Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě je největší problém název hry.kdyby se to nejmenovalo fallout bylo by to ok.nejdřív jsem na to hodně nadával,ale s tim poslednim patchem je to na obtížnost přeživší vcelku dobrý.akorád mám monitor 21/9 a pořád to běhá dost divně stáhnul jsem i mody který to maj řešit a furt je to divný.to by mohli opravit,ale moc tomu nevěřim.
    • Khanemis
      Jak to myslíš, že to běhá divně? Špatně to zobrazuje interface v rámci tvého poměru stran na monitoru? Jestli jde o to, tak na to stačí jednoduchá úprava .ini souboru, která ti ten interface srovná.

      I když pravda nechápu jakto, že to ještě Bethesda pořádně nespravila sama.
      • jo to vim,ale stejně zobrazení v power armor,zaměřovač optiky i některé okna okolo pid boye se zobrazují ve čtverci a na to jsem ještě nic nenašel.
        • Khanemis
          Právě třeba na to zobrazení v power armoru pomůže právě nastavení v .ini

          Doporučuju ti podívat se sem, najdeš přesné instrukce jak to opravit:
          http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=554149762
          • diky tohle funguje.
            • Khanemis
              Super, to jsem rád. Přeju pěknou hru:)
  • Připadá mi, že se z Fallout 4 snaží čím dál víc udělat Minecraft.
    • Původním tahákem měly být osady. V těch se toho bohužel nedá moc dělat, tak možná časem s DLC.
      • Mě to vždycky přišlo jako vedlejší volitelné aktivity, ale teď se na to začínají zaměřovat čím dál víc. Pro mě je Fallout o putování pustinou, odhalování nových příběhů a zajímavých míst, ne o hromadění starých větráků a sázení mrkví.
  • Mno chtel jsem F4 znova rozehrat ale ted koukam ze jeste tech par mesicu pockam a zahraju si to az se vsema dlc:-)
    • Jo, jo. Nic nového. Za rok po vydání, plno DLC+vychytané chyby.
  • Je mi jedno co si ostatní myslí o F4 pro mě je ta hra mazec. *5*
    • souhlas, nechal sem tam 200 hodin jak nic... jen ty dlc sou dle me nejaky divny, cekal sem vic
      • Mám tak 500hodin na PS4 4x dohraná hra. a moje aktualni postava má level 68. A DLC mi uplně stačí. Far Harbor měl mnohem lepší příběh než samotná hra což mě překvapilo.
        • Tilwaen
          Mně ani ne, Bethesda mívá dobrá DLC... většinou.
  • Tak snad i zvednou kapacitu objektů (je to hned plný a už se nedá stavět dál) v místě kde se dá stavět (jinak ty workshop dlc nemaj moc význam) a taky zvednutí populace z 20 aspon na 40 bych uvítal.
    • mas pravdu
    • Khanemis
      Určitě by to bylo fajn, nicméně (na vlastní nebezpečí) se dá omezení počtu objektů v settlementu obejít skrze exploit s předměty. Stačí z inventáře vyhodit na zem nějaké své věci (nejlépe zbraně se spoustou modifikací) a potom jít do settlement modu a uskladnit je do workshopu. Za každou takhle sebranou věc se uvolní místo ke stavbě nových objektů. Potom si stačí ty věci vzít z workshopu a podle libosti opakovat:) Pokud vím, tak tenhle exploit funguje ve všech verzích hry, takže pro konzole ideál.
      Populace také může jít kousek za 20, pokud tam člověk posílá lidi z ostatních osad.
      • Dík za tip a jak prosim tě pošlu lidi z jiné osady do té co chci ?
        • Khanemis
          Jak řekl AB ve správě osady (tedy tam, kde jim i přiděluješ práci) je můžeš přesunout jinam. Pokud hraješ v angličtině, tak jde o příkaz "Move", který by měl být vedle "Command"
        • Ve stavěcím menu. S některými NPC to nejde, ale s běžnými osadníky ano.
  • Tak tohle ukazuje tak bdue tenhle rok stat uplně za h*vno. Co to jako ma bejt za oznamení rejže na falloutu a rejžovaní na kolik let starym skyrimu s trochou lepsi grafikou a podporou modů co už jsem mel pred 5 lety vsechno na PC ? DLC na Fallouta už tak p*sranou hru a tyhle dlc to nezachranej ani za nic nestojej mi ani za stahnutí.
    • S tebou bych v jedny mistnosti nevydrzel ani 30 minut. Co to je dneska za lidi sakra tohle, porad jen remcani a kritizovani..vsechno je spatne, nic dobryho v dohledu..jste jak kdyby vam umrel pes...kazdej den..
  • Vždyť se na tej konferenčce říkalo že DOOM bude do budoucna i ve VR hratelnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit