Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, kebyže sa mohli v nejakej časovej priamke stretnúť Eleanor Lamb a Elizabeth, to by bolo niečo :)

    Alebo taký stret Bookera a Subjektu Delta, to by bol potenciálne tiež slušný súboj titanov, keby (nedajbože!!) došlo k ich vzájomnému súboju (hovorím o alternatívnej línii - viem, ako skončil Bioschock 2 a na konci mi aj bolo niekoho ľúto)
  • Jack1947
    Navrat do Podvodniho Rapture? Nevidim jediny duvod proc, ne .
    • Já nevidím jediný důvod, proč ano. Příběh Bioshock Infinite je perfektně uzavřený, má krásnou gradaci i pointu. Nejsem zvědavý, jak ho někdo rozmělňuje pro hrst dolarů navíc.
      • Ale ved to nepokracuje v príbehu infinite, má to byť o tom, ako sa vlastne tie dve hlavné postavy zoznámili, nie? Teda ak to správne z toho článku chápem, infinite som ešte nehral.
        • Ne, tohle bude děj jakoby z nějakého dalšího paralelního vesmíru a s těmi dvěma vesmíry, které jsou hlavní pro samotný Infinite to zřejmě nebude mít nic společného, bral bych to prostě jako přidanou kapitolu k tomu všemu ostatnímu a nevpravoval bych to do zbytku děje jak původních Bioshocků, tak Infinite....
          • MrSanta
            Elisabeth vypadá starší, ale zas bych neřekl že o tolik, kolik by měla. Bookera samozřejmě nevidíme, ale taky se mi nezdá, že by zestárl tak jak by měl, protože těžko budeme hrát za důchodce. Takže předpokládám nějaký ten příběhový veletoč.
            • Jack1947
              Fin.
          • Jack1947
            Asi tak ,tak muzeme, plynule smele diskuzi na tohle tema uzavrit *3* . Kdyz se vse tak krasne vyjasnilo.
      • Vsak to nekupuj a nikdo ti nic rozmelnovat nebude.
  • Jsem rád, že se tu objevilo mnoho lidí kteří v posledním Bioshocku vidí zklamání stejně jako já..
    • *1* považuješ sebe za mnoho...?? *1*
  • Brzo bude Bioshock Infinite GOTY hra a nekteri zakomplexovani stahovaci a socky z Games.cz budou hazet spinu... To se neslusi *15*
    • Tak hlavne nech to je GOTY a nie semiGOTY ako u Borderlands 2 :)
      • No, Borderlands 2 ještě žádnou GOTY verzi nemá a ani jí ještě neohlásili...nebo se mýlím? Tudíž, to, že to teď natahují a pořád chtějí přidělávat nějaká další DLCčka nemá vliv na to, že se GOTY verze možná jednou objeví...ale může to být klidně až za rok a víc...to ano...
  • Konečne, teším sa!!! :D
  • Tak jsem zase navštívil komentáře na této stránce a jako obvykle si zde spousta lidí stěžuje a remcá a nadává na Infinite a přechvaluje první Bioshock. To vše místo toho, aby si si užili, že se budou moci vrátit do Rapture ještě před jeho pádem. Ta česká nekultivovanost je mě mrzí. Co mě nemrzí jsou všechny ty negativní hlasy, které obdržím. Vracím se zpátky na IGN, tam jsou alespoň lidi pozitivnější a pokud remcají, tak to něčím zdůvodní.
    • vlastik.plaminek
      Tak hlavně, že ses nezapomněl poplácat po zádech, jak ti nevadí mínuska a vracíš se na IGN. Seš fakt borec a vzhlížím k tobě.
    • Ano, je třeba být pozitivní usměvavý blbeček, co sní každé lejno a ještě se po něm oblízne. Hlavně nenapsat žádný názor, aby nebyl nějakým pozérem označen za čecháčka.
      • na tohle snad ani nejde argumentovat
        • No nejde, protože má pravdu.
  • Karel Drda: "Bioshock je u mě vážně míněný Pane, vy jste vdova. Nevíš kdo je kdo, kdo je kde. Prostě zmatek. Mě to nikdy nebavilo, sralo mi to, nemám rád Bioshock a lidi, kteří mají rádi Bioshock, těma já pohrdám. "
    • JazzJackrabbit
      Chtělo by to Fight Club speciál na téma Bioshock ve složení : Grygar, Dobrovský, Poláček, Drda :D :D
    • Tvrdit, že pohrdáte někým, kdo má rád něco co vy ne, to je velmi velmi trapné.
    • Karel Drda je šumák. Pohrdám Karlem Drdou.
      • Buď ti je někdo šumák a nebo jim pohrdáš. Máš v tom zmatek jako Levin ve scénaristice.
  • MrSanta
    Do Rapture se rád podívám. Jenom doufám, že v dalším DLC se Booker nedostane na palubu Von Braun :D
  • Děkuji. Vždycky jsem se chtěl podívat do Rapture před pádem. :)
  • Pete.palis
    asi jsem jedinej, který tak nějak nepobral konec posledního Bioshocku, na mě už moc psychologický *1*
    • To nejsi sam, ale nastesti pro takove lamy jako my je na webu navod k pochopeni konce. :)
      http://venturebeat.com/2013/04/19/understanding-bioshock-infinites-ending-ending-explanation/
      • Jack1947
        Navod na pochopeni konce - LOL to uz je i na mne trosku moc.
        • Walldstein
          no tak to jsme dva na koho je to už trochu moc...nicméně taková je doba, dnešní populace, nečte (pokud ano tak úplnej brak) jen čučí do monitorů a hltá to co jim je servírováno. Neví jak mají uchopit "neuchopitelné" (filozoficky laděné konce) a jak to pochopit, ono to totiž vyžaduje myšlení a představivost, proto vznikají návody jak toto "nepochopitelné" pochopit...
          • Pete.palis
            zmínuskovanej, ale alespoň jsem dostal odpověď...díky...ono je taky něco jinýho pochopit něco z knížky, přečíst si to pomalu a opakovaně, než když ti video letí před očima, nestíháš vnímat....a návod na pochopení konce je poslední věc , která by mě napadla...
            • Jack1947
              Tak se tim tolik nezabivam, proste to tak skoncilo a basta fidly, ( nekdo rad chape posdrobnejs konce jeste vyvozuje z toho zavery, ja ne) Konce mne bud zklamou ( plno her skoda i mluvit , nebo psat) ci nadchnou ( myslim ze to se jeste nestalo, bud byl konec spravedlivy nebo nestal za moc). Chapani konce je vec dalsi ale proti dysputatu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit