Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Venceslaus: a viděl jste stejné video? Například v 1:17 tam kontrolují sedícího bezdomáče, jestli tohle dělají celý den, tak to napruzení tam je zcela po právu... je to akorát přirozené, i ten slovník... papíry tomu dadaly autenticitu... a navíc je vytýkána letmá inspirace v hlavním nádraží, ale příběh se odehrává v budoucnosti, kde už může vypadat zcela jinak, kritika autora by sedla v případě, že by se příběh odehrával v současnosti... takhle je to vedle jak ta jedle.
  • wenceslaus
    Anunakig: Právě, že byl tak napruženej, až to působilo dost nepřirozeně (a komicky). Ty papíry to jen podtrhly.
  • Kdyby tak o sobě mluvili, nedávalo by to smysl, proto to tam nikde nebylo... nevím, co to teď vymýšlíte... zkrátka je vidět, že se nad tím zamýšleli a pokusili se i o hovorovou češtinu, ten policajt byl docela napruzenej, proto neřekl "Občanský průkaz prosím", ale prostě ledabyle "papíry".
  • Magister_Peditum
    Jasně, a policajti o sobě budou sami mluvit jako o fízlech a chlupatejch, co?
  • Co konzooovka,konzole je tak silna,kolik si muze dovolit rozpocet materska firma(sony).Uz jen ten uncharted4 a Horizon,musi stat bambiliony.A Hallo5 na xbox one ani nemluvim.
  • wut, dyť udělali remastered starejch halo a udělaj aj gow. PS3 hry na PS4 netřeba, protože mám jak PS3 tak PS4. X360 jsem ale měl jen krátce, takže sem rád, že na xone udělali remastered her z x360. To se určitě bude hodit. Rád si na xone zahraju těch x dílů remasterovanýho GoW + jakýkoliv další díl co v budoucnu vyjde, to samé HALO.
  • Hm,a zadna pc exluzivka? *11*
  • Jack1947
    LoL "když tam teďka je tolik halo a GoW her" uvidíme jestli jich bude do konce stejně jako bylo na minulém Xboxu... ten naštěstí si můžeš pořídit... díky Xbone. Což u PS4 asi moc nehrozí.
  • "Papíry" jsou běžné používaný hovorový výraz. Raději to mám hovorově, než aby tam bylo, nýbrž, poněvadž, protože...
  • treba tu predchozi koridorovou lekacku nepocita *5*
  • Doom 3?
  • Magister_Peditum
    Levně? Že po mě policajt chce nějaké "papíry"? V tom případě měl vylézt z hlaváku do Sherwoodu a tam by nějaké ty papírky určitě od někoho sehnal. Mně to naopak jako prohnané google translatorem přijde.
  • Slušný výběr, určitě slušný. Pomalu začínám uvažovat, že koupím i xbone, když tam teďka je tolik halo a GoW her. Taky GR vypadá dost pěkně. Jinak uncharted absolutní pecka. Sem rád, že se warhammer dočká pořádné RTS, toto bude řádný total war (jen žádné dodatečné B&G DLC, to už chci ve hře).
  • Pro úplnost si dovolím doplnit informaci, že v European Truck Simulatoru 2 je Brno lokace rovnocenná ostatním městům.
  • LVL426: Hm tak to je horší než jsem čekal, to se moc nevytáhli
  • A ted si predstav, ze tu stejnou animaci vidis uz asi tak po bambilionty, zurive mackas esc a stejne to nejde preskocit ...

    Jak bylo receno SF mel tohle vyreseny naprosto dokonale, tam si moh manika porcovat dle libosti.
  • Lukass
    Tak vcera sem si konecne nasel cas a mrknul na vsechny gameplay trailery.
    Nejvic se tesim na Just Cause 3, to bude masakr presne moje krevni skupina.
    Doom 3 pro me taky kandidat do top 3, gameplay vypada uzasne a me se moc libi.
    A nakonec Battlefront, dalsi slibne vypadajici hra, tesim se.
    Nejvetsi zklamani a nuda je pro me Mad Max, uplne o nicem.
    Zda se ze nas ceka hromada super her, fakt su prekvapene kolik toho vyjde, a kvalita by mohla byt slusna.

    Zoufalosti jako Division, Assasin, a COD ani nehodnotim.
  • Navíc ty hlášky nezní levně, je slyšet, že jsou nadabované profesionálem. Žádnej google translalor:-)
  • *benchmarkem jsem myslel spíš skutečný srovnání konkrétních her než tyhle číslíčka
  • Hozená kost by byla pouhá mapa ČR kdesi na Severním pólu, kilometr pod ledem. Vymodelované hlavní nádraží a další pražské lokace je sakra rozdíl. Co to napsat: "Máme radost, že se v takhle známé hře objeví Praha, ale mohlo by to být ještě tak a tak?" Cítíte ten rozdíl? Myslím, že nějakou pochvalu si tvůrci zaslouží. Přijde mi to jako některé komentáře na CSFD, kde si každý hraje na mudrce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit