Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohledně článku jsem si já na 98% jistý že kostry sov nebudou patřit rodičům Té sovičky, neboť v předchozím díle samotná matka obětovala svůj život, aby svoje jediné mládě zachránila a její tělo se rozplynulo kvůli silnému světlu.myslím že to je zrovna To její mládě.
  • rohlos
    Už u prvního Blind Forrestu jsem se smál radostí, plakal dojetím a především obdivoval kombinaci vizuálu s hudebním doprovodem. Tak silný emocionální dojem na mě zdaleka žádná hra za mou dlouholetou hráčskou kariéru neudělala. A dodnes mě nedá spát, jak bravurně se tvůrci poprali s level designem. Prostě a jednoduše nechápu, jak se jim to sakra povedlo...I kdyby bylo tohle nové dobrodružství jen poloviční oproti tomu prvnímu, stejně bych po tom hrábnul všema dvaceti, co mám.
  • Tohle mě potěšilo z celého E3 jednoznačně nejvíc. *14* Jinak pro fanoušky Cokera je na https://garethcoker.bandcamp.com/track/ori-and-the-will-of-the-wisps-teaser-music ke stažení (i zdarma) hudba z teaseru.
  • Fajn, za mě může E3 klidně skončit, já jsem spokojenej. První Ori je nejlepší plošinovka za poslední léta a já doufam, že dvojka důstojně naváže. I když laťka je hodně vysoko.
  • Já zase u toho málem brečel...
  • Naprosto uzasna hra, jeste jsem ji nedohral sice, ale jsem znacne daleko (momentálně asi nekdě v ohnivé zemi). Nekteryma mistama jsem chtel hodit ovladacem o zed ale nakonec jsem je dal.. :D
    Jedna z her, kde jsem pouzil Steam Controller a hralo se mi to s nim fakt lip nez na klavesnici :)
    Super stylizace uzasne doplnena o nádhernou hudbu a zvukový efekty. Určitý scenérie až zamrazí a člověka dojmou.
  • Taronyu
    Nádhera, zatiaľ najväčšie prekvapenie pre mňa. Uvidíme čo nové si tvorcovia vymysleli, snáď sa to niekam posunie, i keď už len samotný návrat do toho sveta poteší. A hlavne sa teším na Garethovu hudbu, on je ten najväčší objav tejto hry.
  • pridane do zoznamu> musim kupit
  • Ori a hlavně její DE edice je masterpiece a jedna z nejlepších her předloňského roku, takže se na pokračování šíleně těším. Jen doufám, že laťka kvality bude minimálně na stejně úrovni jako předchozí díl, jelikož jednička ji nastavila sakra vysoko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit