Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé video: city building/RTS games in 2018

    https://www.youtube.com/watch?v=IFgnwUu4UVE

    Jestli ty hry opravdu vyjdou tak to bude nabitý rok.
  • Pro milovníky Tower defense: vyšla beta Kingdome Defense na Android (nastupce slavného Kingdome Rush)
  • No, nakopíroval toho pán dost, ovšem zde se maže....
    K loňské nabídce strategií jsem úplně pozapoměl na DLC vydaných k hrám od PARADOXU. Já vím, že nejsou zrovna levné, ale jak jsem sám zjistil, nabízí toho opravdu dost. Takže pokud hlas, tak DLC k CKII, stojí za to...!
  • War of the chosen je sice DLC, ale teda obsahu ma podstatne vic, nez TWWH2 oproti WH1, jen se to neda hrat samostatne... dalo by se rict, ze TW hry jsou v podstate vsechno jen DLC a zdimacky penez krom par kousku :)
  • jindra.veliky
    zadna poradna rts, posledni fakt dobra strategie je Supreme Commander 2 nebo Tiberium Wars...od ty doby zadna pecka, ten zanr je mrtvy
    • Blue.Shark
      Žánr rozhodně mrtvý není. Jen se pořád každý snaží přijít s inovacemi, které nedávají smysl a zážitek spíš kazí.

      Když o tom je řeč, co se ti na tebou jmenovaných strategiích líbilo?
  • Teda, War of the Chosen ani len nominacia, hej? Pre mna je to zdaleka najlepsia strategia tohto roka. Na druhu stranu, mozno bude v inej kategorii.
  • Veskoslav dospěl? Nějak mi chybí jeho hysterické výlevy o tom jak redakce má jiný názor než on... *8*
    • testík
    • V pořádku, pořád se najdou lidi, kteří mají histerické výlevy o Veskoslavovi.a ti nás baví nadále
  • Klobasor
    TW jsem nikda nehral tak jsem si rekl ze to zkusim. Pac mam rad strategie. Koukam a i prvni dil stoji na Steamu 59 EUR, tak jako druhy. Jsem cekal ze to bude uz zadarmo skoro kdyz je dvojka tak chvalena.
    • TheGGG
      zadarmo? A dotace by jsi na to nechtěl... zadarmo ani kuře nehrabe... natož dobré RTS hry aby padaly... no ale před časem byl první war TW v humble monthly i s kopou dalších her, celkem za pár šupů...
    • jamar28
      Tak to je pech, ještě před pár dny během zimních slev to bylo na Steamu myslím s 66% slevou.
      • Klobasor
        Ja si pockam, slevy tam maji kazdou chvili.
    • skaven
      je moznost kupit kod hry aj inde ako priamo na Steame... hladaj smudlo
      • Klobasor
        Tak to samozrejme vim. Steam je pro mne preferovana platforma tak jsem tam jen kouknul a zarazila me ta cena jednicky.
        • Ako preferovaná platforma pre platbu ? *1*
          • Takže je lepší nakupovat kradené klíče z jiných stránek?
            • Proč rovnou z kradených stránek? Šedesát éček je opravdu hodně moc a všeobecně má Steam bez slevy jedny z nejvyšších cen.
              Právě třeba TW Warhammer se vyplatí koupit spíš v kamenném obchodě. Hra bude na steamu také, ušetříte, podpoříte lokální prodej a je to naprosto legální. Nebo taky počkat na slevu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit