Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Těším se, konečně poctivá klasická military scifi z vesmíru. Připomíná mě to mé oblíbené military scifi romány....
  • Já se na to třeba těšil... Do chvíle, než oznámili, že na PC nebude beta. Takhle aby se člověk zase bál, jak moc bude optimalizace zmrsena
  • Bojové obleky novinkou MP v roce 2016? ¨Kdy že to přišel Crysis s nanosuitem?! *6*
  • Co je na Call of Duty za posledni roky tak super,ze jsou s toho vsichni odvareni???To by me fakt zajimalo...???
    • Multiplayer je zajímavá kombinace arénový fps a military shooter. Logicky to nemusí bavit lidi, co byli zvyklí v CoD kempit (nic proti tomu), ale já nikdy nic takovýho nehrál, takže mě to fakt baví.
  • Pete.palis
    Mohli smíchat posledních 5 dílů a vydat 20h hru...to by udělali nejlíp *1*
    • Morraw
      Tebe by to 20h bavilo ?
  • Jsem jediný kdo si myslí, že to bude ještě větší sh1t než předešlé díly? Jediné co je podle mě zajímavé na tomhle díle je remaster modern warfaru.
    • patr
      Podla mna to bude pravezenajlepsie cod co sa tyka multiplayeru.
      Neviem preco vsetci tak hatuju ked vidia scifi prostredie.
      Podla mna maju prave najviac moznosti, novych zabavnych hernych prvkov.
      A ne tam traposit s nejakou arkadou z 1,2sv vojny
    • Co přesně je na CoD špatný? Já rozhodně nejsem skalní fanda série a hrál jsem jen první díl, první Modern Warfare a třetí Black Ops, ale multiplayer mě bavil u všech (single jsem zkoušel jen u jedničky a nebavilo mě to zdaleka tak jako Medal of Honor).

      Vim, že spousta lidí, co na CoD nadává, ho hrála tak dlouho, až je to omrzelo a chtějí nějakou inovaci. Druhá část naopak nadává, že inovace a sci-fi nechce a chtějí znovu 2. světovou nebo další MW. A všichni ostatní nadávají na CoD, protože ho nehrajou a nadávat na CoD je trendyhipstercool.
    • Mě už tahle série začala unavovat u prvního Modern Warfare, takže tu raději ani nebudu psát co si o ni myslím teď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit