Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně. Ještě udělat k hraní nutné online připojení, potom všechny co to budou hrát déle jak 3 hodiny zavřít do ústavu včetně tvůrců hry a zas bude na světě trochu lípe. :-P
  • Inquisitor
    Jak originální reklama. Chtěl bych vidět co by dělali, kdyby chodili jako já svýho času, do práce na noční a z odpolední kilometr lesem. Ono když běží pořádná sviině lesem,to je pěknej rachot. Lepší jak všechny horory :)
    • Mas recht, kdyz bezim lesem tak to je rachot a k tomu to funeni.
  • Mě se spíš zdá že jsou znechucení než vyděšění a ano, je to zahraný. Dokázaly to když na začátku napsali že se NEJEDNÁ o herce.
  • michaliuz18
    klasicky horor pre typickeho anglicky hovoriaceho týpka , nejaky hnus co vam skoci na xicht a hned sa idu vsetci z toho po*rat a oznacia hru za najlepsi horor.
    a este aj hucia jak male deti a snazia sa tym byt vtipny (pidipaj)
    (ten sa zlakne aj vlastneho tiena de*il)
    • souhlas. Je to klasický marketing trik, jak všem vtlouci do hlavy, že tohle bude bomba hra
    • Zatímco vy na Slovensku jste ti největší hrdinové... *6*
      • michaliuz18
        neviem co ma spolocne slovensko s touto temou, vy cesi tiez radi machrujete a povysujete sa vkuse, cech a slovak sa nikdy nedohodne lebo obaja su tupí jak barani
  • Hnisavec
    škoda na tú hru sa veľmi teším, ale aspoň si ju zahrám už na PS4....každopádne tieto virálne videá sú skôr trápne....prvý chlapík má menej emócii ako vyžmýkaný mop na Sahare...
  • Na zjevný pokus o kopanec v závěru článku bych odpověděl: od nikoho z okolí koho znám a s kým se umí řeč stočit na herní segment jsem neslyšel, že by u hororové hry vřeštěl jako pavián. Strach ano (o tom to je), cuknutí u přeřvané lekačky ale samozřejmě ano (nejsme členové žádného profi komanda), nicméně nikdo z nás o kom teď hovořím nemá potřebu si před televizí/monitorem hrát na "letzplejera".

    A Bethesda má za tuhle reklamu plus z toho důvodu, že alespoň mně osobě přijde tenhle spot spíš jako parodie na ty "zaručeně nefalšované" reklamní záběry, viz človíček v čase 0:25.
  • bude to asi legrace hrát, ale že by u toho člověk ječel, meeeeeh...
  • BoB.2
    Dobře zahraný skoro bych jim to uvěřil.
  • To fakt miluju. Banda idiotů, který pištěji, jako buzeranti. Miluju hororový hry, hraju je v noci, ale i když se u toho sebevíc bojim, nevydám ani hlásku. Všichni tihle lidi a např. i pewdiepie hrajou jenom divadýlko, který mi fakt nepřijde vtipný.
  • Jack1947
    Zasraná židáci, vite co presunte to napristi rok *10* vsechno, me uz to je u prdelee!
    • Ronox
      Ty vole vem si už prášky a uklidni se.
    • God-of-War
      Jinak v pohode?
      • Jack1947
        Jo, jinak ok *3*
    • Hnisavec
      Veskoslav druhý z boží vúle králem pc trollov a ešte k tomu nácek... *16*
      • Jack1947
        Ty čobol, zapadni do dediny a neotravuj.

        Nácek jo ? copak neznas rceni "to jsou zidy?"

        Ne, ta a tve blinderbergovy teorie , a pomatena mysl. Si s jejdaskem za jedno ze Steam je ŽLO! *15*
        Veskoslav ti take vlezl do hlavy a pc troll? ty si uplne vedle. *4*
    • Jacku udělej se svým životem už něco, kradeš hry a teď se s tebe ještě vyloupnul neonacista, tímhle tempem skončíš v kriminále!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit