Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně, že tu jseš pečenej vařenej *14*
  • Je fakt, že po minulém roce jsem už Invazi vzdal, ostatní podcasty s irád poslechnu, ale tohe je vždycky ták natahovaný a přesně jak říkáš.. Nejvíc to natahuje Jarda, protože kdykoliv jsou schopný se na něčem shodnout, tak nadhodí pardon úplně "dementní" ALE a je to v háji. Navíc si vždycky nad tím svým názorem na oko stojí až moc. Poslouchám vždy při práci a minule jsem musel několikrát přerušit, protože jsem zaprvé kroutil očima a zadruhý jsem se poprvý v životě nemohl při podcastu soustředit, jak moc mě to iritovalo. Zlatý textový best of. Rozhodování v přímym přenosu prostě zatím zábava neni.
  • Předpokladem pro dobrou recenzi je ten, že to chce hru dohrát až dokonce, aby jste se ji mohl pokusit objektivně zhodnotit. Pokud nikdo nedohrál hru do konce , tak se taky nepřihlásil o recenzi.
    V tom je ten problém: málo lidí závodní hry "dohrává až do konce", protože ten typ her se hraje hlavně pro potěšení z jízdy.
  • Psát články do webu o hrách znamená, že už nikdy v životě nesmíte hrát hry jen tak pro zábavu?? Kdyby jste měl nějaký web, tak dělat pro vás by musela být děsná zábava.

    Předpokladem pro dobrou recenzi je ten, že to chce hru dohrát až dokonce, aby jste se ji mohl pokusit objektivně zhodnotit. Pokud nikdo nedohrál hru do konce , tak se taky nepřihlásil o recenzi.
    V tom je ten problém: málo lidí závodní hry "dohrává až do konce", protože ten typ her se hraje hlavně pro potěšení z jízdy.
  • :D to ja mám naopak. koncept hrej sa mi celkom páčil pod "starou" zostavou, vrátane mowalda, ktorý je aký je, každopádne názorovo obohatí (aj protinázor je názor a stojí za pozornosť). mladá krv je fajn, ale... nesedí mi.
    games zvláda mladú krv implementovať omnoho lepšie a osobne mne aj viac sedí = vec názoru a vkusu.
  • kdyby to někdo hrál, tak mu přiklepnou recenzi, logika neasi
  • Jestli to hrali a nemaji recenzi, pak jsou to klauni. Ta rovnice je v celku jasna. Ani od Wipeoutu nemaji recenzi, i tady je matematika vcelku jasna, oni tak nejak nemaji recenze. Dokonce ani tech nejlepsich her. No co to je? ;)
  • michaliuz18
    :D :D presne
  • Corvus
    Čili asi takhle: Není recenze na Games = nehráli to? Chápu dobře tu myšlenku, jo? ;-) Jinak pokud každému v redakci stalkuješ osobní život, tak klobouk dolů...
  • Corvus
    Nemyslím si, že to nějak zásadně prožívám. Jen se mi líbí koncept Games a nelíbí se mi koncept Hrej. A to především z důvodu moderátora - Jardy Möwalda, což je starej plkal a Baron Prášil herní scény... jeho myšlenkové konstrukty a postřehy jsou rok od roku NĚCO! :-D
  • ^ To jste si vycucal z prstu. V recenzi nic takového určitě nebylo!! (zkontroloval jsem to)

    Jste špatný troll.

    Na recenzi Elex si vzpomínám, protože recenzent ji na Games ohodnotili celkem pozitivně (7/10). Ve většině světových médií to bylo spíše naopak a dost hru ztrhali (Gamespot 4/10, PCgamer 64%, IGN 49% , atd.)
  • to jako dali do ankety ve který budou sami hlasovat závodní hru co nehráli? trochu klauni, ne? *15*
  • Prej objektivně... lol...
  • Pneu v IRL GT3 jsou kvůli úspoře financí týmů jen SOFT a HARD. SOFT pro nízké okolní teploty a HARD pro vyšší. Není to podle gripu a výdrže jako třeba u F1. SOFT se ti na asfaltu, který má 50°C rozteče, páč je dělaná na rozmezí cca 5-25°C... Tak to funguje i u PC2. Ta hra se drží až nechutně všech reálných faktů. Základ hry-FFB, jízdní model, model pneu, fyzika, Live track, počasí to je bomba. Hafo obsahu a taky hafo bagů. Mělo to vyjít za rok jako dodělaná a vyleštěná hra, ne letos jako beta...
  • ta je pěkně hardcore sebemenší chyba a game over NAVŽDY
  • repcak.petr
    Za mě GTS a WRC 7.Dirt 4 a jeho generovaný tratě to je hrůza a lenost autorů.
  • Mart9
    No a kdo ji napsal do Levelu?
  • Tak chlastani vzdy posune zavodeni v autech na jinou uroven...a ano, fanousci Skyrimu jsou rozeni zavodnici...a samozrejme - ty posouvas uroven trollingu taky na jinou uroven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit