Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to moc pěkně, ale přijde mi to až moc arkádové. Bral bych spíše takový War Thunder s moderními letadly. Doufám že tam budou aspoň historické bitvy nebo něco takového.
  • to bude akože zadarmo ? aj plná verzia ?
    • Bude to F2P. Takže budeš to môcť hrať zadarmo s istými obmedzeniami, ktoré si zrejme budeš môcť odomknúť buď reálnymi peniazmi, alebo pomocou nejakej in-game meny, ktorú budeš zbierať (týmto spôsobom to odomykanie bude samozrejme trvať oveľa dlhšie). Myslím si, že to bude fungovať podobne ako Tekken Revolution, ktorý je tiež na PS3 F2P.
  • Kdyby to bylo udělané podobně jak War Thunder (myslím ten F2P model) tak by to bylo moc fajne :) :)
  • Inquisitor
    Pamatuju když jsem to pařil na PSX, jedna z nejlepších na PSX spolu s Tenchu :)
    • froztik
      Doufám, že to bude hratelností minimálně na stejný úrovni jako starý ace combat na psx. Proseděl jsem u toho desítky hodin a neskutečně jsem se bavil :)
      • jojo, trojka, dvojka a na PS2 nulka mě bavily hodne moc.

        Jenze tohle bude tak, ze bez zaplaceni stejne nedostanes nic lepsiho jak F4 Phantom nebo Mig 21 :D a jestli tam bude takovej ten podivnej mod leteckych souboju jako minule, tak nazdar :)
    • kennyB
      Pravda, jen jestli se někdy dočkáme nějakého pokračování Tenchu *9*
      • Inquisitor
        To už asi ne, ale nebylo by špatný.
  • Pokud zachovají klasiku starých PS2 dílů tak proč ne. Jen se mě nelíbí ten F2P model. Raději bych si zaplatil plnou hru než tohle. Ale vyzkouším.
  • Pokud to nebude v dochu posledního dílu kdy mi nepřátelé vybuchovali 3 metry před stíhačkou, tak budu věřit v lepší zítřky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit