Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wau MW3 mi konecne vdaka tymto novym ovladacom pojde plynule......
  • Tak mne to kupodivu zníži fps v Skyrim z 50 na 25....
  • kazdopadne tvůj přispevek by mel nejakou váhu kdybych nehrál vsechny hry na ultra bez potíží a naprosto plynule... a halvne kdyby ti to fungovalo tak asi nevydavaj patch a neupozornujou v odbornejch clancich ze se hra pod dx11 seka demen**
  • hm hezká pohádka
  • No ja po přidání nových ovladačů vidím změnu k lepšímu hra jede jestě plynuleji....a to jedu na dx11 vse na max. Ten kdo s tim má problém tak at se také podivá co má vůbec za železo....! Nemůžete chtít s nějakou sračkou kladné výsledky...
    • co tu machruješ,onanisto?stejně ti ten tvuj ultraPC koupila maminka.A ne,nejsem konzolista mam PC.
  • hm tak sem docela na****** protoze sem kuli batmanovi instaloval nove ovladace ktere v nem opravuji naproste hov** batman se seká stále ... jedine co mozna ten ovladac opraví je problikavani v bf3 ale to ted zkouset nebudu protoze mi jde predevsim o batmana :-) takze vracim batmana zpatky na dx9 :-(
  • tak po aplikovaní ovladacu sem zapnul batmana pod dx11 a dx11 tesalaci na high a seka se furt i kdyz jede o neco lip .. ted zkusim dx11 tesalaci na normal a hned napisu jak to bezi .. snad to napravý az oficialni patch
  • "v peckách letošního podzimu Elder Scrolls V: Skyrim nebo Modern Warfare 3"
    Ako pirát, Skyrim mám origoš a MW3 som ani nesťahoval...
  • rhomola
    Pro Skyrim fans. Beta sem aplikoval už včera večer, ale vlaných změn jsem nezaznamenal. Ale nehrál sem si s nastavením, tak možná někdo něco najde.
    • samotný ovladače moc fr nepřidaj. Zkoušl si zapnout v ovladacim panelu NVIDIA Ambient Oclusion? Grafiku to dost vylepšilo ale při pohybu zaznamenávav (hlavně v přírodě) takový nepřirozený chvění stínů. Bacha taky na nastavení pokud nedáš AO performance klesne ti framerate klidně o 25 fps
      • rhomola
        K, prubnu ;)
  • Odulin
    Batman jede celkově o něco líp, ale pod DX11 se seká furt.....
    • Shenkster
      A asi proto autoři hry DOPORUČUJÍ vypnout DX11 a hrát pod DX9 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit