Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja uz mam season pass objednaný a jestli jsem proto děcko, že hraju fallouta 4 tak fáájn. Ať jsem :D Rád se za ty prachy vrátím do dětských let a užiju si výbornou hru, která právem získala 3 místo v kategorii game of the year na game awards 2015. Nu a názory haterů a dalších pi*usů jsou my volnýýý :D
  • Děti budou nadšené a já si s dovolením raději zase zahraju první dva Fallouty...
  • Oplatí sem mi koupit season pass teď (30e), když si chci do pul roka koupit celou hru?
    • Tilwaen
      Season pass má prý od března zdražit skoro na dvojnásobnou cenu, tak je podle mě lepší to do dvou týdnů pořídit. Těžko říct, kdy bude celá kolekce ve větší slevě, která ten rozdíl 20€ vyváží.
  • Dejte to za 100. Děcka vám to urvou i s rukama stejně. A hlavně zvětšete šipku, za kterou se má běhat. Jinak to neni hratelný.
  • kdo chce ten koupi.kdo ne ten stahne a pujde pindat jak to stoji za hovno.ten hate na Bethesdu nechapu.prinasi hry na mnoho hodin.investice do jejich her me nikdy nesklamala.
    • Ty budes asi trochu jednodussi, vid?
      • hele sednu si ke hre abych se odreagoval.ne abych tam zil svuj zivot.pokud chcu neco komplexni,ctu knihu.ve hrach nehledam zadnou realitu.
  • Až jednoho dnes začnou padat atomovky, tak doufám, že ta úplně první spadne Bethesdě do kanceláře
  • neslibovat
  • Většina těch jejich ultra featurek z DCLček je dostupná pomocí modů :D
    • to sou kecy
  • Mne se to celkem libi, i kdyz to je mozna tim, ze tech 30 euro mam za prodeje karticek a jinych hovadin na Steamu :D

    Jen se hrozim, jestli zase vydanim DLC nejak nepomrvi funkcnost modu a Nexus manageru, protoze bez modu se to hrat neda. Modleme se at uz vydaji ten Creation Kit, to pak moderi udelaji klidne dalsich tisic hodin obsahu bez bugu *2*
    • Hmmm to je zvláštní já mám nahráno poměrně dost hodin a hlavní příběh dohraný a nemám tam ani jeden mod a hraje se mi to uplně v klidu. Tak nevim kde je chyba :-):a za celou dobu hrani jsem si snad ani žádného bugu nevšiml asi mam nějakou good origošku :-)
      • Tak naprostym zakladem je Full Interface Dialogue mod, ktery misto tech odpovedi jako "Sarcastic, Yes, No" apod. zobrazi uplne celou vetu kterou po kliknuti reknes. Kdo nehraje s timto tak o hodne prichazi.

        Pak dalsi na prehlednejsi a vetsi inventar, uprava HUD, lepsi staveni objektu apod., proste vsecko co melo byt ve hre uz od zacatku a davalo by to smysl

        *7*
        • A pak odstraneni toho trapnyho limitu, kdy kdyz chces postavit opevnenou vesnici tak to vlastne vubec nejde ... bohuze spravit to, aby na sebe teba zed navazovala ... tohle umely hry pred 20 lety.
      • možno už tie buggy, ktoré sú mnohé priamo v bethesďáckom engine už len proste neregistruješ. Taká veľká hra sa bez buggov ani nedá urobiť. mne napríklad pri falloute 3 až tak nevadili, ale to neznamená, že tam neboli veci ako lietajúci deatclaw a podobne.
  • to na prvním obrázku je chopper?
    • Jack1947
      Tak to je škoda... sice si to moc živě neumím představit... ale F4 vozidla mít měl aspon by se vyvážil ten né moc lákavý obal. (mdlá hratelnost).
      • no F2 bylo auto fajn vec (takova odmena), f:taktik tam to byla nutnost hl byl super starej rezavej tank :)....jinak ve stalkerov coz se tem novejm falloutum aspon trosku priblizuje ..taky bylo nebo melo byt nejake priblizovadlo ne?..takze si to dokazu predstavit aji tady ..v nake dobre provedene podobe ..hl aby to nebylo tak lehce k mani jako Energozbroj (zadarmo)
        • Jack1947
          Které tam pak doplnily modem.. a ne tam ty lokace ty "zony" byla hodně sešnerované na to aby se tam dalo nějak chytře pohybovat...aspon teda vozidlem i když tam nepojízdných vozidel bylo fůra. Ve F4 by stačila bugina ... nebo něco na tem způsob.
          • v lost alpha se ty kary povedly https://www.youtube.com/watch?v=eoPCNrAsigw

            v F4 - pokud maj problem naprogramovat normální káry - by mohli použít prostě už naprogramovanyho koně ze Skyrimu, přeskinovat a je to... nevim v čem maj hoši z Beth furt problém :( podle mě kůň by tam sednul skvěle
            • poveldy bych zrovna nerekl :D :D :D ale jako je to tam, k vzteku obcas, ale je :)
    • bohužel ne, i kdyz to tak na 1. pohled vypada, je to sentry bot nejakej... vozidla v ty hre chybi moc, aspon kůň by byl ok a už v tom enginu je, viz skyrim, tak proc ne tu? :(
      • Neblazni cece ... ses v postapo svete, kde lidi pouzivaji plasmovy zbrane, ale neumej vyrobit strelnej prach. Jak by mohli zvladnout jezdit treba aspon na ty dvouhlavy kгave? To nejde ...

        A tvurce (jako uz u 5 predchozich games) neni schopen vyresit ani tak trivialni vec, aby ta kгava nelezla po zdech a strechach baraku.

        ***
        A admin tohodle fora je debil, protoze tu nejde napsat ani kгava.
      • Tilwaen
        Oproti Skyrimu mi svět Falloutu 4 přijde mnohem menší a nahuštěnější, téměř kamkoliv se pěšky dostaneš za stejnou dobu, kterou potřebuješ na to, aby ses ve Skyrimu někam dostal s koněm. A když už se chceš moc něčím svézt (byť ne kamkoliv), můžeš si zavolat Vertibird *4*
      • stejne jako ve 2jce a f : taktik by bylo fajn i nejake vozidlo,kdyz uz se jich tam vali tolik .. pripadne i nejake upravy ..sice je neco podobneho uz ve 3jce a Nw jako mod..ale moc dobre to tam nefunguje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit