Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    hmm z týchto 3ch...aj ked pravdepodobne ak ,tak skúsim jedine dooma..bo VR nemám-nebudem...ani mi to nejak netrhá žilou aby som to kupoval.😎..a to čo je na prvom mieste  -kresba-nieje môj šialok kakaa😬😎aj ked som vyrastal na kreslených obrázkoch ala conan-spiderman...🙂 v pohyblivých kreslených(animáciách) preferujem určitú umeleckú kvalitu ala Lords of the fallen.😎

  • Nejlepší akční hra 2020 je ghost of tsushima.

  • TheGGG

    vidím, že hades se bude tento rok cpát do všeho... indie omalovánkové rubačky jdou naštěstí mimo mě. 

    • Bumtaratabumbumbum

      Tak to bylo dost jasný. Ve Fight Clubech o tom všichni básní už drahnou dobu. Ale docela to chápu. Zatím jsem teda od Supergiant Games hrál jen Bastion, ale ten jsem si hodně užil. Tak pokud je Hades ještě lepší, tak se asi není moc čemu divit, byť chápu, že to určitě nesedne každému.

  • 0tecFura

    V této kategorii je za mě letošní vítěz doom eternal. 

    • J.V.Stalin

      Já naopak jeho zařazení nechápu. V topce nemá tenhle denaturák co dělat...

      • Doom Eternal má na Metascore 88%. U uživatelských recenzí 7.8 z 10. Na steamu je to letos jedna z nejprodávanější her a hodnocením jedna z nejlepších z nově vydaných her v letošním roce. Takže pro vývojáře je Doom rozhodně velmi dobrý titul.

        Zároveň je to i jedna z nejhranějších her. Takže pro hráče zřejmě taky.

        Mám rád statistiky. Ty většinou prozradí, co je pravda a co je jen něčí domněnka.

        • J.V.Stalin

          Ani ne tak domněnka, ale spíš názor (!!!).

          Já osobně opravdu neskáču radostí, když mi z někdo z akční FPS udělá plošinovku.

          Ale tak Avengers Endgame je film co vydělal přes 2 miliardy, má taky výborné recenze a mě při jeho sledování unikala stolice. Asi jsem holt člověk, kterýho statistiky dvakrát nemilují a on sám na ně moc nedává...

          • Je to evoluce a navíc skvělá. I příběh byl slušně napsaný. Určitě by to mohla být hra roku. Buď Doom nebo Crusader Kings.

            • Derp_1337

              Crusader Kings jako hra roku?? Prosadit to bude fakt velký problém. Je to fakt skvělá hra, ale hráčů grand strategií zase tolik není.

            • J.V.Stalin

              Nemohla a nebude.

  • Tak si říkám, jaký má vlastně smysl hry roku, když je stejně nikdy celá redakce nehrála?

    • ravux

      A proc by je mela hrat cela redakce, coz by byla opet jen nejaka podmnozina? Mne staci, kdyz to hrali ti, ktere dany zarn bavi a nejak se v nem orientuji. A porad je to jen jeden subjektivni zebricek, ne? Vic v tom nehledej.

    • Derp_1337

      Kde je problém? Diskuze jsou plné lidí, kteří nehráli všechny hry, a přesto se zaníceně hádají, jak je nějaká konkrétní hra špatná a nebo dobrá.


      Třeba takové The Last of Us 2 mělo spoustu haterů, kteří se klidně přiznají, že hru vlastně nikdy nehráli, ale nadávají na ni jenom protože si kdesi přečetli, že se tam dá najít jakási "duhová propaganda". A nebo jim k jejich nenávisti stačilo pouze to, že v traileru viděli 2 holky, jak se líbají.


      Tyhle kategorie většinou nebývají o tom, jestli je nějaká hra objektivně skutečně dobrá, ale v reálu je to spíš soutěž popularity.

      • V lidovém hlasování ano. Od profíků ale tak nějak čekám skutečnou konstruktivní diskuzi. Není divu, že se nedají tyto ceny brát vážně. Ale jinak máš pravdu, TLOU bude hrou roku, přestože je to nablýskané ho*no.

        • Bumtaratabumbumbum

          Nemyslím si, že TLoU bude na gamesech hrou roku. Přišlo mi, že se v redakci názory na to docela různí. Dost možná tam bude zmíněná, ale vážně by mě překvapilo, kdyby to vyhrálo. To bych si spíš tipnul na CP77.

          • Derp_1337

            Já bych hru roku tipnul spíš na Ghost of Tsushima. I když to nebude mít lehké, protože to byla exluzivita pouze na PS4 a to jsou mínusové body u PC hráčů.

  • Femto

    Za mě Hades a Cyberpunk. 

  • Dobře, dobře, tak já si ten Hades teda koupim...

    • LessPh

      Kup, ale bacha na ten hype, je to hodne prehypovany. Jako je to dobry, ale zase tak skvely, jak vsichni rikaji, to neni..

      Pokud mas rad grind, tak je to super...

      • Tak zatim jsem hrál od Supergiantů tři předchozí hry a všechny byly fajn. Takže předpokládam, že by mě mohlo bavit i tohle. Grindu se trochu obávam (pokud to neni grind core), protože mě naopak ve hrách většinou dost vytáčí.

        • LessPh

          Hele je to dost Grind, musis to dohrat 10x pro True Ending, ale po tomhle konci je jeste tzv. Epilogue, ktery zatim nema stanoveny oficialne podminky pro splneni:D Takze grind, grind a grind...;-)

          Jako prvni dohrani je super, ale pak uz je to jen repetitivni grind, abys dostal vzdycky jen kapku pribehu..

  • Marines

    U těchto her jsem odehrál sice jen pár hodin, ale souhlasím s redakcí, Doom byla pro mne spíše srdcovka, Alyx jsem odehrál sic jen asi pět hodin u vnučky a Hades mne letos překvapil. Takže za mne, ano...

  • Tak, teď jsem zvědav, když se Alyx objevila zde, jestli se objeví i v sekci nejlepších VR her roku. :)

    • Thanquol

      A musí taková kategorie byt ? Retoricka otázka. Samozřejmě ze nemusí.

    • Maxianimal

      Tak tam snad ani nemá konkurenci, ne?

  • Maxianimal

    Konečně si taky někdo vzpomenul na Alyx, jednu z nejlepších her tohoto roku. Je úplně jedno, že si to spousta lidí nezahraje kvůli tomu, že nevlastní headset. Já taky nevlastním všechny konzole. Ta hra je skvost a neměla by být opomíjena. A HL3 bude, o tom už není pochyb. :)
    Jinak Doom byl super, ačkoliv Doom 2016 u mě je pořád lepší a ucelenější. Hades má všechny předpoklady k tomu, aby mě bavil, ale prostě po dvou třech runech to vždycky vypnu, protože mi to přijde pořád stejné. Narozdíl od Dead Cells, kterážto hra je pro mě mnohem lepší a zábavnější, než právě Hades.

    • Femto

      Alyx pravidelně obsazuje první místa her roku. Např. na Gamespotu to byla ultimátní hra roku. Takže nemyslím si, že by byla nějak zapomenuta.

    • vonTossis

      Hades je výborný, o tom žádná. Sám jsem mu propadnul na nějakých 40 hodin. Dead Cells je ale o mnoho vymazlenější zábava, souhlasím. Tam jsem utopil řádově o mnoho více.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit