Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    "Bethesda se problémy snaží řešit, ale dost často příliš málo a příliš pozdě." - ano, já stále čekám, kdy konečně zahodí ten engine, který by se z fleku mohl jmenovat "15 let starý engine". Ale když vidím tu "ochotu" dostát vlastním slibům, tu "ochotu" hry spravovat a ty "ochotné" lži a podvody typu plastový pip boy a helma z Číny, taška, rum v plastiku apod., tak se domnívám, že je to dost naivní přístup. Bethesda nezmění NIC. Proto poslední Fallout, který uznávám, je Fallout 2.

  • Jack1947

    Stále čekám a doufám ve frytuplej abys si to zkusil a odinstaloval s tím že jaká je to blbovina 🙂Nee zkusil bych pár misí z kampaně" než by mě unudily k smrti ale to spíše ten mrtvej svět by mě asi zabil.

  • karelt

    Za mě serie Fallout skončila v New Vegas.....F4 už byl jen loot manager a 76 už je úplně mimo mísu....Pro mě je jádro Falloutu v tom,že s nějakým konkrétním cílem se snažím projít postapo světem...Čili jednoznačně a jedině single player....Ve 4 se do něj pokusili naroubovat Sims a ze 76 bude za chvíli free to play > play to win online sr**ka,kterých už teď jsou mraky....S takovou chutí bych si zahrál nějaký nový Fallout s konečně novou lepší grafikou a pořádným příběhem,,,Ale to mám nejspíš smůlu podle toho kam to Bethesda vede se už nedočkám..Tak hurá na staré díly :D ...

    • J.V.Stalin

      To máš teda velkej práh bolesti. Za mě tahle série skončila dvojkou.

    • clovicekO

      Zkus Ressurection. Stejne dobry jako dvojka.


  • KrPa

    😀 nemelo by se nahodou testovat pred vydanim hry 

    • Proč, když dneska jsou lidi ochotní za možnost testování i zaplatit (EA), tak proč toho z pozice vydavatele nevyužít. Taky se nad tím trochu pozastavuju, protože si ještě pamatuji doby kdy alfa/beta tester byl běžně součástí vývojářského týmu a dostával za to peníze.

  • Ilusiveman

    Tož do pár let, budou mít lidi mozna i zajímavýho fallouta k zahrani. Pokud se vyřeší níže. 

    Naposled, co jsem to hrál, tak z toho v podstatě byl super grind na repair surky potom, co přidali koupitelny repair kity, šla jakákoliv ekonomika inventáře do hajzlu a To jsem to v podstatě přestal hrát úplně. 

  • Carnage666

    Zatím žádné info o tom kdy vyjde F76 na Steamu? Při ohlášení vydání her jako RAGE2 a poslední Wolf řekli že Fallout koncem roku přesunou na Steam a zatím nic nového.

  • Ghost77

    Kdyby se radši vrhli na další singleplayerovej Fallout... :)

    • Ilusiveman

      Nebo fallout bez internetovyho obchodu a s obyčejným, prachsprostym, jednoduchým koopem na styl Dead Island. 

      Ale Tyhle MMO-sell-cosmetics-and-grind-Game ať si strcej někam. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit