Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firingo

    Vzhledem k tomu jak dopadl Fallout 76 a že ze Starfieldu jsme stále neviděli téměř nic, jsem značně skeptický.

  • Dost mě tam děsí to, že promítali záběry hlavně z TES a Falloutu. I CDPR pochopil, že scifi svět se musí dělat jinak než fantasy (že to moc nezvládl, je věc druhá). Novější TES (od Morrowindu)  bylo vždy o velkém celistvém světě, kde bylo vše tak trochu nahňácáno, města malá, ale vypadalo to celkem slušně. Fallout je v tom podobný a tomu to nevadí, i když je to scifi, pořád se většinu času pohybuju po zemi nijak závratnými rychlostmi a civilizace je tam poskromnu. Ostatně 2D Fallouty a první dvě TES taky fungovaly podobně.

    No a teď má přijít velkolepé RPG s cestováním mezi planetami, s hypermoderními městy a tak podobně. A propagují to tím, že ukazují, jak zvládli TES a Fallout. To přece z principu nemůže být ani moc podobné. Jako jo, může z toho být trochu otevřenější Mass Effect. Ale to by to nejspíš prezentovali jinak. Navíc podobná hra vyžaduje solidní příběh a to Bethesda neumí. Jsem zvědavý, co z toho vypadne, ale moc se netěším.

    • dworkin

      Outer Worlds. Vždyť je to jedno hnízdo.

  • Derp_1337

    Článek jsem přestal číst v momentě, kdy jsem uviděl jméno Todda Howarda. Ten člověk by se dal označit za největšího lháře herního průmyslu.

    Nechápu, jak ho můžou novináři tolerovat, když se neustále prokazuje, že Todd zase kecal a nakonec to bude jinak.

  • tell me lies 

  • dworkin

    Byl jsem dobrodruh jako ty. Pak jsem dostal paprskometem do kolene.

  • Namax

    Tak co nám Howard nabulíkuje tentokrát?

    • DeathFish

      "16 times the detail !!" 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit