Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak receno, prasule se budou zdimat dokud to jde ...
  • nejsem zadnej zastance konzoli..To vubec ne, ale tohle by si mel zahrat kazdej..Jak pc-čkar tak konzolista..Byl to proste MASS EFFECT.
  • Nenapadlo tě, že ze Sovereigna zbyli věci jako zbrojový systém atd. a ne databáze (archiv)...
    Použití té tvé metody (pokud jsem správně pochopil zavisí na uhlíku v tělesu, ale co když reaper nemá v sobě žadný uhlík nemá?) by se zničil příběh jak sám říkáš a kvůli čemu? Metodě kterou budou znát max. 1 procento lidí? U reaperu nastává to samé co tady na Zemi s UFO. Spousta lidí je vidělo(důkazy atd.) , ale nikdo tomu nechce věřit (považují je za blázny, ostatně jako Liaru Tsoni v ME). Já sám si myslím, že Alieni u nás nebyli.... ikdyž je spousta lidí kteří to říkají, že je viděli jsou důkazy atd., valná většina lidí tomu nevěří.

    K Cerberovi v ME2:
    Shepard se přidává ke Cerberusovi, protože mu to přijde jako nejlepší řešení(Aliance nemá takové finance armády jako Cerberus a aktivně něco dělá než Aliance která sedí a dělá lepší obranu, podle toho co ví Shepard)
    • A srovnavat s UFO je dost divne. Nejak si nevybavuju, ze by havarovalo UFO uprostred New Yorku po ohromne letecke bitve, kterou by videly miliony lidi. A uz vubec si nevybavuji, ze by prisel vysoce dekorovany hrdina s dukazy o tom odkud a co zac to UFO je. A ted si predstav, ze by se tohle stalo a vlada USA prohlasila, ze to nebylo UFO, ale nove Cinske/Ruske ci jine letadlo. A presne to nam serviruji v ME2.
    • Eh, Reaper do sebe absorbuje organicke bytosti, ze? A kazda z nich v sobe ma uhlik. A promin, ale to, ze nekdo nezna zakladni metodu urcovani stari veci, coz je ucivo zakladni skoly, je jeho problem. Ano, takze misto pribehu, co ma hlavu a patu dostaneme paskvil, ktery nekdo vymyslel nejspis v opilosti.
      A to ti opravdu neprijde divne, ze teroristicka organizace ma vetsi zdroje a armady nez mezihvezdne imperium? Prestav si Al Kaidu ovladajici svetove oceany s flotilami letadlovek a atomovych ponorek a na zemi ovladajici armady s tanky a bitenimi vrtulniky. Dost uchylne, ze? A o tom to prave je, totalne stupidni scenar, kde Aliance (a koncil) nedela nic. Proto rikam, ze to musel psat r*tard.
    • Cerberus je jedna z nahjorsich casti ME3, zatial co v ME1 a ME2 to bola jedna mala teroristicka organizacia za 6 mesiacov medzi ME2 a ME3 sa stalo z Cerberusu nieco ako Nove Sithske Imperium s obrovskou armadou s nespocetne velkym vojenskym potencialom...
    • omlouvám se překlik jsem se
  • Je mi celkem jedno, kdy nebo kde se to bude odehrávat, pokud budu tentokrát hrát za kapitána vesmírné lodi a ne za Ramba, který loď používá jen na svezení k nejbližší přestřelce nebo dance klubu. Chci vesmírné bitvy, náhodná setkání s jinými loděmi a objevování nových planet!
  • Každému remcalovi kterému se nelíbí dnešní hry nechť je nehraje a všude o tom nemele. Třeba si hrajte nějakou retro sra*ku a nepruďte dnešní hry jsou nejlepší co kdy byly
    • Možná už jsem trošičku staromódní pač už je mi bezmála třicet let. Byl jsem zvyklý na hry Fallout 1,2 a byl jsem velkým zastáncem série Resident Evil, která pro mě skončila dílem RE 3: Nemsis. Ovšem dnes se hry snaží spíše přiblížit mladší generaci, čímž se z nich stává spíš komerční záležitost pro dnešní teenagery. R.I.P old games.
      • Mels to napsat nadovinu, soudoby hry se delaj pro dementy. Netreba u nich namahat mozek, dokonce cim min tim lip. Nekdy mam pocit, ze kdybych nekde ze zmetiste dejin vytah interaktivni filmy, ze by dneska mely primo gigantickej uspech. Staci klipat next->next ... a sem tam si vyberes, jesli dotycnyho zapichnes/uskrtis/zastrelis
    • Vtipalku.
    • kecy v kleci
  • Osobne si myslim, ze univerzum ME je dostatecne bohate a rozsahle, ze se z neho da vypravet spousty pribehu, ktere nebudou mit s linii Sheparda nic spolecneho.
    Takze s novou hrou z tohoto sveta s novou hlavni postavou nemam nejmensi problem. Ted uz jen doufat, aby to nezpackali.
  • lidstvo by melo zneuzit reaperskou technologii, vylepsit ji shepardovou DNA a zacit utocit na ostatni rasy, vy jako zastupce nektere z napadenych ras by jste pak celili utoku novych reaperu ovladanych lidmi
  • walltar
    Tak budem mít další Mass effect, Assassins creed, crysis, call of duty ..... dříh hry vycházeli jednou za pár let a hrozně sem se na ně těšil, dneska vycházi každá druhá hra rok co rok a už mě nějak začínají unavovat. Co kdyby radši zase dali trošku větší mezery mezi díly her a třeba přidali pár nových značek? Vždyť tady je každý druhý článek o tom co zase bude pokračovat.
    • Nemuzou dat mezery. EA overlord rekl, nova hra kazde 2 roky, tak to tak bude. At je to sebevetsi zmetek a nedodelek. A proc pridavat nove znacky, kdyz ty stavajici se daji tak krase dojit i nekolik let? Bohuzel, to je dnesni realita. A studia, ktere to delaji, jak pises, se daji spocitat na prstech jedne ruky (CD projekt Red napr.) Diky bohu za kickstar, ktery ted nastartoval par zajimavych her, ktere by jinak nemely sanci. Skoda, ze nevysel Nexus 2, ale to uz je na jine tema.
    • Shaker
      nebo by mohli vratit kvalitu tech her, aby to clovek mel chut hrat dyl nez tech 5 hodin a neodchazel z toho s pocitem, ze si za ty prachy mohl koupit neco jinyho a lip by udelal
      • Kde sou casy, kdy se hra hrala mesice ... a resilo se, co kde clovek moh udelat jinak, co by tim ziskal ...
    • Viktor_H
      ME4 nemá vyjít příští rok...
      • ani za dva
      • walltar
        Aspoň že tak ..
  • Už teď to lidi odmítnou pokud to nepřejmenují. Už teď mi to příjde jako drzost to nazývat Mass Effect a tak nějak už mě to i přestalo zajímat *10*
  • CRYPT
    Ano ted se prechazi na dom*dany frostbite crap, tak jsem zvedav co z toho za paskvil vyleze... A to se povazuji za skalniho fanouska ME serie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit