Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minecards, Super Mario Cards, Battlecards 4, The Elder Cards, Grand Theft Cards, Need for Cards, Tom Clancys Cards, Star Cards, Gears of Cards, Cards rising 3, Super Card Fighter, Tomb Cards, Final Cards IX, God of Cards, Uncarded, World of Cardcraft, Half Cards 3, Counter Cards, Guild Cards, Angry Cards, C.A.R.D.S. - Shadow of Chernobyl *1*
  • Tak z tohoto úplně stříká komerce a dojení peněz.
    • Možná je to jen tím chlápkem co to představuje, a i kdyby, ona Hearthstonu konkurence jen prospěje.
  • Fakt by mě zajímalo kdo jim to vymyslel a vnutil... není šance na úspěch.
    • taky si myslím protože to nemá nálepku blizzard *3*
  • kto este nema kartovu hru na pc, nech sa prihlasi u sudruha Zincicu
  • pre pripad, ze maju nedostatok priser *1*
    Zenimax - Corporate governance: The company's Board of Directors consists of 8 individuals:
    Robert A. Altman (Chairman & CEO), Ernest Del (President)
    Jerry Bruckheimer (Jerry Bruckheimer Films), Michael Dominguez (Managing Director, Providence Equity Partners Inc.)
    Leslie Moonves (President & CEO, CBS Corporation), Cal Ripken, Jr (President & CEO, Ripken Baseball, Inc.)
    Harry E. Sloan (Chairman, Silver Eagle Acquisition Corp; former Chairman and CEO of Metro-Goldwyn-Mayer)
    Robert S. Trump (President, Trump Management, Inc.; brother of Donald Trump)
  • A za chvilku tu budeme mít Gran Theft auto: cars card
    Dark Souls: Boss and cards
    Dragon Age: the card game

    *7*
    • Dark Souls má na Kickstarteru stolní hru...
      • Stolní hra jen super nápad ,)
        • hraci prej budou delat kotrmelce kolem stolu na kterem se bude hrat
          • Kosacu možná by chtěl nejdřív na kickstarter kouknou a o hře něco načíst, než je hloupě reagovat:) Mimochodem, hraju Dark souls 3, kotrmelce skoro nepoužívám a žiju :) Záleží také co si vybereš za třídu:) P.S.: Mám PS4 a tam hraji Bloodborne a světe divse, kotrmelce tam neděláš vůbec:) Ale úkroky:)
          • Tilwaen
            A kdo nebude dostatečně svižný, umře?
    • nezapmen na Asasins cards
      • lol zapomněl jsem, stejně tak jak na Call of Cards :/
        • Asharak
          Jako ve formě satiry by to nebylo špatné :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit