Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého je zklamáním roku PUBG, bavilo mě asi 3 dny, žádný progres jen blbosti, škoda.
  • S CoD WWII rozhodně souhlasim, to už si radši zahrajte Battlefielda 1 tomu se nemůže rovnat. Osobně se divim že se nepsalo o tom že by CoD WWII zvedl prodeje Battlefieldu *1*
  • jindra.veliky
    za me CoD WWII a Battlefront 2
  • Ano, nemůžu než souhlasit. Od té chvíle co jsem si pustil ME1 jsem si i během zkouškového období po nocích našel čas zkoumat a přemýšlet nad tím, kdo jsou to Reapers a co Saren chystá. Táhlo mne to dál a chtěl jsem vědět co bude. U ME2 mi tento pocit chybí. Spíš se dostaví pocit zklamání. ME2 by z mého pohledu byla skvělá hra, kdyby nebyla spíchnutá horkou jehlou. Hlavně mezi návštěvou kolektorské lodě a získáním IFF je obří skok. Zjišťuješ informace a už letíš pro IFF a najednou je tu vlastně konec v podobě Suicide. A nejhorší na tom je, že když to hraješ poprvé a nevíš co příjde, tak vše dopadne jinak než by jsi chtěl, protože příjdeš o členy.
    Prostě nikomu to neberu, každý má jiný vkus, ale ME2 mne nehorázně tou "rychlostí" jakou hru proletíš zklamala, to je celé. A Mordinův zpěv tomu nepomůže :D
  • Jack1947
    Mako mi nevadilo jo bylo to o zvyku ale dalo se jen mě mrzí že nedovedli to obevování planet víc do podrobna jedna nebo 2 planety bylo prostě málo. Žádný Mass effect není perfektní každý má /měl něco do sebe od sebe... ME3 měl asi nejvíce dlc a dlc které vůbec ovlvinily chápání příběhu hry. ME2 jsem snad ani dlc nehrál ME1 už vůbec...

    Nejlepší je na ME1 ten moment kdy jsem zapl hru o které jsem nic neveděl a vyvojáře tehdy ani neznal a hned sem si to oblíbil až mě mrzelo že už se tam nemůžu vrátit *9*

    ME3 neměl špatné nepřátele ne nepodobní gethům kteří tam byli taky. Jo souhlas prostě to je dělané na efekt navíc to lens flare bylo taky něco co dotvářelo tehdejší atmošku lol, (Abrams se inspiroval u Bioware ?? :D)
  • TheGGG
    stačí prosté srovnání recenzí na metacritic a hned uvidíš, který díl je lepší *14*
    holt rpg není o tom klikat si čísilka v tabulkách
  • TheGGG
    to rozhodně není... nic tam nezdržuje a nic tam neprudí jako v pseudo-rpg divinity
  • PLuto.petr
    Jj, leží mi v žaludku hodně. A to proto, že dobré hry (a dobré adventury) dělat umí, ale tohle je fakt brak (hlavně konceptem a gameplayem). Další, na čem pracují, je strategie a pak to vypadá na remake Ravena, o což se teda dost obávám...
  • Pseudovysokoškolák GGGánek přešel z pseudoodborníka na simulace na pseudoodborníka na RPG a je opět velká zábava. ;D Ještě, že tu je... smích je zdravý.
  • Asharak
    Jako by ME2 nebyl sestavený z tun a tun tabulek. lmao
  • GGG je proste lama... ignoruj ho *1* je prece nad slunce jasne ze ta jedinna pravda je ta jeho :)
  • TheGGG
    protože nemůžeš vyvrátit jedinou věc co jsem napsal... tuna tabulek NEDEFINUJE RPG...
  • TheGGG
    skenování planet alespoň není taková otrava jako jízda mákem
    a ano, pravdu mám většinou já a většina lidí je pomalejších... je to dar a zároveň prokletí....
  • Vy jste si všimnul, že v posledních letech převládá trend, že hry jsou čím dál tím arkádovější??
    https://imgflip.com/s/meme/You-Dont-Say.jpg
    GOOD JOB!

    Kdyby jste tady do diskuze nenapsal do diskuze hromadu (zbytečných) příspěvků (o tom jak Mass Effect není pro vás dostatečně RPG), tak by jsme si toho vůbec nevšimnuli.
    Díky a nashledanou
  • DONT FEED THE TROLL!

    Lidi, TheGGG prokázal, že schválně troluje, takže zbytečně se s ním hádate. Nikdo neuzná pravdu a tyhle diskuze vede nejspíš protože mu to dělá dobře.

    Jak jsem řekl: DONT FEED THE TROLL!
  • A ty si užij "milion" těch stejných skenování planet pomocí myši a vysílání sond. Zdá se mi to,nebo podle stylu tvého vyjadřování jsi trošku pomalejší? Podle tvých příspěvků to vypadá, že máš snad pravdu pouze ty a kdokoli jiný, kdo chce přispět do diskuze by měl být dekapitován...
  • TheGGG
    tak to si užij těch milion stejný vedlejšáků v úplně stejné opakující se základně ctrl+c a ctrl+v
  • Ano - přesně tak ;-) Tvůj názor - někdo má rád holky a někdo zase vdolky. Já ale radši vždy sáhnu po ME1 a užiju si ten pocit, že opravdu něcoobjevuju a že opravdu hraju příběh, než abych myší skenoval 170 planet a získal tím mise jako "Zapni štít aby js ochránil kolonii" nebo "Přejdi přes vrak lodi a nahrej data". Prostě se každému líbí něco :-)
    Andromedu mám v pc a zatím jsem ji ještě nehrál, není čas, takže se opravdu vyjádřit nemohu
  • TheGGG
    ježdění s makem byl pure odpad a milion stejných vedlejšáků v ME byl taky odpad... plus nudné střílení a špatné RPG prvky. ME2>ME3>ME1. A záchrana lidí byla nejdůležitější... tzn. lepší než ME1. Cringe ovládání v ME1 škoda mluvit. Prostě ME2 top mnohem lepší lokality i story a děj.
  • TheGGG
    s dostatkem trpělivosti můžeš jakoukoliv hru dohrát bez equipu... + RPG role playing game... vžíváš se do role, to v DS jde. Máš vlastní postavu kterou si vytvoříš, perfektně vypipláváš, volíš vlastní styl boje... kombinuješ RPG prvky se svými reflexy, takže můžeš perfektně promítnout sám sebe do své postavy. Tzn. lepší než tahová rpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit