Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ori a hlavně její DE edice je masterpiece a jedna z nejlepších her předloňského roku, takže se na pokračování šíleně těším. Jen doufám, že laťka kvality bude minimálně na stejně úrovni jako předchozí díl, jelikož jednička ji nastavila sakra vysoko.
  • pridane do zoznamu> musim kupit
  • Já zase u toho málem brečel...
  • rohlos
    Už u prvního Blind Forrestu jsem se smál radostí, plakal dojetím a především obdivoval kombinaci vizuálu s hudebním doprovodem. Tak silný emocionální dojem na mě zdaleka žádná hra za mou dlouholetou hráčskou kariéru neudělala. A dodnes mě nedá spát, jak bravurně se tvůrci poprali s level designem. Prostě a jednoduše nechápu, jak se jim to sakra povedlo...I kdyby bylo tohle nové dobrodružství jen poloviční oproti tomu prvnímu, stejně bych po tom hrábnul všema dvaceti, co mám.
  • Fajn, za mě může E3 klidně skončit, já jsem spokojenej. První Ori je nejlepší plošinovka za poslední léta a já doufam, že dvojka důstojně naváže. I když laťka je hodně vysoko.
  • Taronyu
    Nádhera, zatiaľ najväčšie prekvapenie pre mňa. Uvidíme čo nové si tvorcovia vymysleli, snáď sa to niekam posunie, i keď už len samotný návrat do toho sveta poteší. A hlavne sa teším na Garethovu hudbu, on je ten najväčší objav tejto hry.
  • Tohle mě potěšilo z celého E3 jednoznačně nejvíc. *14* Jinak pro fanoušky Cokera je na https://garethcoker.bandcamp.com/track/ori-and-the-will-of-the-wisps-teaser-music ke stažení (i zdarma) hudba z teaseru.
  • Ohledně článku jsem si já na 98% jistý že kostry sov nebudou patřit rodičům Té sovičky, neboť v předchozím díle samotná matka obětovala svůj život, aby svoje jediné mládě zachránila a její tělo se rozplynulo kvůli silnému světlu.myslím že to je zrovna To její mládě.
  • Naprosto uzasna hra, jeste jsem ji nedohral sice, ale jsem znacne daleko (momentálně asi nekdě v ohnivé zemi). Nekteryma mistama jsem chtel hodit ovladacem o zed ale nakonec jsem je dal.. :D
    Jedna z her, kde jsem pouzil Steam Controller a hralo se mi to s nim fakt lip nez na klavesnici :)
    Super stylizace uzasne doplnena o nádhernou hudbu a zvukový efekty. Určitý scenérie až zamrazí a člověka dojmou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit