Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě je to Persona 5.
  • smajdal
    Za mě Persona 5, ale tak nějak chápu, že ji hrálo málo lidí, takže těm ostatním nebude tak vadit omezenost výběru redakce.
    • Persona 5 by dle mě měla vyhrát vícero kategorií. V redakci ji hráli.
      Kromě vizuálu určitě ještě RPG, soundtrack a adventuru.

      Ale na spravedlnost nevěřím. *4*
      • Jo a přirozeně taky hru roku.

        V celé své hráčské historii jsem zažil jen málo kousků, které by „soupeře“ zničily v celkem pěti kategoriích.
  • Nemám nic proti Cuphead. Ta hra si to asi zaslouží.

    Ale ten výběr top5 ? LOL (jenom Hellblade a Cuphead si umístění zaslouží)
    Kde je Persona 5?!! Kromě jednoho redaktora, který dělal recenzi, hrál z redakce vůbec někdo tu hru? Asi ne, když jste jste ji nenominovali.
    • Pro ty, kdo by to náááhodou nevěděli, tohle je top 5 REDAKCE, tzn. jejich subjektivní pohled, tzn. je jasný, že se nezavděčí všem a že top 5 kohokoliv jinýho může vypadat diametrálně odlišně.
      • tak se to nemělo jmenovat "best of 2017" , ale spíš nějak "top hry, které jsme za poslední rok hráli". První varianta totiž evokuje iluzi, že se bude jednat o objektivní hodnocení... *16*
        • Objektivní hodnocení něčeho jako hry nebo filmu neexistuje. Už se s tim jednou pro vždy všichni smiřte.
  • Mně se nejvíc líbil Horizon Zero Dawn. Nejen slečna, ale i roboti měli a mají působivy styl vizuální i audio. Co zajímavého je na audio stylu výherce?
    • za mňa: horizon je klasická AAA hra, naviac exkluzivita. nomináciu si možno zaslúži, ale nič viac. veď len presne do bodky splnila to, čo AAA hra plniť má. priniesla vyšperkovanú grafiku, zvuk, hrateľnosť, dizajn... asi všetko na nej je top. ale opäť -> u AAA exkluzivity to je povinnosť. je to očakávané.

      naproti tomu cuphead (ako aj väčšina nominovaných) je odvážny počin, krok úplne mimo bežné štandardy, zaužívané postupy a šablóny. osobne na základe výberu tipujem, že práve o to v tejto kategórii pánom z games šlo. neoceňovať "tuctové" AAA hry, ale vypichnúť perkličky vymykajúce sa bežnému merítku.
      • odvážný je Hellblade - AAA grafika u Indie, Cuphead je prvoplánovaný. Sry ale je to tak.
        • tak cuphead je všelijaký, ale prvoplánový? budiž. je to tvoj názor, ja si to nemyslím. do istej miery to bola stávka na istotu, je dosť veľké publikum, ktoré si hru kúpi kvôli vizuálu, ale po prvých recenziách a hodnotení obtiažnosti bolo jasné, že toto nebol cieľ autorov.
        • AAA grafika možná tak cutscén, který to fakujou reálnými záběry v kraťoučký hře, u který nikdo neví, kolik to stálo.

          Mimochodem, Edge - 4/10, PS Magazine UK - 5/10. Revoluční hra. Sry, ale Cool Story...
    • https://d1z4o56rleaq4j.cloudfront.net/images/assets/Play-Horizon/_heroM/1395/Sawtooth1.jpg?mtime=20160620113422

      https://d1z4o56rleaq4j.cloudfront.net/images/assets/Play-Horizon/_heroM/1395/Sawtooth1.jpg?mtime=20160620113422

      Tohle je prostě paráda a v pohybu ještě větší.
      • http://cdn.gamer-network.net/2017/usgamer/horizon-zero-dawn-thunderjaw.jpg
        • Artworky a propagační fotky (váš předchozí post) jsou sice moc pěkné, ale sorry tady se hodnotil reálný audiovizuál a ne nějaký reklamní matroš.
          • Dneska už je běžná praxe, že AAA hry se prezentujou cutscénama, trailerama a photoshopovanýma screenama (na gameplay se nehraje) a to až do momentu, kdy to vyjde. Jako je to marketing, takže se to dá chápat. Horší je, když v těchto PR nesmyslech pokračujou lidi i po vydání hry. Lidi jako tady Jejdasek, kterým to dokonce přijde normální...
        • Jejda, to je mi pěknej artwork. *15*
  • nadupaná kategória s veľmi ťažkou voľbou (a to by som tam pár hier pridal, najmä po vizuálnej a art stránke). cuphead zaslúžene, moja osobná voľba ale isto na hellblade.
  • V nominaci chybí Zelda a Persona, Games pořad na hipsterske vlně, která je 5 let out
    • celej switch je hipsterina, tak o cem tu tocis?
    • Jj to bude breku
      • však si to asi zaslouží, ale zajímavější a směrodatnější čtenářské hlasování podle mě nevyhraje, protože to u nás v ČŘ hrálo minimum lidí
        • Nintendo evidentně musí zapracovat na PR a podpoře pro střední Evropu, asi by jim to měl někdo říct nebo napsat *4*
          • Dle mého vyhraje buď assasin nebo wolf u ctenaru
            • Dost velkou šanci má ještě Nier:Automata
    • cell shaded grafika v 640x480 asi zas tak neohromí a pokémoni budou mít vlastní kategorii? ale neboj, Zelda určitě dost ocenění posbírá, tipuju hru roku za redakci
  • Mate chybu v nazvu, nema to byt nejpusobivejsi, ale nejdivnejsi.
    • ale to se nějak nevylučuje, ne?
      • Chtel bys chodit s holkou, která vypadá divně nebo působivě?
        • Tady jde o to, že ta holka může vypadat zároveň divně a taky i působivě. Ono se to to vůbec nevylučuje *3*
          • Rule 1. Nechoď s logikou na Jejdaska.
  • Myslím, že Persona 5 by si to zasloužila. Když ji člověk poprvé pustí, je to jako kdyby dostal pěstí do obou očí - v dobrém slova smyslu.
    • Nominaci by si určitě zasloužila, ale Cuphead to podle mě vyhrál zaslouženě.

      Navíc na games.cz je v redakci dost očividná ignorace východních her, takže ona i absence nominace není nic překvapivého...
      • No nevím, nejméně Petr s Alešem jsou východně pozitivní...
        • 2 redaktoři s rozhledem vs zbytek teamy plný kulturních barbarů. Kdo asi bude mít větší vliv při hlasování? *13*
  • Cuphead zaslouženě. Souhlasím.

    I když pro mě osobně je bližší takový NieR: Automata.
    • Koukals jí na kalhotky, jo?
      • Koukám, že Veskovlavovo stádo kreténů se celkem rozrůstá...
    • Veskoslav
      Soundtrack má skvělý, ale vizuál občas jak z kraje roku 2000....
      • Tak v této kategorii jde spíše o arty-styl a tam se podle mě nemá NieR za co stydět.
        • Veskoslav
          No rotující meče okolo robotky s bílými kalhotkami:-D
          • Nier má jeden z nejhlubsich story za posledních x let, takže si to zahraj radeji
            • Počtem nákliků z dynamický IP na games a recenzí random weeba z nějakýho blogu...
            • a jak se ta hloubka měří? *4*
          • *obří meče*

            /fixed
          • https://i0.wp.com/media2.slashfilm.com/slashfilm/wp/wp-content/images/Tommy-Lee-Jones-in-No-Country-for-Old-Men.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit