Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak ubisoft rozdava neco zdarma tak za tim bude neco nekaleho ! Hlavne nepolevujte v ostrazitosti, jinak vas dostanou *8*
    • tin foil hat cospirators party
  • Corvus
    Tuhle hříčku jsem vyzkoušel na základě let's playe od kluků na Hrej a musím napsat, že jsem B.U.D.ovi naprosto propadl. Nikdy bych nečekal, že mě něco podobného tak moc pohltí. Ten pocit, když visíte za jednu ruku na spodku nějakého levitujícího šutru a druhou se snažíte dosáhnout a ukořistit pableskující krystal... to je k nezaplacení. Tohle je činnost, která mě na Grow Home baví zcela nejvíc: objevovat tajemná zákoutí a vyzobávat naprosto veškeré krystaly, které zpřístupňují robůtkovi různé funkce. Vynikající explorační záležitost s velice netradičním pohybem (neustále vzhůru) a naprosto šíleným pohybovým aparátem robůtka :) Těch pádů, co si člověk užije. Skvělá hra.

    Mimochodem, Grow Home je od UBI a vedle např. Child of Light a dalších "umělecky" zaměřených či méně tradičních her, je to sympatický důkaz, že Ubisoft zdaleka není jen ten obří herní moloch, kterému by v portfoliu absentovaly zajímavé tituly...
    • Corvus
      Dalo by se to také shrnout jako fajnovej simulátor boulderingu :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit