Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Naděje umírá poslední se řiká, jenže ta už dávno umřela a zbyla jen nahořklá pachut... kdyby se to nejmenovalo MASS EFFECT nebylo to ve vesmíru ve stejné slunečné soustavě, nebyl by tam Ryder ani Shephard... bylo by to něco ouplně jiného třeba třeba jen TŘeba by to mohlo obstát!

  • bolehlav

    Země je v plamenech a lidé umírají. Zdá se, že je vše ztraceno. Když v tom se nadzvedne suť a z ní vyleze Commander Shepard. Je naživu, neboť přemohl indoktrinační snažení Reaperů. Začíná Mass Effect 4: Last Hope...

    ---

    Nic jiného mě po té šílené Andromedě zpět k sérii nevrátí.  :D

    • Derp_1337

      ^ AD: a ještě se bude muset ukázat, že ten celý nesmyslný konec ME3 byla vlastně jenom halucinace.

  • Ilusiveman

    Posledni dobrá hra , co Ware vydali (kdyz si nutne nevzpomenu na ME1)byl Kotor 2 ne?

    Je mi celkem u zadele, ze redakce bude mit o cem psat, ale EA+Ware, by se melo plosne bojkotovat. Nikdo neklesl tak nízko, jake Ware+EA. Ani zlaty prase od nich :o) Jim u me zbyva jedina moznost. Vydelat se na to a ne najivne jim furt skakat do stejne reky fekalii.


    Zamyslete se lidi, mejte pater trochu.

    • Carnage666

      Tak Kotor 2 dělalo Obsidian a ne Bioware.

      • Ilusiveman

        Tak to dává smysl.

  • skaven

    ja som starsi hrac, takze som zachytil ten degres uz davnejsie. Mass Effect bol odsun od pc ku konzolam, ale budis(najma ked Mass effect vysiel po genialnych Kotoroch), dalo sa to hrat. Navrat ku korenom (ze k Baldurs Gate) DA Origins bol vysmech - vsetky suboje boli riesene len rezistanciami protivnikov, bolo otras zjednodusene(kto si este pamata suboje magov v BG 2?)

    Ale komunita strielackarov bude asi spokojna, koho uz zaujima nejake rpg s rozlicnymi moznostami riesenia questov, na ktorom si Bioware vybudovalo meno?

    • JamesFaith

      Počkat, že Bioware mělo jméno postavené na různých možnostech plnění questů? Tak to ani náhodou, Bioware v tomto ohledu byla vždy spíše lineární, nanejvýš tu byly dvě morální volby jako v Jade Empire. 


      Tady už buď zafungovaly růžové brýle, nebo se ve snaze kritizovat sáhlo po charakteristickém znaku úplně jiných RPG.

    • tvrdy.mar

      Kotor je také původně konzolová hra, která vyšla nejprve na první Xbox a teprve pak na Windows.

      • skaven

        to je pravda, len este nebola tak prisposobena konzolam

  • Khanemis

    Takže se máme těšit na Dragon Age Royale? 100 grey wardenů seskočí z draka a utká se proti sobě? Hmm, nebo možná takový Mass Effect Online, s pořádnou náloží procedurálně generovaný questů, či snad další přelomová mobilní hra? Možnosti jsou nekonečné:)

    A teď vážně, třeba z nich přeci jen vypadne ještě něco zajímavého, ten potenciál tam stále je. Jsem na ně zvědavý. Ale opatrně, velice opatrně:)

  • Carnage666

    Dragon Age mě nebavilo a poslední ME zklamalo. Nope od vás už nic nechci EA ani ten Anthem (dobře, možná za 250 v akci). Celkově hry od EA bojkotuju... Battlefieldy mě nebaví, nový Battlefront mě taky neba, ME je mrtvý, NFS... no nic. Sims nehraju a sport jde mimo mě jo a Origin mi je taky proti srsti.

    • Disney Obnovilo Staré Battlefront 2  Tak kdo ví možná tě to zase zaujme.

      • Carnage666

        Prozatim vysvytla trochu naděje s tím, že vznikne ta Singleplayer SW hra. Jednou.

  • Lukyz

    ...co se vám asi bude hodně líbit." Jasně 😅 Tohle bude stejný dojení mrtvý krávy jako u C&C, kterou EA tak hezky a pomaloučku rdousilo. Za mě očekávám nějakej free to play bazmek nebo něco na mobily 😑

  • Blue.Shark

    Já je vlastně ani nezatracuju. Jen jsem zvědavý, jestli se poučí ze svých chyb nebo jestli nepochopili, co se hráčům líbí či nelíbí.

  • kkING

    Clovek by rekl, ze do zranenych by se nemelo kopat, ale EA zrejme prida neco jako ranu z milosti. Muzeme jim to mit za zle?😂

  • TheGGG

    pokud z toho bude hyperkorektní sluníčková omalovánka navíc prolezlá ea morem lootboxama a tupým grindem, tak radši snad nic nedělejte...

    těžko říct, jestli se bioware bude schopno zmátořit po té obměně zaměstnanců....

    poslední skutečně dobrá hra byl ME 2 a to už je hodně dávno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit