Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    To je hezké, ale má to 2 háčky.

    Že Arena na Steamu není v plnohodnotné CD verzi, ale jen v disketové se ještě dá překousnout.


    Ale že tam dali Daggerfall podle všeho ve své nejstarší verzi, bez patchů, je na pováženou. Pokud si dobře vzpomínám rané verze bylo často problém vůbec dohrát kvůli množství bugů.

    Což je velmi zvláštní, pamatuju jak pár let zpátky vydala Bethesda na svých stránkách instalačku Daggerfallu zadarmo i se všema aktualizacema.


    Takže jsem nainstaloval a rychle zase odinstaloval. Doporučuju radši GOG verzi nebo si prostě na stránkách s abandonwarem sehnat vše v poslední verzi.

  • No ale to je veliká krása... uuhmm! Dnešní odjezd drahé polovice na atestacni kurzy tak začíná zavánět zásahem božstva Tamrielu. Proto se nebudu rouhat a jdu na Arenu hned! 

    • Corvus

      Ééé ta podprahová informace jako je, že když je drahá polovice doma, že hrát nemůžeš? Je to náznak volání o pomoc?! :-D

      • Derp_1337

        Třeba naznačuje, že odjezd drahé polovice znamená, že se může ponořit do 24hodinového herní seance bez vyrušování 😎

        • B je správně :-))) Náhodou mám super polovici. Není to ten typ, co mě denně bude nutit "se jí věnovat" (čti nemám vlastní zábavu, tak mě bav). Takže držíme rovnováhu, kde máme pár aktivit společných, pár samostatných a pár rodinných -> to celé rozumně dopředu rozvržených. A světe div se, funguje to parádně :-)

  • Takže už přišli na to, že ta % které se bere ten zlý Steam, za práci kterou odvádí (distribuce, komunitní centra, propagace) zase není tak strašná, než když to dělali napřímo sami.

    • Hlavně Microsoft nechce mít pod sebou několik studií s několika různými oddělenými obchody a launchery. Varianta mít vše jen v MS store se neosvědčila už dávno a tak zvolili Steam. Pravda, kdyby byl Steam tak strašný, jak někteří tvrdí, dali by to jinam.

      • Derp_1337

        Tak hlavně velké korporace mají se Steamem uzavřené privátní smlouvy a dávají mu mnohem menší % marži z prodejů. Jim se to vždycky vyplatí.

        To jenom malí (indie) vývojáři platí těch 30%.

        • i tak se jim to vyplatí, protože na Steamu je šance, že prodají daleko víc než kdekoliv jinde, takže pořád jim zůstane daleko víc peněz, než když jim třeba EGS nechá o pár procent víc, ale základ bude někde jinde.

  • LessPh

    Vcera jsem videl na redditu, ze v nazvu hry na Steamu tam bethesda nebo valve udelali chybu, bylo tam napsano The Elder Scolls, misto Scrolls... tusim, ze to bylo u Daggerfallu.. mozna uz je to opraveny, ale stale to bude dohledatelny na redditu..


    Edit: opraveno

    • ravux

      A?

      • LessPh

        B! :D

        • Corvus

          C?

          • E?

            • To bylo mimořádně rafinované :-D

  • Inquisitor

    Ani zadarmo

  • Pokud vím, tak licence na Arenu a Daggerfall jsou zdarma přímo na stránkách Bethesdy jako instalační balíčky, takže by to klidně mohlo být natrvalo.

    Jinak pro lepší zážitek je možné zkusit Daggerfall Unity (tedy amatérskou předělávku do Unity enginu). Nejen, že upravuje ovládání, ale má větší vykreslovací vzdálenost, stíny, opravené některé bugy... A hlavně dokáže z původních dat vytáhnout výškovou souřadnice, takže už svět není tak placatý (kromě měst). Původní engine s tím neuměl pořádně pracovat.

  • Back to Tamri-ee-eel, real life is dead to me, ring out that final bell! ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit