Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    Bože, to je srač.... Eh, vlastně aktuální produkce společnosti. 

    • Jack1947

      Počkej až tu budou šlánky o novém Diablu Immortal až výjde 😛

      • unicz

        Nebo C&C, ale to možné už vyšlo... 😊

        • Jack1947

          Tak tak už to vyšlo dávno a taky se dávno zapomělo.

  • JohnyTheZik

    Ja chapu, ze to neni kazdymu pri chuti, ale stezovat si na model, kterej je v mobilnich f2p hrach uz nekolik let, jako na prekvapivy problem, je prinejmensim usmevny.

    Jestli nekoho zarazilo, ze muze clovek odemykat jen jednu bednu zaroven, tak je na zamyslenou, jestli by o mobilnich hrach vubec psat mel. Pokud je neco industry standard u mobilnich f2p her, tak tohle.

    • Ilusiveman

      No, určitou část lidstva by určitě potěšilo, kdyby ze stejnejch asetů, pokládali ucelenej, jednou placenej single  zážitek. Ale oni ne, raději budou "naslouchat" a podporovat jen toto, co je pro tu zmiňovanou část lidstva, jen umělé osekana a zpomalena verze hry, co mohla vyjít. (Nemluvě, že si na úkor hráčů a ducha toho studia prostě prakticky nedělají konkurenci) 

      Prostě mohli udělat titul, na kterým si s dnešníma technologiema vyhráji, dát tomu plnou podporu scenaristu a B++ casting pro hlas a potichu to vyšplouchnout. Následný Word-of-mouth by se postaral i o port na PC a konzole. 

      • JohnyTheZik

        Cetl jsi vubec komentar, na kterej reagujes? Nic z toho, co jsi napsal, neni relevantni k mymu komentu.



        • Ilusiveman

          Ano, placal jsi něco o standartu?

          Říka ti něco čtení s porozuměním? To že nechápeš, je ale výhradně problém tvých Mentálních schopnosti.. 

          Anyway, když už komentuje zpátky, mohl bys bejt trochu konkrétní, abych ti to kdyztak predzvejkal? Protože jsi nenapsal žádnéj argument

          Asi trpis poruchou, kde věříš, že ti lidi ctou myšlenky, ale jak říkám to je tvůj problém. 

          Dik za prázdnej komentář co jsi napsal do veřejné diskuze... Bože 

          • JohnyTheZik

            Wat?

            Ja mluvim o tom, ze v mobilnich f2p hrach je neco standard nehlede na to, jak je to uzasny nebo ne, a ty najednou prijdes s tim, ze by lidi ocenili, kdyby vyrobili klasickej SP titul. Ok, cool, ale to je uplne mimo tema. Nevim, co je na mym puvodnim komentari nekonkretniho, tys prisel s argumentem, kterej sice patri do diskuse pod tuhle hru, ale rozhodne ne pod muj komentar. Zkus si precist, na co reagujes, nez zacnes bejt agresivni.

            Jinymi slovy, ja mluvim o A, ty prijdes s D, ktery me vubec nezajima, protoze na komentar o A to nijak nereaguje. Dekujeme za prispevek.

      • Jack1947

        To já spíše doufám že ta hra finančně propadne a nakonec na pc nevznikne byt bych ze zvědavosti možná zkusil, jenže potom to klasické " zahrej si 5 minut a pak plat za další energii abys postoupil dál" to na PC ani konzolích nechcem.

        • Ilusiveman

          No o port mrvky na rejzovani peněz asi moc zájem nebude. Víz můj koment, co bych udělal já. 

          Reagoval jsem na toho pána, co se tohoto standartu zástava.. Což on nepochopil 😁 těžký, ale tobě to problém nedělalo 🤔

          Jinak souhlas Jacku (:


          • Jack1947

            Zajímavé spousta lidí tady by řekla pavej opak.

            Tak třeba má rád F2p, to zase mu brát nebudem nicméně budem stále doufat že tenhle mor na pc moc nebude a když ne tak agresivní.


  • CRYPT

    Netusim, kde autor clanku vzal ze se jedna o betu, ja mam pri kazdem spusteni hry jasny velky napis ze se jedna o alpha verzi. Jinak mam tam utopenych par hodin, coz se malokdy stava, ze bych u mobilni hry travil tolik casu. Kazdopadne, nedalo mi to a za 250kc jsem si koupil 1200 gemu a za 100 z nich si poridil v akci Legendary Sword, ktery mel buffy na self-heal. Mno, cekal jsem, ze se bude jednat o OP kousek, ale uprimne, zadna slava. Tedy ty penizky jsem investoval jako podporu vyvorajum, tod je ode mne max a urcite uz neplanuji vyhazovat dalsi penize.

    Co se tyce gameplaye - Zabava, ale pocase clovek zjisti, ze je to hrozne o grindu. Aby se postupne odemykaly story content questy - je zapotrebi upgradovat sve mesto a s rukou na srdci mohu rici, ze ty suroviny padaji neskutecne pomalu. 

    Generovane dungeony? Trochu zklamani, cekal jsem ze se bude jednat o propracovanejsi mechanismy.

    Performance - Mam OnePlus 3, neni to sice high end, ale s HDW co mam uvnitr a hlavne custom ROM, hra jede strasne. Bethesda ma jeste dost velky usek cesty pro optimalizaci pred ssebou, navic co mne zarazilo, neni v settings ani moznost volby snizeni detailu apod.


    p2w hra? - momentalne to tak dost vypada. Samozrejme nebudu zit s nasazenymi ruzovymi brylemi a rikat ze byt to melo byt kompletne free, ale RPG clovek hraje hlavne kvuli lootu a momentalne nemoznost odemykat vice truhel naraz a nebo si platit gemy za insta unlock, ktere jsou za real $ a nebo velice low dropy z grindu - toto je hodne spatny. Navic v truhlach jsou nejen dropy gearu (a mobove davaji poradnou cocku kolikrat), ale i suroviny na upgrade mesta.


    Jako momentalne hra je opravdu ve vyvoji a je zde jeste spousta prace, ale na mobilni hru se jedna o zajimavy kousek

    • unicz

      Díky za souborné postřehy.


      Ad OP3, koukám, že Antutu 170k (a to je dost honěno GPU části v Qualcommu), kde se dnes pohybujeme na hranici 400k?, skutečně se nemůžeme bavit o high end HW, vlastně je to čistý střed, takže je asi H výkon hru adekvátní.

  • Veskoslav

    Naslouchá jo?😂


    Mimoto je mnohem smutnější, že hlupáci už v té hře dokázali utratit přes půl mega...

    • Ilusiveman

      Tak na telefonech jsou dobří má-goři.. Co se budgetu týče. 

      • Jack1947

        Včak na pc o moc menší nejdou...

        • Ilusiveman

          A co teprve do aut a. Telefonů 😂 pointa je, že mobilní hry typu clash of clans subjektivně vůbec nechápu financovat, nebo v nich nějak pak i soutěžit v tabulkách :D

          Prostě desktop hry jsou menší zlo stále než to, o čem byl díl Southparku s kanadským ďáblem, doporučuji 😁

          • Jack1947

            Ono stačí hektolitry dolarů/eur nasypanejch do karetních her nebo frytuplej blbostí, aby náhodou někdo nebyl horší, Moba a další podobné hry jsou sami osobě další tisíce do skinů a tak dále a nejhorší je že PC F2P(P2W/P) tady bylo nejdříve což si nedokáže moc lidí připustit... nebo nechce.

            Hmm do aut jenže jak kdo no do telefonů určitě..

            Zlaté JAWA potažmo třetí generace Symbian her( i když tam vlastně i ta druhá).

  • species

    Tak jestli nekdo nasloucha komunite tak je to bethesda :D:D

  • Ilusiveman

    By mě zajímalo, kterým pérem poslouchali, když přidávali placený repair-kity do F76? 

    Někomu to možná nepřijde, ale když je na extrémně drahych opravách postavený grind, tak to tu hru a její balanc totálně zničí, když jedna strana jednak ty tuny nefarmi navíc a mohou je použít na zbytek činností, popřípadě se s tím netahat, či neskladovat v omezené skrysi. 


    • Veskoslav

      A já myslel, že tu hru zničilo už jenom to, že vyšla:) 

      • Ilusiveman

        Já si F3-F4 chtěl zkusit týmové, či ve dvojici místo companiona. 

        Takže za mě spíš to zničilo to JAK a CO vyšlo. Ikdyz zničilo je silný slovo. Nemám k tomu falloutu vyloženej odpor, pominuli, že tam nejspíš kolem mě budou grindit lidi, co si priplatili za free opravy. 🤔

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit