Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    Pro mě bylo největší zklamání The Sinking City.

  • Nevim, jestli je Astral Chain úplně AAA, ale je vynikající a Platinum Games se pomalu, ale jistě stávaj jednim z mejch oblíbenejch vývojářskejch studií. No a Mordhau, ač je fajn (akorát jsem v něm úplně levej), rozhodně AAA hra neni.

  • victor

    Já to z povinnosti dal až do konce a musím souhlasit ....příběh co měl držet tuhle vyhypovanou hru bohužel je hodně slabý a balancuje na hraně totálního odpadu a filmového C čka . Společně s vozením balíků tak nakonec jen exceluje neskutečně prázdný Decima Engine

  • Derp_1337

    Zapomněl jsi třeba na vynikající Mordhau (fakt výborná středověká rubačka) a Astral Chain (často přehlížený diamant).

  • Derp_1337

    Singleplayer Borderlands 3 je sice to úplně to samé jako Borderlands 2 a tak se u toho fanoušci série mohli nudit... ale lidi, co nehráli 2. díl, to může zaujmout.

    Nicméně ještě se sluší dodat, že u B3 je multiplayer (a kooperační hra) pořád zábavný.

  • Derp_1337

    Taky mi to nejde na rozum, ale některým lidem se asi takové jednoduché věci libí. Jak se říká "proti gustu žádný dišputát".


    Osobně se tzv. žánru "Bayhem" vyhýbám, ale musím se přiznat, že jsem se nedávno ze zvědavosti podíval se na 6 Underground: Tajná Operace. Michael Bay ten film určitě považuje za své mistrovské dílo. 😐 God help us all!

  • TheSuffering

    Pro mě bylo největší zklamání Borderlands 3, ačkoli jsem tak nějak předem tušil, že se horko těžko vyrovnají druhému dílu. Ono to asi bylo i tím, že po skvělém dvojce měl člověk vysoká očekávání a doufal jsem, že nás Gearbox posadí na zadek. No a pak poslední Metro, nebyla to špatná hra, ale rozhodně žádná perla, Arťoma neměli vůbec pouštět ven z podzemí (pro mě třeba pasáž na poušti s Baronem byla neskutečná nudná a otravná). No a Anthem, k tomu není co dodat, za koupi jsem se hodně proklínal.

  • Lukass

    Zklamani je polovina AAA produkce. 

    Lonsky rok byl hooodne slabej,  jediny co stoji za zahrani  a je vic nez prumer je Metro a Death Stranding a Dirt 2.0.

  • Marines

    Víte že nejste sám, také mne to rychle omrzelo a opravdu nechytlo.....?!

  • Tak za me jasny zklamání Death Stranding. Věnoval jsem tomu cca. 15 hodin času a pak jsem to prostě poslal dal. Takovej pribehovej bulls*it jsem už dlouho neviděl...

  • sugyn

    • A ted u vsech bude palit zadek. Muj subjektivni vjem hernich vyblitku roku 2019 co jsem hral. Dve kategorie: zklamani a fail roku. Umisteni nema hodnotu.

    • Zklamani:

    • Star Wars: Jedi Fallen order. (Aneb Star Wars: Skolakuv Vriskot)

    • -Kombinace ruznych hernich mechanik nedotazenych poradne do konce. Jsou tam jenom protoze nekdo si myslel, ze lidem se to libilo v jinych hrach, ale o propracovanosti toho uz nic neslysel.
    • -Bojovka. Bojujete? Ano. Zalezi na tom? Celkem ne. Animace hrdiny nepasuji na to co realne delate. Riposte a poisture nema zadny vyznam, kdyz to naplnite  tak vam to da moznost jedny rany do bose. Tak ze jen R1 spam.
    • -Chris Avellone byl soucasti toho... shame. (Ano znovu jsem si pustil Kotor2)
    • -Ma to nejakou gumovou obtiznost, kde na nejlehci je to pro dite ale stredni a vyssi obtiznost je umele vytazena poskozenim a hp.
    • +Nalepka Star Wars snese vsechno.

    • Borderlands 3:

    • *Looter shooter normalka, ano? *
    • -Hra pro lidi co se radi smeji stejnym vtipum. 
    • -Je to tu protoze je moderni kritizovat. Ne. Nudna a genericka hra nedosahuje kvalit Borderlands2. Kdo si to koupi jako prvni hru ze serie tak si to uzije ale lidem po druhem dilu nema co nabidnout krome epilepsie.

    • Fail roku:

    • Anthem.

    • *Skolaci budou tu hru obhajovat do bezvedomi stejne jako War Thunder ale 10 mesicu vyvoje bylo videt na oko v case vydani. Hra byla vymyslena jen k uspojeni manazeru.

  • uher

    Jo, jednou to bylo někde zdarma (myslím, že na PS+), tak jsem to vyzkoušel a musím říct, že takovou hovadinu jsem dlouho nehrál.

    Když jsem tu psal jak v open worldech nesnáším repetivní mise, tak tam byla pro jistotu repetivní i hlavní příběhová linka. A to nepočítám strašně zvláštně rozvržené ovládání.

    Myslím, že to bude oblíbená hra Michaela Baye, ve všem dosahuje "kvalit" jeho filmů 😂

  • Jack1947

    Byli i lepší roky naětěstí tu byli hry jako METRO:EXODUS které vytrhli trn z paty... ale zase říkat že jsem si ty hry neužil by byli dost zavádějicí.

  • Jack1947

    No tady jste to vzali hodně zkrátka! Anthem být ani zklamání moc nemohl když po Hypu od té hry každý, rozumně smýšlející dávno věděl že tohle Hra roku opravdu nebude 😉

  • Jack1947

    SOuhlas!

  • Jack1947

    Zase ta neinformovanost já se těším na pětku.

  • J.V.Stalin

    No jo. Jenže Jast Cause má ještě trojku, dvojku a jedničku. Dodnes je mi záhadou jak se taková humus série plná repetivního a bezduchýho ničení může vůbec prodávat tak, že je schopná se doploužit až ke čtvrtýmu dílu...

    Každopádně to, že čtverka nestojí za nic není zklamání. To se dalo prostě čekat 😀

  • Meow

    Všichni ví, že první místo měl dostat Fallout 76, protože umístění minulý rok nestačilo! 

  • vindalooo

    Kdy bude soundtrack roku? To je jediná kategorie, která mě zajímá.

  • Corvus

    Anthem první místo? Když nic, tak ta hra má alespoň skvělé létání a nádherný svět. Ale takový Ancestors... to je SHIT na třetí. Hnůj neuvěřitelného kalibru a hned v závěsu je naprosto totálně katastrofální Just Cause 4. Podle mého názoru největší sra*** 2019. Ještě že to byl jinak ročník naprosto výborný a na PC se daly vynikající hry přehazovat vidlemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit