Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem si opět pustil trailer a viděl jsem tu realistickou družici + soundrack, který zní jako z Vesmírné odysei. Tak mě napadlo, že kdyby to bylo jakékoliv (od akční adventury po rpg) hard scifi (= realistické) odehrávající se v 21-23. století na motivy Vesmírné odysei, tak bych byl v sedmém nebi.
    Hlavní náplní by mohlo být cestování mezi koloniemi (Měsíc, Mars, Titan, Europa,..) odkrývání záhad s občasnou návštěvou monolitu a vstupu do jiné dimenze... Prosím, prosím ať je to něco takového.
  • Inquisitor
    Tady se není vůbec o čem bavit, jako u TES 6.
    • Dobře řečeno.
  • Battlefield ve vesmíru. Druhej díl se bude jmenovat Starfield 2141
  • ze by se konecne prestaly jenom krast a nicit 10 let stary jmena a zacalo se zase pro jednou neco delat? *8*
  • Pracují na tom roky a ... neukázali nic :/ Index očekávání 0-10%
  • Jack1947
    No tohle vypadá nadějně... rozhodně lépe než to od Ubisoftu omg jenže na to si ještě počkááááááááme.
    • Nadějně? Ty budeš asi blázen. Neoznámili prakticky vůbec nic a ten článek tady je taky pořádnej nesmysl, možná i kachna :-). Prakticky tu autor napsal: "Bethesda si koupila značku, nevíme co to je za hru, nevíme o čem bude, nevíme kdy vyjde a dokonce ani jestli vyjde." A ty na to napíšeš, že to vypadá nadějně - no to jsem málem spadnul ze židle.
      • Jack1947
        Až tak jo ? *8*

        Aha, no tak to nevypadá nadějně já jsem spíše myslel nadpis a to blábolení o tom velkém RPg světě a samozřejmě video sotva, a vím že to ještě bude dost dlouho trvat než vůbec něco nového o tom vypustí... spíše to vypadá že nic nemají ale můžu se i mýlit druhej Star citizen myslím ani nikdo nechce.
        • nikdo nema dost penez na dodelani hry jako je star citizen

          historie je plna megalomanskych planu

          staci se podivat treba na linux vs hurd, hned by vedeli, co delaj spatne

          meli vydat jadro hry a blbinky pridavat az za chodu jako moduly
          • Jack1947
            To by se popíralo trochu s tím vyděláním peněz na jedné hře ale jinak souhlas tak snad zmáknou aspon tu kampan, pár planet a lodí.
            • to by zmakli, jenze si tam navymejsleli dalsi tisice blbinek, a to je pohrbi
      • Je to jen jack. Co jsi čekal? Tamagoči?
  • Na co taková oznámení? *10*
  • hra příští generace bude samo myšleno další generace konzolí, jako jeden launch titul, co bude prodávat nové specifikace konzolí, nedávalo by moc smysl kdyby se moc vykonově a funkčností rozcházely.
    • já myslím, že to znamená, že než to vyjde tak vymře jedna generace..lidí
  • říkal někdo Skyrim z vesmíru?! Dobře, teď to říkám já *1*
    • Emmm, nemohlo by to být něco na styl Prey? Vesmír - check. RPG prvky - check. Singleplayer - check. Příběh zajímavější něž sledování rybiček v akvárku - check.
      • Byl to pokus, ale Prey bylo spíš takový Dishonored, bude se to podle mě doplňovat, jak Wolf a Fallout objekty ze hry. Teda za předpokladu, že se to bude hrát jak Skyrim/Fallout. Alespon já hraji Fall/Skyrim úplně jinak než Prey/Dishonored. Ale v podstatě RPG, může být klidně i FPS. Ale to velké by nasvědčovalo Skyrimí verzi hry, alespon bych rád, SW verzi.
  • Není singleplayer a hra príští generace v jedné vete tak trochu protimluv? Koho baví hrát s boty
    • samuel.polak
      hram hry aby som si oddychol od ludi a preto hrajem hlavne single hry
    • sukovf
      Máš dojem, že dneska už nikdo nehraje singleplayerovky?
    • podla porovnania predajov teso/skyrim bude tych ludi (o) dost (krat viac)
      • Na twitchi je nejsledovanejší a na Steamu nejhranejší multiplayer
        • vsak celosvetove nejhranejsi jsou hry na mobilu a co jako? znamena to ze to ze mobil je na hrani nejlepsi?
        • to je proto že pleteš jablk a hrušky, SP a MP. Většina lidí nehraje 100% MP nebo SP, ale mix a každou hru porovnává se hrami ve stejné složce. *7* Jak u blbejch
        • To je preto ze na hranie hry z ktorej sa predalo cez 30 milionov netreba byt online. A na twitchi je kadeco sledovanejsie ako elder scrolls

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit