Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Disco Elysium byla pecka a užil jsem si ho fakt hodně. Ale musim souhlasit s trojitym Géčkem. Fallen Order velmi, ale velmi příjemně překvapil. Překvapil fakt, že EA je ještě pořád schopná vydat solidní single player hru bez mikrotransakcí a všeho toho "game as service" balastu. Překvapil příběh, překvapily postavy, level design, soubojovej systém, explorace., bossfighty.. vlastně všechno v tý hře bylo o dost lepší, než jsem čekal. A jasně, co se týče herních mechanik, je to v podstatě jenom Sekiro s pořádnou porcí šplhání po vzoru Uncharted. Nejde o žádnou revoluci. Vlastně ani evoluci, všechno, co Fallen Order nabízí už někdy někdo udělal líp. Ale j to dobrá SP Star Wars hra. A to je něco, o čem jsem nevěřil, že se ještě někdy dočkam.

  • houmrhoumr

    jo souhlas DE jsem si fakt uzil. jen skoda ze to neni delsi umel bych si ten konec predstavit jako akt I a pokracovat dal

  • Ilusiveman

    Vše nej do nového roku, přatelé. 

    • tomekbobek

      Tobě též!

  • Mart9

    Já si snad ty NFS budu muset zahrát nebo co

  • TheGGG

    největším překvapením bylo, že EA nep*srala jedi fallen order a fakt to byla dobrá poctivá SP hra...

    • Morlang

      Ja se proste nemohl dostat pres to, ze je to klon Dark Souls / Sekira apod. Uz jsem proste zazil vsechno co ten zanr muze nabidnout a opravdu me nebavi backtracing a zkouset zabit bosse po 8 za sebou, jenom proto, ze na me vybalil novej utok. Dokonce sem premyslel ze nahodim cheaty, jenom kvuli tomu svetu :D

      • TheGGG

        takových her bude ještě mnohem víc.... a fallen order je dost jednoduchý, vedle sekira, hmm stačí dávat pozor a dá se to. Backtracking je oprávněná kritika, ale k těmto hrám to patří, že se člověk vrací tam a zpět a vyzobává věci co přetím nemohl atd. To má spousta her, pokud to nejsou vyloženě CoD koridory kde se valí vpřed.

        • Morlang

          Byl bych radsi kdyby to bylo vic jako Jedi Academy, ale asi tomu jeste dam sanci...

    • V prvom rade tomu dost pomohlo to, ze to nemuseli robit na Frostbite engine. Ten nieje jednoducho na to stavany a v Unreal Engine 4 to vyzera velmi dobre. Keby skor toto EA pochopila tak mozno by tie hry od Bioware nevyzerali tak ako vyzeraju...

      Napriek tomu, ze hra nemala ziadne mikrotransakcie tak mi prisla chudobna na skiny.. 20 verzii ponča povazujem za vrchol lenivosti.

      • TheGGG

        důležité je si uvědomit, že disney to chtěly jako canon, postava byla nějak daná, měla nějaký styl a musela splňovat nějaké parametry... takže žádné červené meče, žádný editor postavy a pochopitelně ani  žádné divoké kostými, které by se moc odchylovaly od toho jak ta postava má zhruba vypadat.

        • Sierra117

          Kostýmy*.. Sakra chlape :) 

          • TheGGG

            ups... sice nepiju, ale vymlouvám to na novoroční kocovinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit