Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat jestli budou mít koně řitní otvor jaký byl v oblivionu
    S pozdravem ing. Milan Jebota
    • Ano bude to stejne. Tudiz opet nic pro vasi velikost,pane Jebota. Snad se dockate priste
    • Ale k čemu mu bude, když tam pořád nejsou ty záchody? *1*
      • U vas doma nejsou zachody? *16*
    • Myslím, že určitě *8*
  • miker17
    Still a Better Than Twilight *5*
    • Uff, co takhle naucit se anglicky pred napsanim vtipneho komentu? :)
      • miker17
        je to gramaticky správně...takže nedělej ze sebe idiota
        a jestli jsi nechápeš význam. Je to MeMe na Twilight *15*
  • Možná tam budou dokonce i záchody...
    • Radeji zajdi k ocnimu. Zachody tam jsou od vydani hry. Mozna kdyby jsi tu hru aspon spustil,vsiml by jsi si toho.
  • Děkuji!
    Chytil ses do trolí pasti.
  • Ja som vlastníkom PS 3 verzie a špekulácie PC hráčov o tom že PS3 verzia je nehratelná alebo nejako špatná je totálna kravina. Skyrim má svoje muchy ale to je len vec hnidopichov ktorý nechcú hrať hru ale analyzovať. Tot vše kludne si mínuskujte, nadávajte ale ja som spokojny.
  • když je tam napsaný, že si nebudeme muset kupovat plnou hru, znamená to snad, že pro ten betatest nepotřebujeme na xbox plnou verzi Skyrimu, či co?
  • no, tak hlavne ze nebude opet betatest vydani plne verze :D
  • Jako by tuhle sra**u nekdo hral
    • Cahir
      12 milionů prodanejch kopií brouku. *3*
      • Neznamená nic.
        Blesk je nejčtenější deník a taky si snad nemyslíš, že je nejlepší?

        Samozřejmě, že Skyrim není sračka, hrát se to dá... ale když už to bráníš, tak doporučuju lepší argumenty než na počet prodaných kusů.
        • bobsh
          Není řeč o kvalitě, původní příspěvek se zabýval tím, jestli to někdo hraje, nebo ne. Myslím, že když je 12 mil. prodaných kopií, tak existuje celkem slušná šance, že to přece jenom někdo hrát bude...
          • Když se to bere jen takto, tak budiž, v tom případě číslo stačí.
            • 2Cahir-vyhrady mam ke kazde hre. I ke svym nejoblibenejsim
            • Cahir
              Ano, bere se to jen takto. *3* Co se týče samotného Skyrimu, taky k němu mám výhrady...
    • ano hral.. jako by jsi ty sca**o nekoho zajimal :)
    • Tunaky napr jasne vidno, čo je diablo III, hra pre gayinfantilblbcov:
      http://youtu.be/Z1pjN19fdg0
  • Spíš by to měli dělat na PS3. Tam byl i hotovej a schválenej původní Skyrim otřesně bugovanej.
    • Nejsme vlastníkem PS3 a také nečtu magazíny ani se nepohybuji po stránkách, které jsou speciálně zaměřené na PS3. Ale i mě zasáhly pár informací, že Skyrim na PS3 měl problémy kvůli tomu, že PS3 není stavěné na tolik informací ani na ten obrovský svět, ve kterém se stále něco ději, i když u toho není hráč.... Jestli se pletu, tak mě prosím omluvte.

      Váš Werdes, alias Werde
      • Hardwarové specifikace PS3 jsou známé asi šest let. To je snad déle, než je Skyrim ve vývoji.

        Fakt, že Bethesda nedokázala hru pro PS3 optimalizovat je důkazem, že buď na PS3 verzi kašlali nebo jsou diletanti.

        Ani jedno není dobrá vizitka.
        • Já bych si asi mysle, že Bethesda myslela, že to PS3 hardwarově utáhne, ale to byla chyba. Prostě asi podcenili možnosti PS3, tím to asi vzniklo, než by se vykašlali na PS3.

          Diletanti/neodborníci to určitě nejsou. Takto rozsáhlá hra pro jednoho hráče je unikátní. Věřím, že pro majitele PS3 je to bolestná rána. Každá platforma má své výhody i nevýhody, s kterými se musíme naučit žít :-)

          Váš Werdes, alias Werde
          • Bohužel, takhle to nemůžeš omlouvat.

            Jeden z hlavních bugů PS3 verze bylo, že po určité době narůstala velikost savů a hra pak měla neúnosně dlouhé loadingy.

            Chceš mi říct, že je v pořádku,když Bethesha ani neumí otestovt své hry tím, že je prostě hraje a ukládá? Nebyl to žádný ojedinělý bug, ale prostý projev toho, jak hru dál hraješ.

            Ale asi máš pravdu. PS3 hráči se musí naučit žít s tím, že prostě nemají hrát až moc... *7* *7*
            • Trollakhin - jsi dem*nt... *11*
            • Anebo se firmy musí naučit dělat hry tak, aby odpovídaly předem daným hardwarovým standardům.

              Když vyjde špatný PC port, tak si můžou PC hráči vyřvat hlasivky, ale když je naopak PS3 verze špatná, tak PS3 hráči mají sklopit uši? No, podle logiky některých místní diskutérů asi ano.
            • Ne, konzolisti si musí zvyknout, že ty jejich zastaralý krámy dneska už prostě nový hry neutáhnou.
              Co udělá PC hráč když mu to na jeho počítači nejede? Půjde brečet na forum? Blbost, koupí si lepší PC a hru si užije.
              Holt si milánci musíte pořídit PC a nebo počkat na novou generaci toustovačů.
          • co to je za kec, prece kdyz neco tvoris, tak si otestujes ceho je dana masinka schopna, a dale testujes i v prubehu a patricne upravujes. mi chces jako rict, ze bethesda udelala hru a pak si rekli, tak jo kluci, hodte to tam uvidime co z toho vypadne?
  • Než začnu psát, tak bych rád zdůraznil, že nepatřím do skupiny lidí, kteří jsou fandové do morku kotí ( myslím, jakékoliv hry ) ani nejsem člověk, který stále hledá chyby a výtky ve hrách. Ani se nehádám od krve, kdo mám pravdu a kdo ne. Tak začnu :-)

    Je to skvělé, že Bethesda dává možnost svým hráčům/kupujícím si vyzkoušet na betaverzi Dawnguard, i když je to jen na Xbox. Doufám, že se nějaký rozumný majitel Xboxu rozhodne podělit o své zážitky či nějaký redaktor z games. cz abychom se mohli těšit na novinky a vylepšení. Jinak, bych řekl, že Skyrim patří mezi zajímavé kousky. Spusty lidí na něj nadává, viz diskuze :) Já jsem byl ze Skyrim spokojení a to se neřadím mezi sváteční hráče (to je spíše k zamyšlení), a myslím si že Skyrim je dobrá hra, které má své mouchy, ale dokáže rozhodně zabavit, pobavit, ukrojit pořádný kus čas, když mu odpustíte nějaké mouchy. Prosím, o létajících dracích pozpátku mlčte, nebo něco o ovečkách, které neví co kupují a zlé EA či Bethesda vše papají z ručičky. Každý hráč hraje co ho baví a dává mu dobrý pocit. Některé hry bohužel, vyvolávají až moc pocitů. Přeci asi hry svým způsobem jsou umění, které dokáží vyvolat emoce :)

    Váš Werdes, alias Werde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit