Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Tři největší překvapení roku jsou
    1) úspěch Switche po Wii U,
    2) fenomén PUBG a
    3) to, co předvedla EA se Star Wars.
    • Tilwaen
      3) není zas takové překvapení. Spíš je překvapením, že jim to hráči tentokrát nesežrali.
      • MickeyMutant
        Jo, to k tomu právě taky počítám, to pohotové stažení ocasu.

        I když je podobně otrávenejch mnoho dalších her, tady se definitivně utrhlo ucho. Překvapením je tedy hlavně ta míra rozjebanosti, a nakonec i to, že si třeba Disney takovou značku zavčas nepohlídal. Plus bizarní damage control vymknutý z kloubů. Je to několik dílčích překvapení dohromady*4*
  • Zase Mario? To už není náhoda, ale trend.
    Je vidět na jakých hrách redaktoři vyrůstali, když ke každé hře započtou plusové body za nostalgickou hodnotu...
    • 0011
      Jaký trend? Pokud se dívám správně tak tohle je první kategorie co mario vyhrál, na trend potřebuješ aspoň 2 hry. Za mě je to taky překvapení roku a vyrůstal jsem na dosových hrách a atari 800 xe, nintendo mám poslední 3 roky a u Adama Homoly, který tuhle hru recenzoval mám dojem, že Switch je jeho první Nintendo konzole. Pokud bude kategorie plošinovky a vyhraje jí Odyssey tak naprosto zaslouženě, protože jedinou konkurenci měl loni na indie scéně, ale spíš tahle kategorie nebude a vzhledem k tomu, že závodní hry už byly tak tohle je první a poslední kategorie kde mario hra může vyhrát, no možná ještě soundtrack
      • Veskoslav
        Není to trend, ale Nintendo hry jsou všeobecně nejvíce preceněnované hry, zejména od recenzentů, kdy jim odpustí spousty chyb, co by ostatním neodpustili viz Zelda například a její téměř prázdný svět.
        • @Vesk
          Musíš to hodnocení Nintendo her brát jen v rámci série/žánru a s ničím jiným to nesrovnávat, pak to nepůsobí zase tak overrated...
        • Prázdnej v jakým smyslu?
          • Veskoslav
            Působí prázdně. Jako když se člověk rozhlédne, tak moc toho nevidí atd. Neříkám, že svět je prázdný, působí prázdně a místy až mrtvě. Není dobře zpracovaný. A delší cestování je vyloženě utrpení.
            • No, tady je to ale pravděpodobné :D

              Když si přečteš co Veskoslav napsal a pokud si Zeldu hrál, taky by ti ty jeho bláboly připadaly nesmyslné...
            • Tilwaen
              To osočování ostatních, že nějakou hru nehráli, je nějaký nový místní fenomén?
            • Taky mám pocit že to nikdy nehrál. Nahrává tomu i že se sem už nic nenapsal. Většinou nezavře hubu dokud novinka nezmizí z první stránky...
            • tvl prý není dobře zpracovaný svět, té hře můžeš vytknout něco ano, ale ne dobře zpracovaný svět? Ses zbláznil, nebo jsi to nehrál.
            • Veskoslav to nehrál, je to pohádkář na entou...
            • Vždyť tam máš shriny, který mužeš použít jako teleporty aniž by si je musel plnit, stačí je aktivovat a hotovka, navíc jsou u sebe i celkem blízko. Případně slide po štítu je strašně rychlej na cestování a přinejhorším si můžeš osedlat nějaký zvíře - popravdě už sem dlouho neviděl openworld, kde je cestování tak rychlé a příjemné.

              Ohledně prázdného světa - co chvíle je nějaký malý město (jedno si dokonce můžeš postavit), stáje, na cestách potkáváš obchodníky atd... mě teda prázdnej vůbec nepřijde. Když uvážím, že celý království je pod vládou těch posedlejch strojů, který ho začaly vyhlazovat tak mi vlastně i přijde, že je tam těch obyvatel až moc...
        • 0011
          Hele já osobně novou Zeldu zbožňuju, chápu proč někomu nepříjde tak přitažlivá ale já se rád toulám a zkoumám a ten svět není tak prázdný jak působí, jakmile se naučíš správně hledat a nemyslím jenom korok seeds. Pro info Zeldy nemám moc rád a hrál jsem jich hodně, tohle je první co mě opravdu baví a hrál jsem i nejlépe oceňovanou hru všech dob Ocarinu, tahle hra mě baví mj i proto, že to je nejmíň zeldovatá zelda co zatím existuje *4*
  • Mario lol...
  • TheGGG
    a už mě teda bude někdo schopen říct, co je na těch hrách od nintenda tak super? Žádný trolling, ale já prostě nechápu, co je na mariovi tak překvapivýho.... tento rok byly mnohem nečekanější kousky
    • 0011
      Nintendo dělá skvělé i průměrné hry, vyloženě špatnou jsem ještě nehrál nicméně netvrdím že neexistují, ale zrovna tahle není od Nintenda ale od Ubistoftu. Překvapivé je na tom hlavně to, že nejvýdělečnější frančíza na světě s nejvíc prodanými kusy propůjčila po špatných zkušenostech z minulosti s různými edukativními pokusy svoje postavy firmě mimo Japonsko a ještě navíc Ubisoftu. Dál je na tom překvapení mix těchle 2 frančíz, to že to je tahovka ve stylu ufo, což je u Maria taky poprvé a to, že tenhle šílený mix je skvělá hra. Pokud se chceš bavit co je skvělé na hrách od Nintenda, musíme se bavit o konkrétních hrách, ale obecně je to mimo jiné i tím, že je neobětují peníze do marketingu na úkor peněz co jde do vývoje. Jinak ne všechno co má na sobě napsáno Zelda nebo Mario je od Nintenda, stejně jako dodneška marně lidem vysvětluju, že Baldur's Gate není od Black Isle a Total War není od Segy
  • SalemCZ
    co je na Hellblade překvapeného? hra o které se vědělo už několik let a vycházeli každou chvíli deníčky.
  • já jsem byl loni nejvíce překvapen Personou 5. A jsem jí překvapen i letos. :)
  • Veskoslav
    Pro mě osobně je to Prey. Mario jsem měl možnost hrát a pokud člověk opustí to, že je to od Nintenda a hraje se to dobře, tak zjistí, že defacto je to docela povrchní a takticky docela nudná záležitost, kdy prostě je příliš málo možností a schopností jednotlivých "vojáků". Jako blbina dobrá. Ale cenově opět klasické Nintendo. Druhé překvapení a zároveň i pomyslné "2. místo" je pro mě Hellblade: Senua’s Sacrifice. Ať už zpracováním příběhem nebo prostě tím, jak málo lidí na tom spolupracovalo. Třetí a bronzovou pozici překvapení roku 2017 je pro mě Cuphead, kdy jsem se bál, že grafika zastíní hratelnost. Ale perfektní plošinovka.
    • Coffin.Corner
      Prey se mělo dostat minimálně do užšího výběru.
    • A hele veska. Expert co tady vykrikoval pred rokem jaky bude switch prusvih. Prekvapko co, experte.
    • 0011
      Zajímavý list, já jsem prey nedohrál, ne že bych ho považoval za špatnou hru ale už jsem prostě těhle klonů shocka přesycenej. A Jenom upozorním že ač Nintendo králíky dozorovalo, tak je to počin Ubisoftu. Btw máš switch nebo si ho měl půjčený?
      • Veskoslav
        Půjčený, ale jakmile půjde kolem 7 sehnat nový, tak pořídím. Do letadla a vlaku ideální. Jenom ty ceny her, to by se už Nintendo mohlo vzpamatovat, protože chtít za Skyrim 1400 je hnus.
        • 0011
          Hm tak tos prošvihnul šanci, na konzolistovi Pan T psal že ho měli v olomouckém globusu Mario bundle za 7490 Kč a asi nejen v Olomouci. Za sebe nelituju ani za plnou cenu, obecně má nintendo hry drahý ale pokud jako já kupuješ sběratelky tak ty už mi tak drahý nepříjdou a jsou bohatý obsahem, hlavně ty na 3ds (pokud je ovšem nevykoupí zelenej mimozemšťan a neprodává je o litr dráž než měla být původní tržní cena *16*) sběratelku na Xenoblade Chronicles 2 seženeš za 2 litry a kromě nádherného balení je tam steelbook, artbook a soundtrack, akorát nevím jestli by tě bavila hra, mě bavila extrémně ale sto lidí sto chutí
          • Veskoslav
            Já se prvně chci vrhnout na králíky až budou v akci, pak Splatoon 2 a nakonec tu Odysejku:) Pak se uvidí, třeba do té doby vyjde nová Bajonetka.
        • ringmancz
          do vlaku beru, ale do letadla? to někám lítáš co týden?
          • Veskoslav
            Za poslední dva měsíce 10 krát v letadle (*2, protože člověk musí i zpátky:-D):)
            • Veskoslav
              Neznám nic zbytečnějšího než tablet v dnešní době. Na práci (psaní, Excel a obyčejnout kancelářkou práci) mám ultrabook. A na hraní fakt nechci patlat po displayi. Kdysi jsem měl PSP, ale to je zastaralé, Vita mrtvá.
            • A proč si nekoupíš tablet ale podporuješ tenhle zbytečný hw?
  • PUBG sorry jako, nejakej mario na to nahony nema
    • SalemCZ
      PUBG by mělo vyhrát cenu za nejvíc nadhodnocenou hru.
  • Kravicka
    blbost
    blbost
    blbost platforma
    dobry
    blbost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit