Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediná hra, která za něco stojí je Zaklínač3 vše ostatní jsou jen "neustále se opakující podřadné hry" na rádoby nafouknuté bublině zvané E3
  • Tilwaen
    Broforce mi svým názvem, vzezřením i herní náplní dost připomíná tento herní klenot - "Dudebro, My Sh*t is Fucked Up So I Got to Shoot/Slice You II: It's Straight-Up Dawg Time"
  • Tak na tohle se těším moc:-)
  • seprah
    Lords of the Fallen? Bloodborne? nic?
  • Odulin
    Já se jako vždy těším na všechno. :)
  • TheGGG
    tak luxusní byl určitě nový Uncharted, dále Bloodborne a The Order. To jsou jasné TOP hry. Na FC4 se taky dost těším, nový padouch vypadá ještě zajímavěji než ten pošahanec z FC3. Jedno je jisté, E3 2014 byla plná luxusních gamesek. *14*
    • Ten avatar co máš to je Justin Bieber?
      • TheGGG
        Ne, Hulk Hogan poránu.
  • Troufám si tvrdit, že svět je dočista ztracenej. FC4 jako WTF?! Přebrat takhle moc bych opravdu nechtěl jako
    • No pokud je pro tebe Games.cz cely svet, tak jsi ztraceny spis ty ;-) Jsi nezdrave vztahovacny. Je to preci zebricek podle redakce, ne podle Spratka. Tak sem napis svuj zebricek a nepi*uj ;-)
    • A jaká střílečka je čistě realistická? :D Jestli chcete realistický hry, hrajte simulátory zvedacího vozíku... Každá střílečka je WTF, tak proč se pozastavovat zrovna nad Far Cry 4?
  • PoE & Elite ftw.
  • yay PoE! Inak oni tam chlapci z Atlusu fakt, ani za zavretymi dverami, neukazovali Personu 5? To je pre mna asi najvacsie prekvapenie. A co gameplay Bloodborne, dostali sa chlapci z games na tu predvadzacku? (To viem ze tam bolo z 8-4 Play podcastu).
  • Inquisitor
    Pillars of Eternity nesmí zklamat, jinak už ničemu neuvěřim. Jinak v týhle grafice bych chtěl vidět Inquisitora 2 :)
    • walltar
      Já sem nedávno rozehrál BG enhanced ... na to vylepšení grafiky už se hodně těším. Na těch starých Iso hrách už se podepsal zub času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit