Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak z tohohle článku mám opravdu radost. Konečně někdo pojal tradiční typ článku Best of... pěkně po svém a výsledek je taková paráda. Sice jsem nepoznal všechny hry (popis obrázků pomohl), ale četlo se to skvěle. Já říkám jen houšť.
  • Co k článků říct?
    TL;DR
  • Chidlink
    Bohužel jsem to nedokázal dočíst. Velké zklamání *12*
  • Ja o tom premyšlel a není to špatný. Koneckoncu je to Pechačkove best off, takže tak muže dat kus sebe a vyjadrit to po svem. Druha vec je, že celkove tohle vyhlašovaní nebylo imo letos zvládnuté moc dobre.
  • Na tenhle článek jsem se po Adamově příšpěvku těšil. Ale nic jsem se z něho nedozvěděl a hodně mě zklamal a naštval. Další články podobného typu už prosím ne.
  • tak prvoplanovy clanok som necital uz dlho...informacna hodnota nulova, prehladnost nulova...vsetko co ostalo je len marinovanie sa autora clanku vo vlastnom egu
    • MickeyMutant
      Povedz mi, Maroš, čo si predstavuješ pod takým slovom „prvoplánový“?
  • MickeyMutant
    To vůbec není špatnej nápad - nechat lidi, aby jednou radši hádali hry, než aby se jako obvykle hádali o hrách.
    • Jo, nápad je to skvělý a i forma je fajn. Ale musím se teda přiznat, že i pro mě to je místy obtížné. Vašek si s tím mohl imho ještě trochu pohrát. Pro lidi, co nečtou games denně a hrají příležitostně, by nebylo od věci přidat sem tam hyperlink, ačkoliv záměr chápu.
      • vaclav.pechacek
        Obrázky jsou pojmenované podle těch her, takže když se na ně najede myší, mělo by se to ukázat - doufám, že to tak funguje pro všechny a nejen pro mě. Jinak jsem chtěl dát prostor nějakému tipování, což se velmi úspěšně stalo - vše bylo odhaleno:) Takže je asi čas tam frknout nějakou vysvětlivku.
        • I tak, kreativnímu přístupu tleskám!
      • MickeyMutant
        Článků se všemi možnými i nemožnými žebříčky už tady bylo poslední dobou tolik, až to hezký není. Vybrat si musel úplně každej, i sváteční návštěvník. Jeden trochu zakódovanej text navíc nikomu neublíží.
  • Jako přelouskal jsem to, ale bylo to těžký jako číst Mein Kampf. :)
  • Jenom mi dělá starosti, kde je Zelda... vyhrála na games hru roku, tak si říkám, je možné, že ji některý redaktor nemá ani v top ten? Co je to pak teda za hru roku? Nebo někdo hlasoval pro nejlepší hru, kterou nehrál? Nebo jak to je?
    • To je asi jako bych se zeptal, jak mohl Zeman vyhrát prezidentský volby, když já ho nevolil.
  • palacinka
    vedomostni kviz misto normalniho clanku? dekuji nechci. venca chce bejt zas kreativni a originalni za kazdou cenu co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit