Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Velké zklamání. Ancel mně ztratil třemi slovy, na které jsem si vypěstoval alergii. Seamless online playground. Ubisoft, jak to tak vypadá, už asi nikdy neudělá čistokrevný lineární singl bez online prvků. Vše musí jít hrát s parťákem a běda, když to nemá otevřený svět.

    Kdybych v tom světě alespoň hrál znovu za Jade (to se dělá, zakončit jedničku takový cliffhangerem a po 14 letech přijít s prequelem?). Nebo jakoukoliv jinou pevně a pečlivě napsanou postavu. Dokonce i tón a atmosféra je úplně jiná. Jestli se jim BGE 2 povede (o což se lehce nemusí stát - všichni víme, jak dopadly podobně ambiciózní Mass Effect: Andromeda a No Man's Sky), jistě to bude dobrá hra, ale nebude mít nic, co jsem na jedničce miloval.
  • Podle traileru to byla asi nejzajimavejsi hra z E3. Stejne asi jako cela konference Ubisoftu. Jednicku jsem nehral a i po precteni clanku moc nechapu co to vlastne budeme hrat, ale vypada to zajimave *4*
  • Si ze mne dělají srandu že to nebude navazovat na jedničku a že tam nebudou postavyz jedničky?
  • Ešteže tam bude možnosť vytvoriť si vlastnú postavu, pretože prevažná väčšina tunajšieho obecenstva by nezniesla hrať znova za ženu. Potrebu hrať za testosterónmi nabitého chlapa zvyknú mať jedinci, ktorí majú tohto hormónu nedostatok.
    • Nesmíš podle sebe soudit ostatní.
  • Má to kouzlo příběhu což je právě to co open world hrám schází . A reflektuje to americké obyvatele i mentalitu. To půjde na odbyt v říši Natana Drakea dobře, jen se nebojte .
  • Fanoušek původní hry nejsem, ale rozhodně měla výtvarné kouzlo a takový noblesní šarm. Z toho zjevně nezbylo nic, spíš přesný opak.
  • kdybych chtel zareagovat na titulni obrazek a rict, ze mi ta opice s pistoli a satkem na hlave je krajne nesympaticka, tak stejne nikdo nebude vedet, koho myslim... *1*
  • TheGGG
    na tom obrázku jsou všichni tak strašně edgy až bych brečel a ten vlasatej poš*k v pravo vypadá jak klasický obyvatel Kliniky co si bez fetu neumí představit den...
    • Myslíš ty sociální pracovníky, učitele, sociology a právníky?
      • TheGGG
        jo, když si šlehnou, mohou být čimkoliv....
        • Sám kolektiv kliniky moc dobře znám a abych nemluvil do větru, třeba já jsem absolvent pedagogiky a sociální práce. Našlo by se spoustu kolegů z oboru. Pak bezpočet žurnalistů, psychologů a tak dále. Mohl bych pokračovat. Nevím proč ze sociálního centra, které slouží kupříkladu jako centrum bezplatných vzdělávacích kurzů, od výuky práce na PC po zahrádkáření, nebo s programem pro maminky s dětmi děláte děsivé doupě neřesti. Možná jste mohli vystrčit paty ze své sociální bubliny a jít se tam někdy podívat.
      • jamar28
        Zapomněl jsi na jaderné inženýry a chirurgy.
    • Takže úplný ty.
      • TheGGG
        naštěstí ne, nejsem parazitující levicový squatter a sm*žka...
        • Ne, ty parazituješ pouze na svých rodičích.
  • Jednicku jsem nehral ale tohle vypada docela zajimave. Jsem zvedavej kdy z nich vypadne nejakej gameplay.
  • No, pokud by to mělo být jak píšou, tak budou hru vyvíjet nejméně 10 let. Takže zatím klídek *3*
    • Uz to delaji 3 roky...
      • x_ander
        To sice jo, ale říkají, že dodělali akorát technologické záležitosti. Hru samotnou (příběh, design, tvorba herního světa, misí atd.) teprve začínají dělat. Takže vývoj na další 3 roky je docela reálný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit