Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase odfláknutý výběr a jen potvrzuje, že tady prostě strategiím pšenka nekvete. Vyšlo jich dost, některé hodně dobré - Planet Zoo, Transport Fever 2, Anno 1800. Strategie hraju asi nejčastěji, ale z vašeho top 3 mi 2 nic neříkají a třetí bych nehrál. Jsem zvědav jestli bude recenze na Transport Fever 2. Nejdřív 2 oznamovací články a pak ticho po pěšině.

  • TheGGG

    čínskej total war byl slušnej, pro mě jako fandy asijské kinematografie slušný zážitek, fire emblem jsem měl to štěstí hrát na půjčeném switchi a bylo to po astral chain ta nejelpší hra, co jsem měl možnost zkusit

  • Marines

    Hmm, TW china neměl letos vlastně žádnou konkurenci, ANNO vyšlo začátkem roku, takže si ho nikdo nepamatuje a Transport Fever až na konci roku a nikdo ho nezná. Tak by se dala letošní cena strategií, rychle charakterizovat. TW se mění na jakýsi podivný osobnostní klon Paradoxích strategií, takže blahopřání letošnímu vítězi, i když lituji vyhozených peněz za něj....?! 

  • spoock

    Za me jednoznacne Anno1800

  • jack

    Pořád se mi rozpadává design stránek :(. 

    • twicer

      on tu je nějaký design? :D

  • Veskoslav

    Planet Zoo, Anno 1800, Battlefleet Gothic: Armada 2, Tropico 6, AI War 2, Wargroove, Age of Wonders: Planetfall, Raiders of the North Sea (vychází z deskovky), klidně bych tam hodil i AoE: Definitive Edition. Pro některé to může být i Kingdom Under Fire 2. Rozhodně třeba doporučuji Dawn of Man. Máme tu i Satisfactory, kterému uškodilo vydání na Epicu pouze.


    Ten "systém" tří her...Buďto udělat 5 a pak vítěz nebo rovnou vítěz a pak zmínit, co letos vyšlo. 

    • Proč to neuděláš ? ;-)

  • triptich

    nakoľko som prvé dve miesta neskúšal (u TW je ten posun vraj výrazný, takže chápem prvé miesto), tak táto kategória bez komentára.

    ale! anno 1800 nič? ani len čestná zmienka? bude v inej sekcii?a zoo tycoon by si tiež zaslúžil aspoň šplech. OK, nie je to nič prevratné, ale svoju robotu odviedol perfektne a u mňa dostál očakávaniam.

  • victor

    Kristova noho , musel jsem si sjet na titulek ještě jednou ....Tohle že jsou nejlepší strategie roku 2019 ? ....Dvě naprosté okrajovky a jedna letitá akční strategie z Číny ( =nezájem , Medieval je medieval )  .

    Škoda že Mutant:Road to Eden vyšlo v posledním loňském měsíci jinak by to s přehledem válcovalo tenhle výběr .

    Nebude lepší do her nebo do strategií napřesrok zahrnout i mobilní pokusy ( C&C :Rivals jsou nic moc , ale když koukám na to co jste vybrali ...)  ? 

    • species

      Za zminovani c&c rivals se v lepsich spolecnostech strili.

  • neví někdo jak to vypadá s vydáním Slay the Spire na mobily atp? opravdu se mi tohle nechce hrát doma u stolu..

    • Já to hraju na Switchi 😉

    • Dungeon Tales je taková pěkná napodobenina

  • Mart9

    Vážně nevyšla nějaká pěkná budovatelská strategie? Nebo tycoon? Já ty hry na druhém a třetím místě vůbec neznám.

    • species

      Transport Fever 2

    • KrPa

      redakce nejake nerozslise taktickou a strategickou hru, tyhle pojmi se jim nejak michaji


      protoze cokoliv co jde zapauzovat behem boje je asi strategiie, meho by se zase vratit ke korenum rozdelovani her z prelomu tisiscileti

    • Anno 1800 a Planet Zoo?

      • Mart9

        No vida

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit