Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cely tento thread sa da zhrnut do jednoducheho 'Ako vas moze bavit nieco co mna nebavi?!'

    Pomerne lahko, momentalne je vo WoW-ku utlm ako pred kazdym datadiskom - vsetko co som chcel v datadsku dosiahnut som uz dosiahol ale aj tak sa tam 2-3 krat tyzdenne logujem - pokecat s ludmi v guilde, odbehnut nejaky ten farm raid atd... Ono to uz davno nie je o hre (alebo len o hre), ale o ludoch s ktorymi tu hru hrate.

    Inak ked sme pri tych pokracovaniach/kopiach - imho najlepsie MMO na trhu je momentalne s prehladom FFXIV: A Realm Reborn. Ma to vsetko, co by ste v MMO mohli chciet. A k tomu vybornu grafiku a skvelu hudbu (Nobuo Ueamatsu). Je tam toho strasne vela co moze clovek robit - a to pre kazdeho, ci uz ludi co chcu grindit (Ultima weapon), casual hracov (klasicke dungeony, FATEs, Hunts a strasne vela dalsich mechanizmov), ludi co maju radi crafting (crafting levelujete ako normalnu classu, ma svoj specificky gear a ability), PVPckarov (frontlines, areny), raiderov (extreme mody primalov, Binding Coil of Bahamut), a aj pre tych uplne najviac hardcore raiderov (savage mode).

    Proste ak niekto chce vyskusat vyborne MMO, velmi doporucujem prave FFXIV. Osobne sa mi tam pacia tie malickosti ktore ma vzdy donutia usmiat sa - ked date level-up, zahra vam to 'victory music' z FFVII a podobne. Napr. kazdy boss ma vlastnu battle theme a niektore kusky si v nicom nezadaju s tymi najznamejsimi zo serie (ako napr. To Zanarkand atp).
    • Již 9 let je tady wow s nama a porad se konkurence nechyta. Ostuda *1*
  • Bože, tá hra vyzerá tak hnusne a gameplay je tak zastaralý.... ako to, že ešte nespravili nejaké pokračovanie? Ale veď na čo by tvorili niečo poriadne, keď im ľudia platia milióny za tieto srajdy. *7*
    • Asharak
      Nojo škoda že je taky tak náročná na výkon *16*
    • těch pokračování bylo bohužel až moc, jen ne přímo od Blizzardu
      • eStar
        Psal pokračování, né kopírování.
        • to bych si dal taky líbit, jen co dodělají Warcraft 4 *4*
      • a vsechny byly lepsi
        • a přesto žádný z nich nedosáhl ani zlomku úspěchu co má WoW, tak kde se stala chyba?
          • Chyba je v tom, ze uspech ani priblizne nic nevypovida o kvalite. Nejuspesnejsi zradlo je big mac, a jak je to kvalitni? Asi jako ten Wow.
            • to jsi si vycucal z prstu, nebo někdo opravdu dělal výzkum a zjistil že Big Mac je nejvíc prodávaný pokrm na planetě?

              Blizzard je zrovna jedna z těch firem, co dělá kvalitní hry které umí navíc ještě dobře prodat, historie se pořád opakuje, Blizz definuje nějaký žánr (action rpg, rts, MMO) vydělá na tom majland a vyrojí se 1000 vykuků co to po něm zkouší kopírovat, jenže ono to jaksi nějak nefunguje, tak se aspoň pořádně hatuje
  • Ja som sa chcel pozrieť na mmorpg Archeage. Beta kľúče sa ale rozdávali na USA stránkach okolo 4:00 v noci nášho času. Európa má zase raz smolu *7*
    • Naštěstí jsem byl zrovna pozdě večer u PC a jeden kod do bety mám. Rozdávali se i na facebooku.
      • Tak to gratulujem. Ja budem musieť striehnuť na ďalšiu rozdávčku pri ďalšej closed bete.
    • o takovém mmo ani nevím, no klasika když nekdo chodí jen na tiscali tak ví všechno o hrách od ea ubisoftu a ostatní hry jako by neexistovali *7*
      • Archeage sledujem už určitý čas. Je to kórejská hra, jedným z tvorcov a aj človek čo sa podielal na Lineage. Je to také sandbox alebo hybrid sandbox mmorpg. Niektorí hovoria, že je to spojenie Lineage a Ultimy online, či WoW + Eve. V J. Kórei už funguje určitý čas, aj v Rusku už ide. U nás bude free to play. Tu som mal obavu, ale v EU a Amerike hru bude vydávať Trion. Ich free2play model Riftu je jeden z najlepších čo som u mmorpg videl. Trion to chce ale prispôsobiť západnému trhu, a tak mnohé veci čo sú napr. v Kórei by mali byť u nás iné. Predsa len naša mentalita sa od kórejských hráčov líši *3* 17.7. štartuje prvá closed beta. Tu je trailer : http://www.youtube.com/watch?v=WERkHWQTGMw
        P. S. Ten trailer je ale dosť o ničom, a z neho sa nedá urobiť dojem o hre. Radšej pozrieť iné videá *5*
        • koukal jsem nejaky gameplay a ma to docela tragicke animace a taky tab targeting combat neni nic moc
          • Aha tak to neviem animacie v mmorpg nikdy nezaujimali!
      • Jack1947
        Chceto chodit i někam jinam, třeba MMOHUB, http://www.onrpg.com/ mmosite atp... a hned bys věděl víc. *3*
  • Nevím za sebe si dovolím tvrdít, že ať vymyslí cokoli, tak už blizzard ve wowku hráče zpět nenažene, jelikož tahle hra se již naprosto vyčerpala a nemá vůbec nic co nabídnout, je to jen pořád dokola recyklovatelný odpad, pardón obsah :-)
    • Proč dyt příběh jede dál .. proč by nemohl.. je to nekonečné dá se říct .. ja třeba si zahraju 2 měsíce (zaplatím) pak nehraju a zas dojdu na chvili .. dyt proč ne furt něco dodělávají a je to sranda ;)
    • a co když vymyslí WoW 2? Už je docela čas
    • Ristoro
      Já mám rád universum Warcraftu, ale nesnáším WoWko. Vydržel jsem to hrát asi 15 minut (jako každé MMOčko) a co jsem slyšel, tak pěkně zničili, jinak výborný, příběh W3ky a zabili pár postav (včetně Illidana). WoWko podle mě zkazilo příběh Warcrafta.
    • Krescz
      jn, ale lidi co jsou na tom zavisli prestat nedokazou(neni jich malo) a blizz na nich vesele vydelava...jinak Warcraft skoncil s Lich Kingem
  • world eventy jsou dobrá cesta jak oživit wowko a možná by to chtelo taky nejak dramaticky prekopat classy, protože rekneme si na rovinu po tech letech uz je to nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit