Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to divně.... Škoda, už dlouho bych si zahrál něco jako Test Drive Unlimited (jedničku). Tovje pro mě zatím nejlepší hra s autama od NFSU 2. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Ale videa se mi zatím moc nelíbily.
  • Kinet1c
    Stym otvorenym svetom, my to pride ako TDU, prip. NFS World, no neviem, mohlo by to byt konecne dobra zavodna hra ? uvidime
  • Jack1947
    To bude nářez, nejspíš asi myslím... tedy doufám není obdoby takovéhle závody tu nikdy nebyli. *7*
  • seprah
    Ubi-verze NFS World, tak mi to zatím připadá...
  • Kdysi demoverze, dnes betatest. Hmmm.
    • Ristoro
      Aspoň se mají na co vymluvit. Demoverze byla vždy osekaná část plné verze, tam se věci neměnily, ale u bety se můžou vymlouvat, že se všechno změní a stejně to je skoro vždy stejné :D.
    • a?
  • uz NIKDY nechci marnit cas u MMO chci hry co mne vtahnou do deje zacnu ji hrat a hra ma konec ne 10000x nastavovana kase 100000x farmeni na 10 zpusobu, ktere nikdy nezkonci, nechci hrat hru kde ani ten co veskery svuj cas venuje hrani ji za nekolik let nedohraje *11* *10* u her se chci bavit ne vydelavat "goldy" *3* *14*
    • nekromant33
      Závodní arkáda co vtáhne do děje?

      Singl u závodních her mě přijde to samý jako u sportovních. Naučit se ovládání, ošahat si auta/teamy, najít si styl hraní a pak už jen multiplayer. V tomhle případě je to MMO označená jen pro to, že tam nebude jen 8 lidí na jedný trati ale vícero po celý otevřený krajině, což je evoluce žánru se kterou nemám problém.
      • takze veskere upgrady ziskas za par hodin hrani a pak uz jen hrajes zabavny "MP"? zadne nekonecne farmení? pak by to nebylo auto-MMO *3*
        • nekromant33
          MMO se nerovná grindingu...
    • To je nějaké podělané MMO? Aha tak to už vůbec nic :D
  • Tohle rozhodně nebude revoluce ve svém žánru stejně jako třeba Blur.
  • Díval jsem se na kousek gameplay záběrů a vypadá to teda otřesně, takové další nepovedené NFS. Jasně, až si to zahraju naživo, může to být jiné, ale podle toho co vidím té hře teda vůbec nevěřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit