Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    tak určitě... kde kdo taky nechá PS4 zapauzovaný a jde na WC nebo se najest... to pak naskakují hodiny všelijak... mě zajímá jen můj čas

    ale díval jsem se schválně na nějaký youtubery a videa s celým dohraným detroitem jsou cca na 10 hodin.... to je tak čas co mě v GoW zabraly všechny Valkyrie, ale tak pořád je detroit dobrá hra no, snad ale QD udělají zase něco jako heavy rain

  • Derp_1337

    Nápodobně TheGGG, tvůj čas mě fakt nějak nezajímá, klidně jsi taky mohl na jedné pastvině běhat dokola celé hodiny a nebo se seknout na jednom boss fightu a strávit u něj 15hodin.

    HLTB bral čas od stovek hráčů a ten pak zprůměroval, takže jeho informační hodnota je mnohem důvěryhodnější než slova nějakého anonyma v diskuzi.

  • TheGGG

    HLTB mě fakt nějak nezajímá, mě zajímají moje vlastní časy a detroid jsem měl dohraný kolem 11 hodin a fakt netuším jaký vedlejší questy jsem mohl vynechat... těch 28 hodin asi berou jako dohrání všech dějových linek a každé blbiny, ale kdo by nad tím plýtval časem... LoL neříkám že je detroit špatná hra, ale prostě u GoW jsem nahrál tak 4krát víc času

  • Derp_1337

    Přestaň si cucat čísla z prstu a trollovat. Dle statistik serveru How Long to Beat zabere dohrání Detroit:BH

    1.) pouze hlavní příběh v průměru 11h30m

    2.) Hlavn příběh + vedlejší questy vázané na hlavní postavy v průměru 14h15m

    3.) Veškerý obsah včetně kdejaké blbosti v průměru 28h45m

    V případě God of War to je: 1.) pouze hlavní příběh v průměru 19h30m

    2.) Hlavn příběh + vedlejší questy v průměru 32h00m

    3.) Veškerý obsah včetně kdejaké blbosti v průměru 50h15m

    Asi ti na škole moc nešla matika, co? Když si to ostatní lidé spočítají, tak to dělá ve vetšině případů dvojnásobný rozdíl.

  • TheGGG

    dohrání detroitu je na 10 hodin, takže pravda GoW je 4x větší

  • Derp_1337

    Dohrání Detroit:BH zabere 10-25hod. Matematika ti asi moc nešla, protože GoW rozhodně nezabere 5x více času.

  • já jsem 20 let poslouchal rock a metal hodně, takže přehled určitě mám. Hlavně prog rock jako Genesis, Gentle Giant, Zappa, Moody Blues, Doors atd. Jenže od té doby, co jsem přešel na vážnou hudbu, tak už mi všechny ostatní druhy hudby přijdou jako primitivní, asi jako zředěné víno. Výrazové prostředky rocku nebo popu jsou omezené, je to pár akordů pořád dokola. Už mi to nedává tolik, co mi dá třeba Bach, Beethoven, Schumann, Prokofiev, Šostakovič, Bartok, Dvořák, Fibich, Janáček atd. Takže pro mne už není cesty zpět. 95% mého poslouchu je vážná hudba. On i ten prog rock byl hodně ovlivněn třeba Bartokem


  • iSpirit

    Já si poslechnu Bowieho, klasiku nebo napr. OST z Nier, Bloodborne. Dle nálady. Myslím si, ze jsi rozhodne neztracel čas s rockem, rock je důležitý pro naši historii. Vezmi si takového Morrisona. Četl jsi Americkou noc? Byl skvělý v hudbě i v literatuře. Je dobrý mít rozhled ve všech směrech. To je stejne jako považovat fantasy za únikovy žánr. Imho fakt není, zkus Pád světla. Nebudu si zavírat jine žánry, i když mám rad klasiku.

  • uher

    Mám to chápat tak, že hře z roguelike žánru vyčítáš, že je roguelike a ještě k tomu dodáváš, že je to nepochopitelné? A pak jako porovnání napíšeš Slaps and Beans a ještě si schopný to do stejného žánru zařadit. To snad nemyslíš vážně?


    Já vlastně ani nevím, jestli mám pokračovat, protože ty tu kritizuješ něco o čem vlastně evidentně vůbec nic nevíš a ještě si schopný tvrdit, že je to špatné. To je jako kdyby negramotný člověk dělal recenzi na knížku 😂


    Ale to tvé Best of 2018 mě stále zajímá a klidně to rozděl na žánry, nebo celkově. Je to na tobě.

  • jako Dark Knight možná nebyl špatný film, ale mně nějak nesedl. A to samé Nolanův Inception, což je pro mne další nadhodnocený film. Jediný film co se mi od něj líbil je Interstellar. Prostě si s tím režisérem nějak moc nesedím. Ale to je subjektivní, nemusí to znamenat, že jeho filmy jsou špatné

    Handelova sarabande není špatná, ale je to jedna z těch superznámých klasických skladeb, něco jako Bachovo Air, Pachelbelův Canon nebo Albioniho addagio

    https://www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA

    https://www.youtube.com/watch?v=NlprozGcs80

    https://www.youtube.com/watch?v=XMbvcp480Y4

    poté co jsem 20 let ztrácel čas s rockem mě mrzí, že jsem klasickou hudbu neobjevil dřív

  • iSpirit

    Barry Lyndon je nejlepší film pro mě historie. Sarabande je naprosto neskutečné dílo.

    Temný Rytíř dokonale ztvárnil myšlenku: "Společnost funguje na lži a podvodu".

    Což je neskonale aktuální téma, na který tě film několikrát upozorní. Jestli je takhle myšlenka povrchní? Tak to imho opravdu není.


  • tak co je nejlepší film a nejlepší režisér je subjektivní. Pro mne je to Kurosawa a nejlepší film nejspíš Akahige. S Temným rytířem naprosto nesrovnatelné. Temný rytíř nemá žádnou nosnou myšlenku a nebo jen tak povrchní, že to ani nestojí za zmínku. Naproti tomu snímky od Kurosawy jsou metaforická díla. Je to jako srovnávat Kinga (temný rytíř) s Dostojevským (Kurosawa). Nic proti Kingovi, ale žádná velká literatura to není.

    nejsi jediný koho Space Odyssea přivedla k vážné hudbě. Spousta lidí kvůli tomu filmu zjistila, že vážná hudba je víc než Beethoven a Mozart, ale třeba i Ligeti. Ale pro mne nejlepší Kubrickův film je nejspíš Barry Lyndon, který má taky parádní sountrack z vážné hudby. Zejména to Schubertovo trio

    https://www.youtube.com/watch?v=e52IMaE-3As

  • iSpirit

    Tak věř tomu, že jsem toho viděl spousta.  Když už chceš tady machrovat, tak alespoň začni s Fellinim, který by měl být základ pro všechny fandy filmu. Kubrick mě přivedl k vážné hudbě, znám všechny skladby z jeho děl. Takže opravdu si tu nemusíš nic dokazovat. Jestli si myslíš, že hraješ na PC a viděl jsi něco od Bergmana a Kubricka, tak jsi výjimečný, tak to tě zklamu. Jsi jen jeden z mnoha. 

    Jo, Thor to je dobrý výplach pro opice ale proti gustu...

  • Mart9

    Nevidím se, že píšeš, že hry pro konzole jsou nekvalitní brak. Musím se smát tomu tvému seznamu, protože kromě Kingdom Come si krásně vypsal hry, kterých se štítím. (ještě Age od Decadence neznám)

  • Hm, tak teda nevim, všechny ty hry sem dohrál a když se bavíme jen o příběhu samotným, tak podle mýho Detroit má lepší příběh než RDR2...

  • Mart9

    Hlavně mi vadí přístup games.cz k té hře a Warhorse.

  • Mart9

    Jako že kvůli tomuhle jsem klaun roku?

  • TheGGG

    nikdy jsi žádnou hru na konzole nehrál a označuješ to za brak... LoL ty jsi neskutečný hejhula...

    jistě na PC je to samý art, kvalita a umělecká produkce... hlavně simulátor chleba, nebo p2w omalovánky vedou... a kvalitní hry na PC jsou většinou stejně multiplatformní a dají se hrát i na konzolích---

    no až budu chtít art dám si shadow of the colossus a sklenku elitářových slz

  • Mart9

    Tak Hotline Miami mělo vyloženě špatnou hratelnost. A taky soundtrack a grafiku samozřejmě. Vydržel jsem to hrát do druhého levelu.


    Dead Cells je už špatně navržená, pokud umřeš a hraješ od začátku. Naprosto nepochopitelná věc. Navíc podle těch videí je to jen normální plošinovka/mlátička, kde tu obtížnost dělá právě to, že tě to vrátí na začátek. To bych snesl jednou a podruhé už by ta hra šla z disku. Navíc v tom videu, které jsem viděl, ten hráč bloudil v nějakých teleportech víc než bojoval. Z tohodle žánru je daleko zábavnější Slaps and Beans s parádním soundtrackem.


    Best of 2018 myslíš obecně nebo nějakou konkrétní kategorii?

  • TheGGG

    v dnešní době jsou hitchcockovy filmy nekoukatelná blbina a polovina těch od kubricka je taky strašná artová slátanina zahleděná do sebe... díky ale já radši film, kde v jádru je děj a né nějaké fylozofování, metafora, poučení, nebo satira...

    ono taky na označení brak není nic špatného a většinou jsou to ty nejzábavnější a nejlepší filmy u kterých se člověk pobaví a dobře odreaguje....

    ostatně GTA V to s artovými filmy vystihlo pěkně se svým "filmem" Capolavoro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit