Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Mass Effect?? JOOOO!!!
    Jenom neee MMO, JEN TO NE!
    A taky nějak nechci prequel... Ale obávám se že ten to asi bude.
    • Shaker
      Ani MMO by nemuselo bejt spatny, ale to by nekomu muselo dojit, ze to chce pribeh na expeni s moznosti rozhovoru jako v SW:TOR, jednu, dve, maximalne 3 obrovsky mapy bez loadingu, aby se hraci potkavali a mohlo se pvpckovat jako ve WoWu, platebni system jako GW2 a zmenit ten vsudypritomnej "oznacit a zacit sypat skilly" bojovej system a nahradit ho prave treba tim ze singlu Mass Effectu i s moznosti melee mlaceni se jako je v Arkham city s tim, ze cas na protiutok by se postupem boje zkracoval a vyhraval by fakt ten, kdo je rychlejsi (lepsi), navic by takovej zpusob skvele vypadal, co se animace tyka...

      Takovyhle MMO bych chtel hrat, i kdyby treba pocatecni cena misto litru byla 1500 nebo 2000, tak takovahle hra by za to stala!
  • spoock
    Pokud bude herní náplň variabilnější, hra nebude mít dementní konec, bude to opět částečně RPG, tak s novým ME nemám problém, ale na novou značku jsem taky zvědavý.
  • Jestli nebude mít ME4 pořádnej konec s fanfárama a vše nebude "polopatě" vysvětleno tak budu opravdu naštvanej a zaspamuju co se dá *10* *10* *10* *10*
    • Specialne pro tebe tam na konci bude " jestli neumreli tak tam spokojene ziji az do dnes". *6*
    • co ho minusujete? sak ma pravdu!
  • Tak reapři jsou sice mrtví, ale pořád Galaxii ohrožuje Temná energie, která by potřebovala zkrotit :-D
    • par desetileti s beckovymi horory a scifo me poucilo, ze nic neni tak mrtve aby to neslo ozivit, pokud si to scenariste preji :D
  • No tak vzhledem k tomu že odešli oba zakladatelé Bioware a vzhledem k tomu, že EA postupně Bioware diktuje co má dělat, tak se podle mě dočkáme MMO z Mass Effectu (yay protože Old Republic se tak skvěle prodával, že to určitě nebude propadák*11* ). Pro mě osobně už je ME ukončený, špatně ale ukončený. Co takhle konečně udělat KoTOR 3 ? Nebo Jade Empire 2 ? Hmm ? Vím naivní :( no tak holt budeme muset ríct sbohem nadějné firmě, protože i ona se postupně přidává k názoru že Hardcore hraní je mrtvé...velmi smutné. *13*
    • Shaker
      Pockej si na listopad, TOR F2P = kotor 3 z pohledu nejen jedie/sitha, ale i ostatnich postav a rozhodne alespon ty pribehy stoji za dohrani... teda pouze v tom pripade, ze si opravdu fanousek KotORu a nesnazis se jen zapadnout do hatovaciho publika.
      • jj na to se těším. Hrál jsem TOR 3 měsíce ale pak kvůli času a prázdnému serveru (v té době ještě nebyl trasfér skrz server) jsem toho nechal. Ale těším se na FT2. Bohužel mám trochu odpor k MMO a stále lituju toho, že to muselo vyjít jako MMO nikoliv jako RPG se silným MP prvkem.
    • Cahir
      Muzyka a Zeschuk mají na výslednou podobu produktu zhruba stejný vliv, jako kterýkoliv jiný marketingový panák.

      Až odejdou designéři a writeři, pak je důvod k obavám...

      A ne, opravdu se nezdá, že by se jejich odchodem mělo něco měnit. Už to, že EA dala novému DA 3 roky na vývoj...

      Tady je to prostě zase samej výkřik do tmy, přičemž faktické informace nulové...
      • Drew bol to jedine co delilo ME3 od zvrhlej vízie dvoch exotov, napokon po jeho odchode sa dvaja umelci zavreli v kancli a zacali kuchtit ten ich ending, ved aj namietky ludi v teame ostali ignorovane...

        Fakt je taky ze obe dlc su uzko späte z hlavnou ulohou hry a dalsie (Omega ) je na ceste, takze sme jednoducho kupili nedokonceny produkt a aby to malo hlavu a pätu tak si musime doplacat aby sme sa kde to nieco dozvedeli. Fakt je taky ze mnoho starych dobrych charakterov zomrelo cez twitter a namiesto toho tam mame 2 nove ako vystrihnute z Jersey shore.

        A ako dopadlo DA2? Po neuspechu ktore zozalo, sa predcasne stiahla vyroba DLCciek lebo EA nevidelo $_$ a tak to bude coskoro aj s ME3, kedze stoji za prd makovy...
        • Cahir
          "Drew bol to jedine co delilo ME3 od zvrhlej vízie dvoch exotov, napokon po jeho odchode sa dvaja umelci zavreli v kancli a zacali kuchtit ten ich ending, ved aj namietky ludi v teame ostali ignorovane... " - Tohle bylo několikrát vyvráceno Bioware, nějaký hater se naboural do profilu Patricka Weekese (scénárista ME3) a prudil jeho jménem.

          Hra je ukončená a nekončí žádným cliffhangerem - DLC jsou tudíž pouze bonus...

          *3*
          • originalny ending bol cliffhanger, EC spravili iba preto lebo fanusikovia im ukazali ako posrate to tam v hlavach mali Walters a Hudson ked to zbuchali a nehovoriac o tom ze EC neopravuje ziadnu z vyraznych plotholes a este aj pridava niekolko nezmyselnych. Okrem toho EC bolo retcon originalu v niekolkych smeroch nehovoriac o tom ze EC je dokaz toho ze BioWare klamal niekolko-nasobne len preto lebo ani sam netusil co za blud to vytvoril.

            Hlavna chyba endingu bol proste fakt zobrazenia hlavneho hajzla v poslednych 15 minutach hry z uplne zvrhlou a nefungujucou logikou nehovoriac o urazlivej forme ktoru zvolil, EC ponuklo este viacej dementnej logiky a DLC-cka ktore su uzko späte s centralnym pribehom ME3 su vpodstate len dokaz toho ako nedokoncenu hru si dostal...

            Ak by nikdy nevydali EC tak by si mal Leviathana ako jediny zdroj toho co pravdepodobne bolo na konci hry - teda Catalysta, to by ti nesmrdelo ako okradanie vlastnych fanusikov alebo ako nedokoncena hra ?

            Okrem toho je tu dalsi fakt, celu hru stavias nieco co by malo zastavit Reaprov, no v poslednych 10 minutach ti pride nejaky maly smrad (EC) ktory je schopny ti povedat celu esej o Reaproch, jeho agende, jeho tvorcoch ale ... ale o tvorcoch a dvovode Cruciblu, taktiez preco a ako to niekto vytvoril - tak nato zrazu nieje cas.
            Nehovoriac o DLC Leviathan ktory ti vpodstate len povie to co uz vies a aj napriek tomu ti zamlci povod Crucible - ale preco ? Ved teraz mame casu dost... Dalsie z DLCciek ktore budu nasledovat si zobere pravdepodobne dalsie z kvanta chyb endingu a takto sa ich budu snazit retroaktivne opravit cestou platenych DLC-ciek. *4*

            Toto ma daleko od dokoncenej hry, to ma daleko od umenia... vlastne to ma daleko od vsetkeho cim sa Mass Effect kedysi mohol pysit ... ale vlastne k jednej veci to ma velmi blizko a to je pocet a velkost klamstiev ktore BioWare povedal za posledneho 1,5 roku...
            • Cahir
              Pěknej hate rage, díky! Kromě toho, že na hru nadáváš (bez argumentů) a prohlašuješ, že hra ti nepřijde ukončená (i bez EC a Leviathana mi všechno dávalo smysl, beru je tedy jako bonus), nenabízíš vůbec nic...

              Tedy ti jen odpovím, že s ničím v tvém příspěvku nesouhlasím. *3*
      • Shaker
        to je sice pravda, ale on i marketingovej panak, kopajici za tym je dobra podpora...
    • Cypri
      KotOR 3 bych si nechal líbit no.
  • Mně hlavně kolem celé aféry ohledně konce ME3, dostaly spíš reakce herního tisku než lidí,
    třeba jak IGN uvedla video (hned jak se objevily první protesty) kde arogantně vyčitala lidem cože to maj za požadavek, nebo jak v Edge nazvali celou fanbase Bioware idiotama! a podobně. Od haldy lidí na webu se dá čekat, že se některý z nich budou chovat jako hovada, ale od tisku bych při prezentaci vlastních názorů očekával nějakou větší profesionalitu.
    • No a co bys cekal od IGN, ktere primo do hry propasovali zamestnankyni, ze jo? Ale je fakt, ze ME3 mne definitivne presvedcil o tom, ze tzv. profesionalni recenze nema absolutne cenu brat v potaz. Ani v jedne jedine, vcetne te zde na Tiscali, jsem se nedocetl o zadnych negativech. A tim nemyslim jen konec, ale i dalsi jako skvele vedlejsi questy, ktere jsou jen o tom nekam zaletet a neco privezt, o Cerberu, ktery je pomalu vetsim nepritelem nez Reaperi atd.
  • Chechtáky jsou chechtáky a ME4 je na spadnutí :) Se mi z toho chce blejt velebnosti
    • Na novy ME si este dost pockas, neboj sa. A tvaris sa tu akoby to bola nejaka novinka. Oni stale hovorili, ze trojka bude koniec Shepardovho pribehu. Preco sa na tento vesmir ale uplne vykaslat?
      • Kdepak. EAware celou dobu tvrdili, že v tom tříbarevném hovínku se příběh Shep uzavře. Zase otočili a lhali. Klasika
      • Bez extendešd cut jsem to jaksi přijal. Pak to rozvedli a jaksi jsem na ME zanevřel a to to byla serie, kterou jsem fakt zbožňoval. Bioware jaksi umí v poslední době zesrat co se dá.
        • no jediný hate možem napísať len na to ze robia dlc-čka (s koncom som nemal žiadny problém no možno v extended cut) nechápem ludí ktorý hovoria že celá hra je pi*ocina kvoli konci ked vlastne mass effect 3 bola asi najlepšia z trilógie
  • Takže nový Mass Effect až na novou generaci prosím. Prosím o to aby to bylo víc RPG a openword hra kde když budu prozkoumávat planety abych třeba našel zaostalou civilizaci a mohl jí studovat a procházet se po planetě, prostě větší hloubku v prozkoumávání vesmíru. Větší důraz na rozhodnutí ve hře, aby se promitaly při hraní a lídé podle toho na vás reagovali. Vesmírné souboje kde ovladám na strategické mapě celou flotilu jak v RTS s možností přepínání do stíhačky kterou budu sám ovládat. Vesmírné zavody lodí a zavody kluzáků jak v Wipeout nebo star wars. Tohle si přeju v ME4
    • Cahir
      Proč by to měl být openworld, když to nikdy předtím openworld nebyl (zpackané vedlejší mise z jedničky nepočítám)?
      • No radeji vedlejsi mise z jednicky nez ze trojky. Potrebujeme najit XY. Oki, tak ja zmacknu jeden cudlik a pak druhy a mame to na palube. Ukol splnen... A nebo vedlejsi N7 mise stylem mame tu MP mapy, no tak je prdnem do SP a nazveme je vedlejsimi misemi. Cilem vzdy bude pozabijet Cerberus, protoze ten je nebezpecnejsi nez vsichni reaperi a aby se nereklo, tak odtamtud pujde neco prinest nekomu na Citadele.
    • A neboj se, tohle nedostaneš ani za mák. Buď trochu realista. Dostaneš ještě více akčnější hru než byl ME2 a 3.
      • Jsem si toho vědom, je to pouze sen.
  • Sci-fi single. *4*
    • Ja jsem pro temny a surovy sci-fi single :D
    • no jasnee mass effect 4ever už aj tam majú tam dragon age 3 na fantasy
      • Méně borovičky, více soustředění. *1* Tohle už fakt nerozluštím, ale slovenčina to není.
        • Sweetchuck
          Borovičku by správně ani pít neměl, když je ta prohibice *15*
  • BioWare sa pytal ako by mal pokracovat ME ... odpoved pola jasna - vyhodte alebo degradujte Hudsona, Waltersa a Gambla *4*
    • Tak Hudsona tezko degraduji, naopak, ten to s nejvetsi pravdepodobnosti prevezme po odejivsich panech Muzykovi a Zeschukovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit