Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioware + EA = spatná hra
  • Mě ten mail ráno přišel, znamená to, že umřu? :O
    • Ano.
  • Vypadá to dobře... A hodně dobře. V poslední době jsem se věnoval posloucháním creepypast na youtube (Kdo neví, Google napoví *2* ) a tohle má takový podobný nádech.
    Taky mi to připomnělo sny od Maxe Payna. Věci jako takové mi ve hrách dost chybí. Všude je plno hororových her kde člověk bojuje s tím strašidelným prvkem přímo. Mě se spíš líbí přístup kde je víc vykreslená psychika člověka. Kdy on sám začne zpochybňovat co je reálné a co né, paranoja, atd... přičemž to "zlo" ho nějakým způsobem nepřímo manipuluje aniž by bylo nějak fyzicky přítomné. Možná proto začal Slender být takový hit, nebyla to hra plná střev a lekaček. =) ¨
    Z teaseru toho moc poznat nejde ale typoval bych že by to něco takového mohlo být.
    • Staré dobré Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, aneb při nízké úrovni psychiky měla postava halucinace a podobně. Ve výsledku jsem pak byl vynervovaný i já jakožto hráč, aneb dodnes si pamatuju situaci, kdy jsem narazil na podezřele nastrčené zrcadlo, ve kterém se odrážela moje postava s temnou chodbou v zádech. Bylo mi jasné, že jakmile se otočím, něco na mě nečekaně vybafne. Tak jsem se velmi pomalu a obezřetně obrátil, jen abych spatřil opravdu prázdnou chodbu. S úlevou jsem se otočil zpátky k zrcadlu A STRAŠNĚ SE LEKL vlastního odrazu. :)
  • XXDarthVaderXX
    Typnu si. Bude to akční adventura a hrát se bude za mrtvou duši či tak něco. Kdy hráč bude napravovat přešlapy svého živého já. Tím zachrání svět(nebo třeba jen rodinu co já vím?). Charakter nakonec zemře. Tak i tak, ale cílem bude vývoj situací nasměrovat trochu jiným směrem, než by se mělo stát. Je to jen typovačka.
  • TO je co zase reklama na ponosky?
  • vonTossis
    no, sice nevím, o čem to bude, ale teaser je výborný *4*
  • Mart9
    Ten na tom obrázku je pěkně zkouřenej.
    • Myslim, že trapnější komentář sem už nikdo nenapíše, takže gratuluji!
      • Mart9
        Díky, pěkný den i tobě.
    • haaaj no tak to sem se zasmal,,,,ne fakt vtipný když sem vydel ten obrazek a tvůj post pod nim *1* *1* *1*
    • Jj, něco se mu zjevně vykouřilo z hlavy.
    • You are the punmaster...there can be only pun.
  • TheGGG
    Ta řada poházených kol je momentka z Tour de France a ten chlápek co má kouř místo hlavy je nová protikuřácká agitka. Takže jakápak hra *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit