Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl to jsem přesně čekal.
  • cože...bethseda a ne IDSoftware?! Hry nedělají jména, ale studia a lidé. A vůbec, co je s Johnem Romerem, Carmac, Taylor.... Ne že bych Bethsedě úspěch nepřál, ale tady k tomu mi prostě nesedí. Jako by měl vyjít nový Black and White bez P.Molynuexe
  • To dělají Starbreeze (resp. lidi původem od nich)? Huuu! Chci. Jedna z mála firem, ke které nemám negativní vztah.
    • Riddick byl úžasnej..ale kvůli atmosféře, stealth, pěstním soubojím. FPS zrovna moc nezvládají, což potvrdil Syndicate a ted chtějí rýt do další legendární značky...
      • Problém je, že Syndicate vznikl až po odchodu tady těhle pánů - a nejvíc asi trpěl ani ne tak na mechaniku střílení jako opravdu mizerný level design.

        Já se na Wolfa těším.
  • Jen doufam,ze to nedopadne jak s Prey2
    • si nemyslim... zatímco z prey 2 ukázali jen dva trailery (mám pocit) a pořád se o něm mlčí, tak z novýho wolfieho ukázali už několik gameplaye videí, na e3 si ho mohli novináři zahrát a k tomu navrh halda obrázků. tohle by si bethesda nedovolila, jinak by měla u hráčů utrum.
    • To snad doufám že ne ! To by byli dvě promarněné hry najednou. *9*
  • Vstávám... krásné ráno a pak čtu tohle *13* no což nového wolfa si zahraju až na rok 2014 *7*
    • a to buhví jestli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit