Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že pocitové vyadření k hře není recenze,tím spíš když z valné většiny se autor článku zaobírá tím co bylo před burial at sea a ne konkretní častí hry. Shrnuto podtrženo i dítě na prvním stupni základní školy by mohlo dělat práci autora této recenze. Za mě nejhorší práce co jsem viděl!!!!
  • Zkus originalni verze.
  • jonatan.hanzlik
    Kromě výkřiků typu "bullshit" jsem se nedozvěděl, proč si myslíš, že je druhá epizoda o tolik lepší, takže to trochu degraduje tvoji kritiku Games.cz. Druhá epizoda skončila tak jak měla a sesumírovala, pospojovala celý svět. Nic víc. Žádný velký zvrat. Proto si možná nezaslouží víc. Je to dobře odvedená řemeslná práce, kterou už jsme ale viděli. Jistě, je vyleštěnější a celkově dobře podaná, ale není to už nic nového. Mě konec trochu zklamal, protože jsem čekal nějaký zvrat, který nepřišel...taky bych nedal víc než 7, protože akce v této hře je nic moc a příběh dopadl, jak jsem napsal výše (IMHO). Musíš si uvědomit, že tahle hra je v hodnocení porovnávána především se svými předchůdci, takže když nevystoupí z jejich stínu (což IMHO neudělala), nezaslouží si větší hodnocení.
  • postavy zemřely
  • To asi proto, že v ní víc spíte, než pracujete...
  • To je vtip, že ano? *1*
  • kickasl
    Taky bych dal 10. Mozna bych jeste vahal mezi 9 a 10.
    Ale ja se du radsi obesit, protoze clovek co da skyrimu 10 si nezaslouzi zit.
    http://goo.gl/bysnrZ
  • SPOILER! *16*
    Eeee, nope, Elizabeth jenom vidí Jacka jak vyzvedává holčičky, a dodá jí to sílu při umírání, protože ví, že její činy vedou k dobrému konci pro... tu holčičku, co ji tam zachraňují. Viz např. bioshock wikia.
  • Keyz
    Já tedy očekával konec takový jaký byl, navíc se to ke konci dost vleklo. Protože jsem nedávno četl příběh bioshocku, tak se dalo čekat jak do asi dopadne. Nebylo možné aby některé postavy prostě zemřeli.
  • Ty jsi to nedohrál nebo co? Když tam je jasně ukázáno, že další Elisabeth vyzvedává ty zachráněné sestřičky, čili umřela jen jedna jestli to byl originál těžko říct...řekl bych že ne..
  • Shenkster
    No nevím jak tobě, ale mě přijde 5 hodin za 20 GB dost málo ! *7*
  • Shenkster
    Díky za optimistický pohled, budu tomu věřit :D
  • Jack1947
    Sam odsuzuji kdyz nekdo napise spoiler... a obcas sam tak konam achjo. *7*
  • Tobě by vůbec nemělo být umožněno psát...
  • Inquisitor
    s
  • Lawliet
    Ty id*ote. Nauč se používat spoiler tag, nebo nelez do diskuze.
  • Lawliet
    Každý jednou musí nakoupit v Tesco. Nezemřela náhodou jen jedna z mnoha Elizabeth v alternativní dimenzi? DLC jsem nehrál ani jedno, ale na konci základní hry bylo Elizabeth mnoho. Tudíž ikdyž tahle umřela, tak ta další pravá může žít. :)
  • Nevěřím *3*
  • Jack1947
    Neni mi umozneno reagovat, takze pisu tady

    Shenkster: Nebylo to pote trochu jasne, no nezdalo se mi ze to muze skoncit nejak jinak. Vzdyt uz byla defakto po ni. Pak se to jwen poskladalo dohromady a velikost je hororova temer nebo pres 40gb... obe epizody dohromady - dneska normalni. 5-6hodin hrani za to stalo ale nebo ne?
  • Shenkster
    No já jsem těmhle epizodám moc na chuť nepřišel. Nejdřív mě štvalo že to má cca 21 GB a přidá to krátkých 5 hodin hraní, ale když jsem pak dohrál dvojku a Elizabeth na konci umřela tak to už mě dorazilo ! Moje nejmilejší herní postava přece nesmí zemřít !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit