2018
  • Mart9
    A to je špatně??? Podle mě si jen stěžuješ a sportovním hrám nerozumíš.
  • cumpi3
    A pro mě je letošní PES opět zklamáním. Hraji sérii od čtvrtého dílu a ne úplně se mi líbí, kam série směřuje. Je pravda, že mé první dojmy byly skvělé, ale čím více jsem tu hru hrál, tím více vylezly na povrch nedokonalosti hry, které mi ji dosti znechutilo. Hra je prostě arkádovější než před lety, což ne každému může sednout. Singleplayer módy mě moc nechytly, neboť umělá inteligence je poměrně robotická a co je největší problém, že od určité obtížnosti je hra mocně ovládána skripty, které vám totálně hážou klacky pod nohy, občas jakoby vám hra znemožnila dát gól, nahrávat, zpracovat balon. Naopak soupeř má na růžích ustláno. Ve výsledku místo soupeře bojujete s pouhými skripty. Celkově hru dokáží zkazit i další věci - rozbité přepínání hráčů, občasná nemožnost převzít balon, chyby gólmanů nebo až nereálné zákroky. Skriptů se nezbavíte ani v myclubu, což je obdoba Ultimate teamu z Fify. Nejen že skripty jsou obsažené i ve hře proti živému soupeři, ale mimo je to neskutečná ždímačka peněz. Jestli se Battlefront řešil jako hazard, tak by se mělo řešit i tohle. Výběr karet je založený na štěstí, stojí dost herní měny, které je poměrně málo. S ohledem na prodlužování smluv a další investice se jednoho hráče docela nadřete. A když vám patnáctkát za sebou vypadne nějaký nepotřebný hráč, cítíte pěknou frustraci. Hra občas dokonce i nabízí možnost získat za speciální měnu (pořízenou za reálné peníze) výběr pouze z výborných hráčů. A věřím, že dost lidí sáhne po peněžence. Speciální měna supluje normální úplně ve všem. Tak si vemte, že si za reálné peníze můžete koupit kvantum zoufalců, kteří vám k ničemu nejsou. A to jen proto, že doufáte, že vám jednou vypadne Messi nebo Ronaldo. Hra je navíc plná cheaterů, kteří zalagují server a vy přijdete o vyhru. A herní náplň je tak nedostatečná, že se vše rychle okouká, Já vím, že tohle platí i na FIFU a spoustu jiných her, ale jak jsem si kvůli tomu nekoupil Battlefront, tak si už nehraju PESko a příští rok si to ani nekoupím. A fakt mě mrzí, že to píšu zrovna o pesku, ale zrovna tady to nezkousávám. Doufám, že už ta debilní éra ždímání hráčů brzo skončí...
  • Ok, pozri sa na web ako vyzerá naturálny kulturista.
  • Coffin.Corner
    Doping bude vždy o krok napřed, stačí se podívat na cyklistiku. V NFL se navíc točí mnohem větší peníze, takže může být napřed i o dva kroky...
  • Pyre tam dali jen kvůli tomu, aby zase byli kontroverzní, nebo to myslí vážně? I kdyby tam místo Pyre byl Mario, dávalo by to větší smysl.
  • Na netu se tyká pyčo!
  • ^ očividně troll!

    Takový nesmysl "fyziologick nemožné" *15*
    Jestli sedíte denně 9 hodin v kanclu, na oběd chodíte do Mekáče a během odpoledne vypijete 6 lahví piva, tak vskutku žádné svaly nenaberete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit