Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • applepie_svk
    ešte ma tak napadlo, poznaju v BioWare testerov ? :D lebo releasnu MP pack a hneď aj s triviálnym bugom čo robí hru nehratelnú...
  • MP je v soucasne dobe v podstate nehratelnej, tedy pro ty kterym se objevuji bugy. Hele, videl jsem tam i nejaky cechy, tedy jestli muzu z CZ tak usuzovat. Voice chat je super, kdyz je s kym komunikovat - kamosi a kamosky. Nemecky neumim, ale kdyz mi bylo receno, ze su "schlecht" Keeper tak jsem presedlal na Elementalistu :)
  • Jack1947
    *3* som nesikovny ;D, občs je lepší rovnou říct že na gamepadu je někdo lama.

    Ubylo by stupidních komentářů... nebo se ostatní wcckáři zato stydí že by neváleli jak na km. *2*
  • No nevim, asi bych mel napsat: L2P ;)

    V singlu mam 150h na Nightmare (pred patch 2) s magem a neco s 2H bojovnikem. S kamerou jsem bojoval, ale taktizovat jsem mohl a frustrovany jsem byl nejvic z toho jak se single po urcite dobe (tier 3 vybaveni) jednoduchym. A "poitony"? No jo no, bud blokovat a budovat Guard nebo 2 magove s 2 "Barrierami".
  • MP jsem zkusil asi 3x. Bohužel nejsem znalí ruského jazyka, tak jsem ničemu ve voice chatu nerozuměl a neměl jsem ani důvod zůstat v lobby. Stejně mě to přijde zbytečný, hlavní je singl a ten by měli opravit (když jsem hrál, měl jsem často nefunkční dialogové kolečko).
  • Cilovkou je zrejme ME3 MP komunita + ti kteri hraji radi coop. MP je celkem sranda. Konec koncu, DA:I neni jen/predevsim takticka RPG, je akcni coz MP vyhovuje.
  • Naprosto presne
  • konzolovej blockbuster cilenej na americke teenagery, vsichni vime ze je to sranec a takticky mod byla jenom reklamni fraze, nema smysl hrat na nic jineho nez casual, dementni konzolove interface neumoznuje taktizovat a tak ve vysledku vyssi obtiznost znamena jenom frustraci a nutnost neustale behat doplnovat potiony
    Ve svete neni absolutne nic nez dementne generovane side questy , vubec zadne npc se kteryma by se dalo mluvit, nechapu jak je kurv4 mozne ze to nikde nikdo nezminoval, clovek hodinu macka X pak se teleportuje do hradu kde hodinu zvatla o nicem s companionama a hura zpatky do sveta kde se nic nedeje.
    Nejhorsi hra ze serie, third person ultra krutoprisna rezba pro vsechny frajery z prvniho stupne.
  • stesti pro tebe :)
  • Pockam si na nejakej mod nebo fix, takhle me ty boje hrat vubec nebavi. Si tam clovek pripada vazne jak v mmo, ale behaji s nim npc misto lidi.
  • celoush
    ad klíčový mechanismus.... bavíme se teď obecně o RPG hrách, o RPG videohrách nebo čistě o sérii Dragon Age?
    PS: šutry v DA:I celkem sbírám... hodí se... *3*
  • celoush
    1.) herní mechanismus když už. Možná to mám ale zkreslený, protože to hraju s xboxovým ovladačem, kde se to hraje dobře.

    2-3.) už dávno nehraju hry jen pro grafiku, z toho jsem vyrostl... uznávám, že to není nic dokonalého a mnohé hry dnes vypadají líp, ale ty už zase často nejsou na xbox360 a PS3, že? Používat slova jako výsměch, fail roku, mluvit o podplacených recenzentech a všeobecně papouškovat tyhle Vávrovy výtky... mi přijde přehnané.
  • celoush
    Fakt? Hrál jsem dneska opatchovanou verzi a nic jsem nastavovat nemusel (ale mám mesh furt na max)
  • D:OS je hlavně nuda. :|
  • muzes zkusit pouzit -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60+ ja jsem hral kdyz hra vysla na pomernem slabem pocitaci hra bezela dobre
  • Mesh musi bejt aspon na vysoke nastaveni kazdopadne posledni patch to cele nejak podelal takze je potreba v originu pridat prikaz -ShaderSystem.ShaderQualityLevel High nebo Ultra
  • Pethulla
    jsi si opravdu, ale opravdu jistý, že D:OS je diablovka?
  • Taktickej mód je díky kameře úplně k ničemu, o tom žádná. Ale ten akční je úplně v pohodě, jen to musíš hrát na gamepadu. Zkoušel jsem to na klávesnici a myši a je to nebe a dudy, polovina z toho ovládání je tam řešená blbě.
  • Většina RPG se rozhodne jít buď cestou akčních soubojů, anebo taktických (případně rovnou tahových). Tady slibovali, že to bude obojí a není to ani jedno.

    Dobrej akční combat např:
    Jade Empire, Fable, Gothic1+2, Guild Wars2, Kingdom of Amalur

    Dobrej taktickej comba namátkout:
    Baldurs Gate2, Divinity: OS, Dragon Age: Origins

    Jako jestli jsi hrál jen Dragon Age,KOTORy a NWN, tak se tvýmu názoru nedivím. *1*
  • DIvinity je diablovka a diablovky mají vždy dobrý combat stejně jako torchlight atd a DA 1 měla lepší combat než 3 ale určitě bych neřekl že je trojka katastrofa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit