Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harshday
    Mimochodem, najde se tu někdo na hraní, nebaví mě s lidma komunikovat jen skrze chat. *1*
  • Hru jsem mel preobjedmanou ale dlc mi hrat nejde a nevim proc.
    • Harshday
      Co takhle stáhnout? To DLC se muselo stáhnout zvlášť.
      • Stahlo ale pise sra'ky o tom ze 8
        • Harshday
          No, já jsem k předobjednávce dostal kód zvlášt pro DLC.
  • až 40 hráčů :O wow
  • Měl jsem klíč na BoJ v normální krabicovce co sme kupoval den po vydání...takže to asi nebylo jen pro předobjednávku ne?
  • Nové mapy sou super, jen škoda že ten novej mod je jen na nove mapě

    Jinak stále super hra po 20ti hodinách ještě mám co otevírat a upgradovat a zábavnost neklesla tak uvidíme po 40ti hod...

    Tohle se dice povedlo po posledních dvou BFkach které staly za prd
    • Dobry trolling *1* jen co je pravda!
      • Ja to myslím ale vážně, lidi si stěžují na málo obsahu ale já po 20 hodinách nemám všechny karty a zbývá mi poslední zbran, a ani jednu kartu jsme ještě neupgradoval...ano obsahu je méně než u BFek, tam to zachranoval upgrade zbraní...to mi tady chybý

        Hra mě prostě baví, s lvlama roste i obtížnost jak se filtrujou ty horší hráči...prvních 10 lelvu sem si připadal jak rambo když sem kosil všechno ale ted na vyších levlech s lepšíma hračema to není taková sranda dostat se navrchol tabulky...co mě stve tak není už tak zábavnej rouge squadron, ze zacatku když hrači neuhejbali tak padaly jak švestky na vyším lvlu někoho sestřelit není taková sranda :-D

        Ná téhle hře je hrozně vidět že měla málo času, je skvělě optimalizovaná a má dobře vyladěnou technickou stranku ale na obsah nezbyl čas, nadruhou stranu tohle je jedna z mála her kde chápu to že chteli prostě stihnout tu vlnu "nalady star wars" která ted kolem filmu je...

        doufejme že to stejně jako třeba driveclup nebo destiny bude lepší a lepší hlavne obsahově...
        • kdyz to konzolaci akceptovali u destiny, proc z toho neudelat normu, vydame poloprazdnou hru a zbytek si kupte za nasobnou cenu, jednoduchy jak facka *6*
        • https://www.youtube.com/watch?v=Malmvi6GwDA
  • Kam se podel dnesni letsplay SWB?? Ja ze na to kouknu ze zaznamu a ono nikde nic!!!
    • 50 minut se to kluci snažili rozjet. Nakonec to nějak zvládli a Pavel nám tedy zprostředkoval bez komentáře alespoň cca 30min hry.
      Regulerní GP to ale nebylo, takže proto asi není ani záznam.
      • skoro si říkám, jestli by nestálo za to najmout nějakýho tech guye, co by to vždycky dopředu otestoval, nastavil, poladil zvuk a kluci by jen přišli a hráli, jasně prachy navíc, ale tak třeba místo cenzora, ten je stejně zbytečnej, jestli teda nepracuje za trs banánů na den, to by tech guy asi nebral *4*
    • Harshday
      Mám pocit, že žádný nebyl. Měli asi technický problém.
  • vyzkoušeno a ne, prostě je to pořád to nejhorší co dice kdy vytvořilo. Jako v celé hře je jedno bojové "vozidlo", opakuju jedno, ne opravdu tu motorku nepočítám. ta random střelba je taky k posrání. souboje jsou jako hodíme si mincí. no a pak ten výser největší, že nejlepší zbraň ve hře je ta, která se dávala za příplatek 10 dolaru a ve hře se odemkne az jako uplne posledni. pay2win ftw!
    • Preklad : Nemuzu si zalezt na celou hru do tanku a zabijet hrace, aniz by mi mohli neco udelat. Neumim strilet, takze hra je random. A pak me nejvic sere, ze clovek co zaplatil vic bude mit neco driv nez ja, to je prece hrozne nefer v tehle dobe.
      • Oprava: Můžeš zalézt do tanku a celou hru kosit všechno, když to najdeš.+ můžeš najít hero power up a kosit všechno, KDYŽ to najdeš. Nikdy se ti nepodařilo spawnout na správném místě a nechce se ti stát na jednom z 20 spawn pointů 90% hry aby jsi měl aspoň šanci, že to dostaneš? To je život, F*CK YOU. No a možná by někoho naštvalo, že si připlatí 10 doláčů za "bonusový obsah" a dostane bouchačku, co do 2 tejdnů budoum mít skoro všichni.
        • Angry Joe a jeho KD ratio 90/2 s Bobba Fettem, hrdinové vůbec nejsou OP *1*
          • koukal jsem se na gameplay, kde Bobbík zničil rebely v domination během 3 minut *15* .
  • Harshday
    Mno dobrá, trochu jsem to obhajoval a musel to 100% mít jako fanda. Ale je to sračkka. Od DICE jsem to fakt nějak nečekal. :D
    Jako ve srovnání s původním battlefrontem, opravdu nevím co se stalo. *1*
  • Jaké Jakku? Žádné jakku neznám, to je zas nějaký disneyho výmysl? Jakku a světelné krucifixy... *8*
    • TheGGG
      LoL, ale je to víc kanon, než všichni ti sithové, co si nerdi na deviantartu za ty roky nakreslili, Disney jede *14*
    • světelnej krucifix je z komiksů a ano kupodivu si do toho monstrozního universa můžou dovymyslet co chtěj.. Nebuď zaprdlej a zaseklej na tom co znáš z předchozích šesti dílů prosim.
      • Vojta_Ilavsky
        Spíše z knih nežli z dílů..
      • Ale kdyby to vymyslel Lucas se Spielbergem tak mi to nevadí. Disney už pěkně dlouho przní SW kde se jen dá a teď si bude ještě vymýšlet planety *10*
        • Lucas sice SW vymyslel ale tak jim docela ubližoval a je dobře že to ted má někdo jinej, vždyt nejlepší díl sagy je ten na kterej lucas netočil (EP V)....A disney sice jede po svém ale drží se i několika nosnejch bodů co dostala od lucasfilmu...
        • lol pry vymyslet planety, jak by vsechny ty ostatni planety ve skutecnosti existovaly.
        • Tak hlavne ze to sype ... co na tom nechapes?
        • Běž si stěžovat Putinovi *3*
  • ten scenar s postupnym zabiranim bodu zni dobre, i když se nejedna o žadnou novinku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit